در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

همه چیز درباره دیپ وب و دارک وب

Deep web یا Dark web دو اصطلاح متفاوت است که به قسمتی بسیار بزرگ از اینترنت نسبت داده میشود، قسمتی که برای نشان دادن آن چگالی یخ و آب را مثال میزنند، واقعیت این است که موتور جستجویی هایی مانند گوگل طوری طراحی شده اند که تنها میتوانند حدود ۵ درصد از کل محتوای مورد استفاده را جست وجو کنند و چیزی حدود ۹۵ درصد از محتوا را بدون جستجو رها میکنند، اما در این ۹۵ درصد چه میگذرد؟ هیچ بدبینی در کار نیست چراکه از ۹۵ درصد موجود تنها ۱۰در صد به شکل سایت قابل مشاهده است، سایت هایی به غایت سیاه و وحشتناک…تجربه ای که به هیچ کسی پیشنهاد نمیگردد.

لایه بالایی سورفیس وب و لایه زیرین صخره دیپ وب و دارک وب محسوب میشود که به تصویر کشیده شده

در این سری از مقالات معروف ترین و سیاه ترین سایت های موجود در اینترنت را معرفی میکنیم، برای شروع باید بدانیم که این قسمت از اینترنت را چه چیزی تشکیل داده است و راه های ورود به ان چیست.

برای ورود به بخشی از اینترنت که به اصطلاح دیپ وب (Deep web) خوانده میشود روش های مختلفی وجود دارد اما به شکل عمومی سه سایت با خصوصیت های یک موتور جستجو وجود دارند که این کار را انجام میدهند که به ترتیب :Tor و Freenet و I2P هستند که Torو I2P عمومیت بیشتری دارند.

اما چه موضوعاتی در قسمت تاریک اینترنت بیشترین جستجو و طرفدار را دارند؟ با وجود اینکه برای پاسخ به این سوال تعدادی جدول با آمار وجود دارد اما به شکل کلی سایت های فعال در این قسمت از اینترنت حول تجارت سیاه (مواد-اسلحه-اعضا-انسان و…) دزدی و زورگیری و اجیر کردن افراد، سو استفاده و هک و در نهایت پو*رن میگردد.

اولین سایتی که بررسی خواهد شد سایتی بسیار معروف بود که در سال ۲۰۱۲ توسط اف بی آی بسته شد این سایت درمورد انجام خواسته های شیطانی و بسیار تاریک افرادی با تفکری بسیار بیمار بود،  نام عمومی سایت (violent desires) بود و دارای انجمنی بسیار بزرگ و فعال بود که اعضای آن تصاویری بسیار زننده از خود را منتشر میکردند، در بخشی از این سایت قسمتی برای شریک کردن دیگران با خیال پردازی های بسیار تاریک افراد وجود داشت که در ان در عموما درمورد تمایلات  جنسی و سادیستیک صحبت میشد.

اما بزرگترین رسوایی این سایت زمانی اتفاق افتاد که شخصی بانام LILIDOC به عضویت آن درامد، این شخص که خود را دکتر معرفی کرده بود تصاویری را منتشر کرد که در آن دخترانی با سنی بین ۹-۱۷ سال تبدیل به عروسک های جنسی شده بودند!

این شخص مشخصا این دختران را افرادی بی خانمان و عموما از شرق اروپا و شمال آفریقا معرفی کرده بود که پس از اجرای عمل جراحی روی انها(توسط خودش هرچند او جز یک گروه بزرگتر بود)، دست ها و پاهایشان قطع شده بود و تبدیل به انسان هایی فاقد هرگونه توانایی حرکتی شده بودند.

به این عروسک های جنسی لولیتا میگویند. ما درون سایت در جستجوی هیولا به صورت اختصاصی به موضوع لولیتا پرداختیم. با کلیک روی اینجا درباره عروسک های جنسی اطلاعات بیشتری کسب کنید

از دسترس خارج شدن سایت

با ورود این شخص به سایت پلیس فدرال آمریکا شروع به جستجوی عوامل سازنده ی این سایت کرد، در ابتدا وجود چنین شخص و دخترانی که تبدیل به عروسک جنسی شده بودند دروغ عنوان شد اما در ۲ آگوست ۲۰۱۱ شخص دیگری در این سایت با انتشار ویدئویی از خود که در حال تجاوز به یک عروسک جنسی از همین نوع بود باعث شد بار دیگر شایعه ی حقیقت بودن آن بالا بگیرد، LILIDOC در همان ماه با نمایش تصاویری از دو دختر ۹ و ۱۱ ساله هرکدام را به قیمت ۴۵ هزار یورو به فروش گذاشت!.

