در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

هتل تسخیر شده لانگهام انگلستان (Langham Hotel)

گفته شده که هتل Langham توسط چندین روح به تسخیر درآمده. شبح مردی ملبس به یونیفرم نظامی که در کنار یکی از پنجره های طبقه ۴ می‌ایستد و ظاهرا شاهزاده ای آلمانی بوده که در خلال جنگ جهانی اول خود را از پنجره به بیرون پرتاب کرده و روح یک خدمتکار مرد که در لژ مهمانان طبقه سوم به کرات رویت شده. همچنین شبح فردی با زخمی عمیق در ناحیه صورت که به تعلل در راه رو ها حرکت میکند و برخورد هایی با روح ناپلئون سوم در حال پرسه زنی که در طبقات همکف گزارش شده.

اما بیشترین گزارش های ماورایی متعلق است به اتاق شماره ۶٫ طبق روایات یک پزشک، همسر نو عروسش را در این اتاق به قتل رسانده و سپس به زندگی خود خاتمه میدهد. در ۱۹۵۳ فردی به نام دیوید لاکهارت () که در اتاق ۶ به خواب رفته بود ناخود آگاه با حالی مشوش از خواب پرید که در این حال با نهایت هراس ملاحظه کرد شبح زنی میانسال با لباس های اسراف دوران ویکتورین در گوشه اتاق در هوا معلق است و در حالیکه به لاکهارت خیره بود شمعدانی بزرگ بدست داشت. روح به سمت لاکهارت حرکت کرد ولی وی موفق به فرار شد.

هتل تسخیر شده لانگهام انگلستان (Langham Hotel)

درسال ۲۰۱۴ تیم کریکت انگلستان که در این هتل مدتی اقامت داشتند با تایید رخداد های غیرعادی این مهمانپذیر، سرخط اخبار جنجالی جراید بودند. استوارت برود (Stuart Broad) از اعضای تیم، طی مصاحبه ای با روزنامه دیلی میل (Daily Male) عنوان نمود:

سوویت به طرز عجیبی گرم بود و قادر به خوابیدن نبودم. یکبار نیمه های شب صدای پیاپی نواختن درب حمام را شنیدم. به محض آنکه چراغها را روشن کردم صداها خود به خود فروکش کرد‌. ولی با خاموش شدن برق این اصوات آزار دهنده مجددا شروع شد. بینهایت ترسیدم و مجبور شدم به سوییت دیگری منتقل شوم.

وی همچنین شرح داد که هم تیمی او، بن استاکس که در طبقه سوم بود با تجربه مشابهی روبرو شده بوده.