در جستجوی هیولا دیپ وب و دارک وب, راز های کشف نشده تاریخ, معما های تاریخی, مکان های اسرار آمیز , اتفاقات اسرار آمیز , عجایب دنیا , آخر الزمان, قاتل های کشف نشده , آزمایش های سری , اسرار کیهان , اجسام تسخیر شده , اسرار علمی بی پاسخ و …

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

راز عدد ۲۴۱۵۴۳۹۰۳ چیست؟

راز عدد ۲۴۱۵۴۳۹۰۳ اگر این عدد را در گوگل جستجو کنید با تصاویر عجیبی رو به رو می شوید که شخصی سر خود را در یخچال فرو کرده است اما راز این عدد چیست؟! آقای دیوید هروتیز در سال ۲۰۰۹ تصویری از خودش که سر خود را در داخل یخچال فرو کرده بود، در سایت flickr.com منشتر کرد.

این وب سایت ، وب سایت مورد علاقه عکاس ها و علاقه مندان به عکس می باشد از این رو به سرعت انتشار یافت. دیوید هروتیز از دیگر بازدید کنندگان در خواست کرد که آن ها نیز سر خود را داخل یخچال کنند و آن را با عدد ۲۴۱۵۴۳۹۰۳ تگ کنند و داخل وب سایت قرار دهند. عدد ۲۴۱۵۴۳۹۰۳ معنای خاصی ندارد و این عکاس خلاق آن را از ترکیب شماره سریال یخجال و نودل مرغ داخل یخچالش بدست آورده است.

بعد از آن نیز عده زیادی تصاویر خود را با کله فرو رفته در یخچال منتشر کردند که به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد. پس از مدتی سایت http://241543903.com تاسیس شد که در آن می توانید به آرشیو عظیمی از این گونه تصاویر دسترسی پیدا کنی!