با انتشار چنین تصاویر و ویدئوهایی بالاخره اف بی آی موفق شد این سایت را از دسترس خارج کند هرچند که عوامل سازنده ان هرگز دستگیر نشدند.

دوستا عزیز این سایت دوباره فعالیت خود را در امسال شروع کرده و شروع ه فروش عروسک های لولیتا کرده. برای خواندن اطلاعات سایت جدیدی این گروه برید به اینجا. فایل دومی که برای فروش گذاشتیم رو بخوانید. در این فایل ما اطلاعات جدید درباره این سایت و چگونگی ساخت عروسک های لولیتا جدید را گذاشتیم.

خوشبختانه دسترسی به این سایت ها خصوصا از کشورما بسیار سخت و تاحدی غیرممکن است اما برای تمام کسانی کنجکاو هستند به چنین سایتهایی وارد شوند توصیه میشود به هیچ وجه تلاش نکنند!

سایت سیلک رود یا جاده ابریشم بزرگترین جایی که میتوانید هر نوع مواد مخدر را در آن تهیه کنید

اینترنت مکانی است که میتواند به طور کامل نمادی از بی قانونی و یا قانون های خودساخته باشد، این نکته در لایه های عمیق و تاریک اینترنت به بهترین شکل ممکن قابل درک میباشد، معروف ترین سایت دنیای تاریک اینترنت سایتی به نام جاده ی ابریشم یا  (Silk Road) میباشد که از زمان تاسیس خود به اصلی ترین مکان برای خرید و فروش مواد مخدر و اسلحه تبدیل شده بود.

راس اولبریت

کاربرد عمومی  این سایت به حدی بالاست که در سال ۲۰۱۴ به عنوان اصلی ترین مکان مجازی برای خرید و فروش اقلام غیرقانونی خصوصا مواد مخدر و اسلحه در تمام دنیا معرفی شد.

تا سال ۲۰۱۲ هیچ گونه مدیریت مشخصی درمورد این سایت وجود نداشت و اف بی آی نتوانست اقدام خاصی درمورد آن انجام دهد اما در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۳ شخصی به نام ” راس اولبریت” دستگیر شد که در نهایت اعتراف کرد که مدیریت این سایت را برعهده دارد. (به خاطر ناشی گری این فرد و گذاشتن رد پایی در سورفیس وب اف بی آی توانست این فرد را دستگیر کند وگرنه اف بی آی هیچ وقت موفق به شناسایی این فرد نمیشد)

دارایی کسب شده توسط اولبریت از طریق این سایت به حدی زیاد بود که پلیس آمریکا او را جز ثروتمندترین افراد در زمینه ی کسب درآمد از طریق اینترنت معرفی کرد.

این سایت یک هفته پس از دستگیری اولبریچ بسته شد اما تنها ۱۲ ساعت بعد نسخه ی ۰٫۲ ان روی اینترنت نمایه شد! که اولبریچ آن را وابسته به طرفداران خود دانست.

نسخه دوم سایت جاده ابریشم یا سیلک رود

نسخه ی دوم این سایت از سال ۲۰۱۳ تاکنون بیش از ۵ مرتبه بسته شده است که دوباره به شکل دیگری توسط افرادی ناشناس آنلاین شده است.

اما مهم ترین نکته درمورد این سایت اتهاماتی است که به شخص اولبریچ نسبت داده شده است، پس از بیش از ۶ ماه دادگاه و اتهامات گوناگون در نهایت اولبریچ در می ۲۰۱۵ به اتهام اجیر کردن یک آدم کش برای کشتن ۶ نفر و همچنین فروش غیرقانونی مواد مخدر، اسلحه، اعضای انسان و انسان به حبس اَبد محکوم شد.

حمایت طرفداران سایت از اولبریت

سایت جاده ی ابریشم تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۹٫۱ میلیون دلار فروش غیرقانونی خصوصا در زمینه ی مواد مخدر داشته است.

طرفداران این سایت اما وجود این سایت را بسیار مهم و ضروری میدانند و آنرا برای جلوگیری از ورود مستقیم فساد به خیابان ها بسیار مفید میدانند و بارها در حمایت از اولبریچ تظاهرات کرده اند.

