در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

عجایب و نشانه های وجود فرازمینی ها در اهرام مصر

مصر باستان یکی از تمدن های مرموز در تاریخ بشر است که بعد از گذشت سال ها هنوز هم کارشناسان را برای رمزگشایی به چالش می کشد. آثار به جا مانده در این تمدن کهن حکایت از وجود زیرساخت ها و تکنولوژی هایی دارند که تصور وجود آنها در زمان های دور در ذهن هیچ کس نمی گنجد و مدام این سوال را در ذهن مطرح می کند که چگونه ممکن است چنین آثار پیچیده ای در زمانی به وجود آمده باشد که خبری از تکنولوژی نبوده و امروزه حتی با وجود فناوری های جدید هیچ کس موفق به خلق نمونه ای از آنها نشده است؟

از جمله دستاوردهای مصریان که علم امروز در کشف رموز آن ناتوان است، اهرام مصر می باشد که با جلوه ای ساده نشانه هایی راز آلود و حیرت انگیز را در خود جای داده است. این مکان به حدی عجیب و غریب به نظر می رسد که برخی کارشناسان، مصر باستان را یک منبع بالقوه برای زندگی فرازمینی تلقی می کنند و معتقدند تنها این باور است که روش های پیشرفته ی مصریان را توضیح می دهد.

بسیاری در برابر این تفکر مقاومت می کنند و سعی در ارائه های نظریه های جدید دارند اما با گذشت زمان، نشانه ها، رازهای بیشتری را پیش روی کارشناسان قرار می دهند که تقریبا هیچ توضیحی برای آنها یافت نمی شود. در اینجا ۱۰ مورد از حیرت انگیزترین نشانه ها در مورد اهرام مصر را بررسی خواهیم کرد که احتمال حضور موجودات فرازمینی در ساخت این سازه را تقویت می کند.

۱- ظاهر اهرام

با آشکارترین قسمت رازهای اهرام مصر شروع می کنیم و ساده ترین آنها را برایتان بازگو می نماییم. اگر نگاهی به شکل اهرام بیاندازید قطعا متوجه می شوید که طراحی و ساخت و ساز چنین سازه ای احتیاج به مهارت و دانش فوق العاده ای دارد که وجود آن در زمان ساخت اهرام، دور از ذهن به نظر می رسد و باید از خود بپرسید که مصریان چگونه موفق شده اند چنین بنای حیرت انگیزی را برای دفن فرعونیان بسازند؟

ساختمان این اهرام از میلیون ها بلوک سنگی تشکیل شده که هریک حداقل یک تُن وزن دارد و متخصصان می گویند که هر ده نفر تنها می توانند یک سنگ ۴۰۰ کیلوگرمی را جابه جا کنند. در این مورد هم ما فرض می کنیم که کارگران قدرت سوپرمن را داشته اند اما باز هم سوالات بی پاسخ دیگری باقی می ماند به عنون مثال این سنگ ها چگونه به این شکل دقیق برش یافته اند که گویی دستگاهی خارق العاده آنها را تکه تکه کرده است.

نسبت محیط هرم بزرگ به ارتفاع اولیه آن برابر با مقدار عدد پی (۳.۱۴) است و حکایت از هوشی کم نظیر در محاسبات دارد. اگر هم انسانی بسیار هوشمند در آن دوران وجود نداشته پس احتمالا چنین کاری، حاصل یک فناوری پیشرفته است که هنوز هم ما از آن بی خبریم و معلوم نیست در آن دوران، مصریان چگونه به آن دسترسی داشته اند.

۲- نشانه هایی از وجود الکتریسیته

هیروگلیف یا حروف تصویری یا تصاویر بسیار زیادی در مصر وجود دارند که همه دارای ارزش تاریخی و هنری می باشند. در این میان تصاویری هستند که موجب بروز شگفتی بسیاری در میان کارشناسان شده اند. در یکی از این تصاویر افراد چیزی در دست دارند که بسیار شبیه به لامپ است و نشان می دهد که مصریان در آن زمان به الکتریسیته دسترسی داشتند. اما چگونه ممکن است در آن زمان، آنها موفق به تولید برق شده باشند؟ این حجم از ظرفیت تکنولوژیکی کمی تامل برانگیز است.

۳- تصاویر خیالی

همه ی شگفتی های تصاویرِ به جا مانده از مصریان باستان به یک لامپ ختم نمی شود بلکه آثار دیگری نیز وجود دارند که بر حیرت شما می افزایند. به عنوان مثال تصاویری وجود دارند که اشکال آنها بسیار شبیه به هواپیما و هلیکوپتر هستند و این سوال را در ذهن ایجاد می کنند که آن مردمان چگونه ایده ی پرواز را در سر می پروراندند؟

همیشه این امکان وجود دارد که در تفسیر حجاری های تصویری، خطا صورت گیرد اما چیزی که وجود دارد دقیقا تصویر یک هلیکوپتر است و نمی توان وجود آن را نادیده گرفت و آن را تنها خطایی در تفسیر پنداشت. تنها توضیحی که می توان ارائه داد حضور گونه های پیشرفته و هوشمندتری در آن زمان است.

۴- تصاویر فرازمینی ها بر روی سکه های باستانی

شاید این مورد یکی از ضعیف ترین دلایل حضور فرازمینی ها در مصر باشد اما نمی توان به راحتی از آن گذشت. سکه هایی در این کشور یافت شده که تصاویری از موجوداتی بیگانه بر آنها نقش بسته است.

