در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ماجرای واقعی به وجود آمدن عروسک های Hello Kitty

سازنده ی عروسک ها و کارتن محبوب و بامزه ی Hello Kitty یک زن ژاپنی بود. اما داستان به همین سادگی نیست. به گفته ی نزدیکان و مدارکی که به تازگی به دست رسیده است مشخص شد داستان ساخت این عروسک و این شخصیت از جایی میاید که دختر این خانوم که از سرطان دهان و زبان رنج میبرد از سمت دکتر ها جواب شده بود.

عکسی از فردی که این شخصیت را خلق کرد

هیچکس اعتقاد نداشت که این دختر ممکن است زنده بماند. مادر این دختر برای بهبود و درمان سرطان دهان این دختر دست به هرکاری و هر دارویی زد اما جواب نگرفت. در اخر که نا امید شده بود متوصل به خدا و کلیسا شد اما باز هم جوابی نگرفت. زن وقتی از هرجایی نا امید شده بود توسط یکی از اشنایانش با گروهی اشنا میشود که اظهار داشتند اگر کاری که وی میگویند را انجام بدهد، دختر او را درمان میکنند. زیرا درمان سرطان را میدانند.

تصویری مربوط به دختر سرطانی

خواسته این گروه این بود که این زن موجودی را خلق کند که بچه ها عاشق آن شوند. بچه ها اورا دوست داشته باشند. از این روز زن قبول میکند و این شخصیت به وجود میاید.

بعدها به نقل کسانی که مستقیم با این موضوع در رابطه بودند گفته شد که در واقع این زن با خود شیطان معامله کرد. شیطان به زن گفت تا این عروسک را بسازد اما با کمی دقت میشود فهمید که این گروه یا همون شیطان چه کسانی هستند. این داستان شبیه خیلی از داستان های فروش روح و زندگی به شیطان است.

هلو کیتی | Hello Kitty

دو سوال مهم در این داستان مطرح میشود:

این گروه چطور درمان سرطان را میدانستند؟

چرا همیشه در تاریخ به وجود امدن شخصیت های مهم یک گروه که خودشان را شیطان معرفی میکنند حضور دارند؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 64
دوست نداشتم: 13
میانگین امتیازات: 4.92

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/11/Monster-Shop-Banner.gif?x63997

2 دیدگاه در “ماجرای واقعی به وجود آمدن عروسک های Hello Kitty

یادم رفت بگم فیلم روح سوار ۱ دقیقا همین ماجراست.درسته مسیحی ها ساختن ولی خوب یه چیزایی توی همه ادیان هست که مشترکه.مثلا همین که شیطان خیلی نامرده.

درمانش رو میدونستند چون خدا شیاطین جنی را طوری افریده که میتونن هر بیماری رو خوب کنن.و شیاطین همیشه از ببدختی ها. بیچارگی ها ونقطه ضعف افراد سعی میکنن اونها رو جذب خودشون کنن. و وقتی جذب شدن طوری اونرو به تاریکی میکشونن که دیگه نمیشه ازش بیرون اومد.بعضی وقتا هم داشتیم که پس از اینکه خواسته طرف رو براورده میکنن بعد از مدتی به بلایی بدتر مبتلاش کردن.مثل پیر زنی که در خود ایران ۲۰سال فلج بود وقتی یکی از این افراد سراغش اومد فقط بهش گفت پاشو و اون پیر زن از روی ویلچر بلند شد ولی شیش ماه بعد پیر زن بر اثر سرطان مرد
حالاسوال اینجاست که چرا به کسی کمک میکنن که بعدا بدترش رو سرش بیارن؟ چون شیاطین اولا با این کار مرید جمع میکنن و مردم فقط اول ماجرا رو میبینن که یه معجزه شده. حالا بعد که بلایی بدتر سرش میاد کسی به اون کس(شیاطین) ربط نمیده. دوما کسی که بهش کمک شده هم در دنیا بدبخت میشه و هم در اخرت میره جهنم.
شیطان قسم خورده که انسانها رو بدبخت کنه و برای رسیدن به این مقصود به هر کاری دست میزنه.فکر کنم جواب سوال دوم هم معلوم شد.
لعنت خدا بر شیطان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.