یکی دیگر از کاربردهای این سایت امکان سفارش ساخت و طراحی هویت ها و شناسنامه های جعلی است که در این زمینه پلیس فدرال آمریکا حساسیست بسیار زیادی به خرج میدهد اما تا به امروز نتوانسته است در این زمینه کار خاصی انجام دهد.

مدیر جدید این سایت شخصی است که خود را ویلیام معرفی کرده است و بیشتر تمرکز خود را بر روی فروش انواع جدیدی از مواد مخدر گذاشته است.

جمله ای بیاد ماندنی از ژنرال منستوف:

انسان، مخوف ترین موجود زنده ی هستی است، شکی در این ندارم…

شاید این جمله درمورد مطالب پیش رو کافی باشد، انسان های مریضی که رفتار آنها به هیچ شکل قابل توجیه نیست و تنها یک دیوانه قادر به انجام انها خواهد بود.

در این قسمت دو سایت بسیار مخوف را که توسط یک نفر اداره میشدند خواهیم دید، تصاویر موجود بسیار زننده و دهشتناک است و با توجه به محدودیت های موجود تنها عکس های موجود در گوگل و جستجوی عادی قرار داده میشود و ویدئوهایی که به آنها اشاره خواهد شد به علت افتضاح اخلاقی -جنسی موجود در آنها قرار داده نخواهد شد.

در سال ۲۰۰۶ سایتی به نام DAFU  LOVE  تاسیس شد که در آن تصاویری بسیار عجیب و غریب و بیمارگونه منتشر میشد، مانند تمام سایت هایی که از این دست بودند ابتدا تنها شک درمورد یک شوخی کثیف بود تا اینکه در سال ۲۰۰۸ ویدئویی از این سایت برای فروش قرار داده شد که حتی قبول حقیقت داشتن آن بسیار سخت بود، انسان تا چه حدی میتواند بیرحم و بیمار باشد؟!

در این ویدئو که با قیمت ۱۵۰۰ دلار برای فروش قرار داده شده بود و در مدت ۶ ماه بیش از ده هزار بار دانلود شد اعمالی بسیار وحشتناک و فراتر از باور صورت میگیرد.

قادتا این ویدیو تا به الان بالاتر از ۴۰ هزار بار خرید و دانلود شده اما اگر ما بخواهیم ۲۰ هزاربار را خرید حساب کنید میتوانیم بگوییم درآمد این فرد از این ویدیو ۳۰ میلیون دلار میشود معادل ۱۲۹ میلیارد تومان

با توجه به احتمال ف-یلت-ر شدن و طیف متنوع خوانندگان سایت از بازگو کردن اتفاقات ویدئو معذورم.

پس از انتشار این ویدئو ی بسیار عجیب اف بی آی شروع به دنبال کردن اطلاعات موجود در رابطه با آن کرد.

یک سال پس از انتشار این ویدئو سایت دیگری با نام Daisys destruction  شروع به فعالیت کرد، در این سایت نیز تصاویر و ویدئوهایی بسیار مخوف منتشر شد که در آن تعدادی دختر بین ۱ تا ۱۰ ساله به شکل عریان روی هم افتاده بودند و افرادی در حال کتک زدن آنها بودند، اعمالی که پس از آن روی این کودکان انجام شد بسیار وحشتناک بود به طوری که اف بی آی به سرعت اقدام به بررسی موضوع کرد.

یکی از نکات بسیار جالب درمورد این ویدئوها این بود که سعی شده بود در آنها صحنه های خاصی از بعضی فیلم ها را تقلید کنند! برای مثال فیلم معروف ۱۲۰ روز پازولینی که در سکانس آخر اعدام ها به روش قرون وسطایی رخ میدهد را به شکلی بسیار وحشتناک تقلید کرده بودند.

در قسمتی دیگر نیز سعی شده بود قسمتی از فیلم “یک فیلم صربی” تقلید شود. (اما بیشتر این فیلم ها, برای مثال: فیلم اره و هاستل, تمامی شکنجه ها و نوع کشتار موجود در آن ها از ویدیو ها رد رومی دارک وب تقلید شده. در ادامه درباره رد روم توضیح میدیم…)

بریدن زبان، شکست جمجمه، تجاوز با وسائل مختلف و … تنها قسمتی از این ویدئو های عجیب بود.

درنهایت اف بی آی با دنبال کردن اطلاعات مختلف و خصوصیات فیزیکی قربانیان متوجه شد این فیلم ها در فیلیپین فیلم برداری شده اند.