تصاویر یکی از این سکه ها یک سفینه فضایی و حداقل چیزی شبیه به آن را نشان می دهد. البته بسیاری با این نشانه ها مخالفند و می گویند این تصاویر ساختگی و حاصل کار دوستداران نظریه ی حضور فرازمینی ها در مصر هستند.

۵- کشف مومیایی های غیرعادی

شاید این مورد یکی از ضعیف ترین دلایل حضور فرازمینی ها در مصر باشد اما نمی توان به راحتی از آن گذشت. سکه هایی در این کشور یافت شده که تصاویری از موجوداتی بیگانه بر آنها نقش بسته است.

تصاویر یکی از این سکه ها یک سفینه فضایی و حداقل چیزی شبیه به آن را نشان می دهد. البته بسیاری با این نشانه ها مخالفند و می گویند این تصاویر ساختگی و حاصل کار دوستداران نظریه ی حضور فرازمینی ها در مصر هستند.

۶- جانمایی شگفت انگیز اهرام

نکته ی بسیار قابل توجهی که وجود دارد تطابق کامل محل سه اهرام با صورت فلکی شکارچی است که شامل سه ستاره پر نور می باشد. حتی اندازه ی اهرام نیز با ستاره ها تطابق دارد، هرم بلندتر در راستای ستاره ی پر نور تر قرار گرفته و در حالی که نور ستارگانِ هم‌راستا با اهرام کوچک تر کم نور تر هستند.

اهرام دقیقا هم‌راستا با قطب مغناطیسی شمالی قرار گرفته اند. چطور می شود همه ی اینها از روی اتفاق و حدس و گمان باشد؟ این موقعیت اهرام حکایت از دانش گسترده در علوم، هندسه و نجوم دارد و این سوال را در ذهن به وجود می آورد که مصریان باستان چگونه به این علوم آگاهی داشتند؟

بد نیست بدانید که قطب‌های مغناطیسی جایی است که خطوط میدان مغناطیسی به صورت واگرا از زمین خارج می شوند و جنوب مغناطیسی را ایجاد می کنند و یا به صورت همگرا به آن وارد می شود و (شمال مغناطیسی) را شکل می دهند.

۷- احتمال حضور فرازمینی ها در زمان آخناتون

آخناتون (یکی از فراعنه مصر) به طور بالقوه یکی از بزرگترین نوآوران دینی در تاریخ بشر بود. وی توانست مصر را از یک جامعه بت پرست به جامعه ای توحیدی تبدیل کند و به عقیده ی بسیاری از کارشناسان این کار بدون وجود قدرتی ماورایی غیر ممکن بوده است. در اشعار به جا مانده از آن دوران نشانه هایی از گفتمان آخناتون با فرازمینی ها وجود دارد. برخی پا را فراتر گذاشته و خود آخناتون را یکی از فرازمینی ها می دانند اما برخی دیگر معتقدند او از قدرت فرازمینی ها بهره می برده است.

۸- کاغذی که با نشانه های فراوان، نابود شد

در سال ۱۹۳۳ شخصی به نام آلبرتو تالی (Alberto Tulli)، مدیر سابق بخش مصری موزه واتیکان، پاپیروسی (کاغذی در مصر باستان) را کشف کرد که بر روی آن نقش هایی از وجود اشیای پرنده ی ناشناخته یا همان یوفو ها دیده می شد. این نقش ها دایره های آتشین بودند که هر چه به سمت چپ کاغذ نزدیک تر می شدند تعداد آنها بیشتر می شد.

این پاپیروس به پاپیروس تالی مشهور شد. پس از درگذشت وی، همه ی اموالش به برادرش رسید اما هیچ کس دیگر موفق نشد آن پاپیروس را بیاید و به همین سادگی مهم ترین مدرکی که حضور بیگانگان فرازمینی را در مصر باستان ثابت می کرد از بین رفت.

۹- علامت های تکرار شده در تاریخ

یکی دیگر از نشانه های مهمی که در مورد حضور بیگانگان در مصر باستان مطرح شده است، یافته هایی است که بسیار به نشانه های حوادثی همچون روزویل (Roswell) و جنگل رندلشام (Rendlesham Forest) شبیه می باشند.

در حادثه ی روزویل که در سال ۱۹۴۷ در نیومکزیکو رخ داد شی پرنده ی ناشناخته ای به زمین سقوط کرد و حادثه ای مشابه آن در سال ۱۹۸۰ در رندلشام انگلیس اتفاق افتاد. در هر دوی این اتفاقات، اشیای ناشناخته دارای ظاهر و علامات خاصی بودند؛ علاماتی که در تصاویر حکاکی شده از مصر باستان هم دیده شده است.

آیا این شباهت ها تنها یک اتفاق هستند یا می توانیم آنها را نشانه ای از حضور فرازمینی ها در مصر باستان بدانیم؟!

۱۰- مصنوعات باستانی عجیب

سر ویلیام پتری (Sir William Petrie) که یکی از بهترین مصر شناسان تاریخ است، مصنوعات عجیبی را از مصر باستان در خانه ی خود نگهداری می کرده است. از شکل و ظاهر عجیب و غریب همه ی اشیاء که بگذریم، در میان آنها دو مومیایی دیده شده که با ظاهر یک انسان تفاوت های فاحشی دارند.

متاسفانه هیچ کس توانایی دسترسی به این مصنوعات و دیدن آنها را ندارد چرا که مسئولین فکر می کنند برای جلوگیری از شایعات و وحشت مردم باید آنها را در امن ترین مکان ها پنهان کنند تا مدرکی برای کارشناسان باقی نماند.