در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

فاش شدن پرونده های فضایی مربوط به سفر انسان به مریخ

مریخ از همان اوایل یکی از جذاب ترین مکان های موجود در منظومه شمسی بود که انسان ها همیشه سعی در فتح آن داشتند. سفر به مریخ از اولویت بیشتری نسبت به ماموریت بازگشت سطح ماه برخوردار است. یلان ماسک (Elon Musk) به عنوان رئیس تسلا موتورز (Tesla Motors) و اسپیس ایکس (SpaceX)، در شصف و هفتمین کنگره بین المللی فضانوردی نیکل گوادالاخارا خبری از سفر به مریخ در آینده ای نه چندان دور داد! درواقع میتوان گفت پیشرفت علم و فناوری به اندازه ای رسیده که میتوان برای ساخت پناهگاه هایی در این سیاره ایده پردازی کرد! حضور انسان در این سیاره سرخ و ساختن پناهگاه های ایمن در این مکان دوست داشتنی منظومه شمسی میتواند آنجا را به محیطی قابل سکونت تبدیل کند. اما در اینجا یک سوال مهم پیش می آید, آیا اولین بار است که انسانها میخواهند بر روی مریخ قدم بگذارند؟

یک افشاگری بزرگ در زمینه برنامه های فضایی ثابت میکند که سفر به مریخ برای انسانها مساله جدیدی نبود و چند دهه قبل انسانها این دستاورد بزرگ رابه صورت موفقیت آمیزی پشت سر گذاشته اند. جالب تر از همه اینها, کارمندان سابق ناسا و مقامات نظامی از وجود چنین برنامه های فضایی و چیز هایی که فراتر از ذهن انسان است اطلاع داشتند و چندین بار هم از آنها سخن به میان آورده اند!اما آیا تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده که ماموریت سفر به مریخ که در تمامی دوران ها همچون آرزو بوده را یک ماموریت تمام شده قلمداد کنیم؟

آیا حضور انسان در سیاره مریخ به دهه ۷۰ میلادی بازمیگردد؟

براساس ادعاهایی که شده, رفتن انسان به کره مریخ یک ماموریت کاملا محرمانه بوده و این یعنی ما مدت ها قبل موفق شده ایم که بر سطح این کره قدم بگذاریم. بسیاری از مردم این عقیده را دارند این اتهامات و این موضع چیز جدید و یا خیلی عجیبی نیست, زیرا اسناد موجود در ویکی لیکس این استدلال رو دارند که انسان ها و فرازمینی ها برای مدتی در پروژه هایی با هم همکاری داشته اند!

این بیانیه که در ابتدا توسط Corey Goode مطرح شد به شرح زیر است:

سیاره مریخ برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ توسط آلمان نازی ها فتح شد. در حوالی دهه ۷۰ برنامه های محرمانه فضایی ایالات متحده آمریکا شروع به گشت و گذار و اکتشاف در این سیاره و سایر سیارات کرد. درون آن ماموریت های محرمانه احداث پایگاه های مختلف در آنها از جمله مهمترین اهداف اکتشافات آن دوران به شمار میرفت. سرانجام در سال ۱۹۸۰ ایالات متحده آمریکا به عنوان سرپرست این اکتشافات قرار گرفت و وظیفه گشت و گذار در مریخ و ساخت پایگه های متفاوت و متعدد در زیر پوسته آن را بر عهده گرفت.

اگر اظهارات این فرد برای شما غیرقابل باور به چشم میخورد و فکر میکنید این جملات چیزی جز خیال بافی نیست به هیچ وجه عجله نکنید! زیرا یکی از سناتور های سابق آمریکا به نام Daniel K. Inouye بیانه ای در این زمینه به صورت رسمی منتشر کرده:

یک دولت کاملا مخفی با نیروی هوایی و دریایی مخفی وجود دارد که توانایی‌های چشم‌گیر آن، شما را شگفت‌زده خواهد کرد! این دولت از تمامی قوانین و محدودیت‌ها آزاد بوده و از تمامی کنترل‌ها و همچنین محدودیت‌های حفظ تعادل در دنیا در امان است.