با شروع همکاری پلیس امریکا و فیلیپین پس از ۳ ماه تلاش عاملان این جنایات دستگیر شدند، دو زن ۲۸ و ۳۰ ساله ی فیلیپینی و دوست پسر آنها “پیتر اِسکالی”.

برای خواندن اطلاعات بیشتر درباره پیتر اسکالی بر روی اینجا کلیک کنید

پیتر جرالد اِسکالی

پیتر اِسکالی که اصلیتی استرالیایی داشت برای ارضای نیازی های کثیف فکری خود به فیلیپین رفته بود و با کمک دو زن دیگر و دزدیدن کودکان اعمال بسیار وحشتناکی را انجام داد.

از میان ۱۲ نفری که این سه نفر دزدیده بودند تنها ۲ دختر جان سالم به در بردند، که هردوی آنها از مشکلات وحشتناک جسمی و روحی رنج میبرند.

بررسی ها نشان از بیماری روانی شدید اِسکالی دارد، در نهایت در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴ او به ۳ بار حبس ابد در یک موسسه ی روانی محکوم شد.

برای خوندن مطلبی در ورد تخریب دیزی (یکی از بدترین شکنجه ها) + ویدیو اینجا کلیک کنید

اعمال انجام شده در ویدئوهای منتشر شده به حدی عجیب و غیرقابل باور است که بسیاری تا زمان دستگیر شدن اِسکولی آنرا دروغ میدانستند، تجاوز به کودکان، خرد کردن جمجمه، سوزاندن، بازیها ی عجیب و چندش آور مانند پرت کردن کودکان و زدن آنها با چوب گلف! و … تنها قسمتی از جنایات مرتکب شده توسط این فرد بیمار است.

خوشبختانه ویدئوهای موجود به شکل کلی توسط اف بی آی از اینترنت حذف شدند و تنها تعداد کمی لینک مربوط به آنها وجود دارد.

واکنش یکی از شاهدین ویدئوها

و اما در نهایت یکی از مخوف ترین و کثیف ترین سایت های موجود در قسمت های تاریک وب مربوط به سایتی چندملیتی است، سایتی که از کارتل های مکزیک تا گروه های متجاوز آفریقا و اخیرا داعش در آن فعالیت دارند.

رد روم یا اتاق های قرمز

این سایت در ابتدا تنها با اهدافی مانند انتشار تصویر ایجاد شد اما در سال ۲۰۰۸ این سایت با تغییر رویه ی شُکی بزرگ به تمام افراد فعال در این قسمت اینترنت وارد کرد، این سایت با قرار دادن یک مزایده شخصی را برای اعدام در معرض دید عموم داد!

دقیقا مشخص نیست در اولین مورد چند نفر در این مزایده شرکت کردند و مبلغ نهایی چقدر بود اما به مرور مشخص شد که فرد برنده میتواند به شکل کاملا آنلاین قربانی خود را مشاهده کند و هرچه طلب کند اجرا خواهد شد! (برای مثال شما وارد سایتی میشیود و لیسیتی برای شما ظاهر میشود. درون این لیست میتواند بچه ۸ ساله تا مرد یا زن ۸۰ ساله پیدا شود. شما فرد مورد نظر رو انتخاب کنید. مزایده میکنید یا مبلغ مورد نظر را از طریق بیت کوین پرداخت میکنید. در نهایت میتوانید شکنجه اون بچه و انسان بالغ رو ببینید و اگر بیت کوین بیشتری پرداخت کرده باشید میتوانید به شکنجه گر دستور بدهید که قربانی را چگونه شکنجه بدهد. میتوانید بگویی با اره برقی دست های اورا ببرد یا اورا از وسط نصف کند یا هر کار دیگری که فقط نمونه اش در افکار افراد سادیسمی وجود دارد)

فیلم ها و تصاویر بسیار کمی از این سایت وجود دارد که علت آن نیز این نکته است که مشتریان اصلی این سایت افرادی بسیار ثروتمند هستند و نمیخواهند مطالب زیادی درمورد روش های کاری این سایت منتشر شود اما همان تعداد کمی از فیلم های موجود بیانگر قصاوت و بی رحمی بسیار عجیب و غریب است.