نکته جالب توجه این است که با توجه به چندین بیانمیه ای که منتشر شده, انسان های مدت طولانی تکنولوژی سفر به تمامی سیارات را در اختیار داشته اند. ویلیام تامپکینز (William Tompkins) نیز در این باره گفته:

در زمان حضور من در نیروی دریایی, ما متوجه شدیم که نازی های آلمان در اوایل قرن ۲۰ میلادی, به فناوری فتح فضا دست پیدا کرده اند!

به گفته ویلیام تامپکینز (William Tompkins) اسنادی فوق العاده محرمانه در مورد سفر ناری های آلمان به سیارات مختلف وجود دارد. او حتی این ادعا را داشت که برای مدت طولانی در حال ساخت اسلحه ای جدید و فوق العاده خطرناک برای شرکت های فضایی بوده تا اگر در ماموریت هایشان با یوفو روبرو شدند اسلحه های متفاوتی نسبت به تسلیحات نظامی زمینی داشته باشند.

یکی از کارمندان قدیمی ناسا نیز ادعا داشت که در ۲۰ سال گذشته هم سفری با سرنشین به مریخ انجام گرفته! همچنین زنی با اسم مستعار جکی (Jackie) در جریان مصاحبه ای درباره حضور انسان ها بر روی مریخ و مسئله ای که کارکنان ناسا از آن کاملا مطلع بودند میگوید:

دو مرد را در لباس‌های فضایی مخصوص دیدم، البته این لباس‌ها شباهت چندانی به لباس‌های بزرگ و سنگین وزن امروزی نداشت، اما به نظر می‌رسید که می‌تواند بدن را در فضا و شرایط سخت محافظت کند. در واقع این دو مرد، برای اعزام به سیاره مریخ همزمان با ماموریت وایکینگ انتخاب شده بودند.

علاوه بر همه اینها یک تفنگدار دریایی قدیمی نیز ادعا داشته که در گذشته ماموریتی در سیاره مریخ داشته و مدتی را در آنجا مشغول به کار بوده! این تفنگدار با اسم مستعار کاپیتان کی (Captain Kaye) اداعا داشته که نه تنها انسان ها بر روی سطح این کره قدم گذاشته اند بلکه او و تعدادی از همکاران دیگرش در ماموریتی کاملا مخفی و محرمانه در حال ساخت ناوگانی در حوالی این سیاره شرکت داشته اند. اون میگوید که وظیفه او و دوستانش در این سیاره محافظت از ۵ پایگاه ساخته شده درون مریخ در برابر گونه های مختلف بیگانه بوده. همچنین او اضافه کرد که به مدت ۳ سال بر روی یک حامل فضایی غول پیکر مشغول به کار بوده که ازین ماجرا به عنوان یک پرونده مخفی یاد میشود.

برخی اطهارات این تفنگدار دریایی بازنشسته با گفته هاای ساتور سابق آمریکا ما را سردرگم میکند که آیا سفر انسان به سیاره سرخ در گذشته ای دور امکان پذیر بوده؟

باراک اوباما در تاریخ ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۶ زمانی که با CNN در حال مصاحبه بود اطهار کرد که شهرواندان آمریکا آگاه باشند که انسان تا پیش از سال ۲۰۳۰ به مریخ قدم خواهد گذاشت. او در ادامه گفت:

ما آنچه را که امکان پذیر است زودتر از سایر کشور ها انجام میدهیم!

اما یک سوال! آیا سفر انسان در سال ۲۰۳۰ به مریخ باید مارا شگفت زده کند؟ در نوامبر ۲۰۱۵، افشاگری Corey Goode اینطور بود که اظهار داشت انسان ها هم اکنون در مریخ وجود داشند و در حال کلونی سازی اند!

دنیس مویلنبرگ (Dennis Muilenburg) مدیر عامل بوئینگ در این باره میگوید:

کمپانی من اولین افراد را به مریخ خواهد فرستاد! من معتقدم که اولین سفر انسان ها به سیاره سرخ با استفاده از یک راکت بوئینگ انجام میگیرد!

حال نظر شما درباره تمامی این مطلب چیست؟ آیا براستی سفری به مریخ صورت گرفته و در حال کلونی سازی اند؟ اگر اینطور است چرا کلیه این ماموریت هارا به صورت محرمانه انجام دادند و هنوز بسیاری از جزییات آن مخفی هستند؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 12
دوست نداشتم: 3
میانگین امتیازات: 4

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/11/Monster-Shop-Banner.gif?x63997

13 دیدگاه در “فاش شدن پرونده های فضایی مربوط به سفر انسان به مریخ

سلام در جواب اون دوستمون که گفت شهاب سنگ میاد و انسان نابود میشه تا سال ۲۰۳۳٫ میخوام بگم ما مسلمونیم و اعتقاد به ظهور حضرت مهدی داریم و تا زمانی که امام ظهور نکرده هیچ اتفاقی نمی افته اینا همش نقسه های دشمنه باور نکنین ..در مورد موجودات فضایی هم به قرآن و نهج البلاغه رجوع کن توضیح داده که وجود دارن حتی چند حدیث از امام باقر …و امام صادق داریم که تایید کرده موجودات فضایی هستن و به امر خدا یافت ما برای اونها و اونها برای ما مقدور نیست این حرفایی که زدم مطالعه کردم و از خودم نگفتم شک دارید خواهشا تحقیق کنید ممنون ….

احتمالش خیلی زیاد هستش چون به یکباره انسال طی مدت کوتاهی کلی پیشرفت کرد و هواپیما و ماشین و تکنولوژی های پیشرفته دست پیدا کرد و یکدفعه تقریبا به حالت سکون و درجا موند ( لطفا ساخت گوشی های هوشمند جدید رو تکنولوژی حساب نکنین ) خب همچین چیزی خیلی غیر عادی هستش ، احتمالا به همون سرعت و روال پیشرفت ادامه داشته ولی اون رو بصورت مخفی تولید و استفاده کردن و هنوز هم داره پیشرفت و تکنولوژی های بیشتری به وجود میاد منتها بازتابش نمیدن

امیدوارم این اطلاعات درست باشه وبشریت به این پیشرفتها رسیده باشه ولاف ولوف نباشه

سلام
همه گفت ها سرکاریه
۱۰۰۰ هزار تا حالا حرف زدن
معلوم نیس کدام راسته کدام دروغ
از شوالیه سیاه گرفته تا رفتن به ماه دیدن موجودات دیگهگرفته
از … اصلا اینا به گفته خودشان تا دهه ۸۰-۹۰ تلکنولوژی درست درمونی نداشتن
فضایی ها خیلی چیزهارو ساختن
همه چی شده خالی بندی

داستان باحال ومخاطب پسندی بود…دکتر رفتن امریکاییها به ماه هم خودش جای تردید وشبهه داره.حالا میگی مریخ رو هم فتح کردن???

برام خیلی جالبه هنوز هستن کسایی که فکر میکنن تو این جهان بینهایت که بینهایت حالت میتونه وجود داشته باشه، ما تنها هستیم

احتمالش هست چون امریکا پروژه های مخفی زیادی داشته و دارد نه فقط در زمینه فضا کلا توی تحقیقات علمی سکرت زیاد داره

خخخخ..اینارو میگن…ینی مثلا اگه ما تو جنگ نظامی کم اوردیم تو ی کره دیگه نیرو داریم ک بریزه رو سرتون کلا کشورهای غربی همیشه دوس دارن بگن بیگانه وجود داره.. …باور نکن داش

ممکنه هم قبل از آلمانی ها انسان های دیگری هم به آنجا رفته اند مثلا هولفا،فرعون…….

صد درصد امریکا یه کارایی کرده… من مطمنم امریکا یه کارایی کرده قبلا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.