دراین فیلم ها دختران جوانی سلاخی میشوند و کارهای وحشتناکی صورت میگیرد، فریاد هایی که هرگز فراموش نخواهید کرد، مدت معدودی تعدادی از فیلم های این سایت بر روی کانالی در یوتیوب قرار گرفت که به سرعت حذف شد اما با توجه وسعت منابع همچنان این فیلم ها در اینترنت موجود است.

قربانیانی که در این سایت مورد استفاده قرار میگیرند اکثرا برده های جن-سی و یا پناهجویان هستند، با این حال تعداد بسیار کمی از آنها شناسایی شده اند، اف بی آی این سایت را به عنوان بزرگترین جنایت کاران تاریخ اینترنت معرفی کرده است و تقریبا با تمام کشورهای دنیا برای دستگیری مدیران آن همکاری میکند.

روش کاری این سایت دقیقا مانند یک خرید و فروش عادی است، در ابتدا جنسیت و خصوصیات قربانی و قیمت اولیه قرار میگیرد و پس از آن مشتریان بیمار و مریض با افزایش قیمت سعی میکنند عامل این شکنجه و مرگ شوند، گزارشات منتشر شده نشان میدهد گاها قیمت ها تا بیش از یک میلیون دلار نیز افزایش یافته!

ادوارد الکسی

در سال ۲۰۱۱ شخصی در آمریکا به نام “ادوارد الکسی” دستگیر شد، این شخص به جرم همکاری در کارهای سایت و این نکته که خود یکی از شکنجه گران سایت بود به حبس ابد محکوم شد،  اعترافات او بسیار تکان دهنده و وحشتناک بودند و بسیاری در آمریکا خواستار اعدام او شدند.

بر اساس گزارشات موجود تاکنون بیش از ۱۵ کشور در دنیا دارای سرورهای شخصی این سایت بوده اند!

چرا دارک وب جمع نمیشود؟؟

محیط دارک وب بسیار پیچیده تر از چیزی هستش که شما فکر میکنید (کسانی که درس شبکه های کامپیوتری را خوانده باشند بهتر میتوانند این موضوع را درک کنند) به همین دلیل بودجه خیلی بزرگی نیاز است برای از بین بردن این محیط که تنها با متهد شدن کلیه کشور ها با هم چنین چیزی میتواند انجام بگید. در مرحله دوم برای بستن دارک وب باید محیط دیپ وب را هم از بین ببرند اما محیط دیپ وب خیلی سود برای کشور ها دارد و بسیار کاربرد های مفیدی دارد حتی در اداره جات ایرانی. پس به ضرر کشور هاست اگر دیپ وب جمع آوری شود. در نهایت اگر دولت ها تصمیم بکیرند دیپ وب رو هم از بین ببرند شک نداشته باشید که تا چند وقت بعدش چیزی مشابه دوباره ایجاد میشود. پس در نتیجه میتوانیم بگوییم هیچ جوره نمیشود این محیط را از بین برد….

در نهایت صحبت کوچک مدیر سایت با شما:

ما در اینجا فقط به چیز های خیلی کوچکی از دارک وب اشاره کردیم چون این محیط به قدری بزرگ است که دامن زدن به کلیه موضوعات این محیط بسیار زمان بر است. چیز هایی که درون این پست مانند لولیتا و کار های پیتر اسکالی یا رد روم شاید از نظر شما بسیار مخوف باشد ولی در مقابل دیگر فعالیت هایی که درون دارک وب اتفاق میوفتد مانند یک شوخی است چون فعالیت های مخوف تر بیشتری هم وجود دارد.

سعی نکنید به این محیط دسترسی پیدا کنید. چون در قدم اول هیچی پیدا نمیکنید. چون این محیط پیچیده تر از حرفاست که یه آدم معمولی بخواد چیزی ازش استخراج کنه. اکثر سایت های دارک وبی پولی هستند و به دلیل اینکه شما هیچ دسترسی به بیت کوین ندارید پس چیز هایی رو که دلتون میخواهد رو نمیتونید تو این محیط پیدا کنید.

اگر شما دائما در حال سفر به خارج از کشور هستید به هیچ وجه به این سایت ها سر نزنید چون ممکنه با یک کلیک اشتباه جونتون رو از دست بدهید بدون اینکه هیچ اثر جرمی از قاتل شما به جا بمونه

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 134
دوست نداشتم: 21
میانگین امتیازات: 6.38

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/11/Monster-Shop-Banner.gif?x63997

158 دیدگاه در “همه چیز درباره دیپ وب و دارک وب

ممنون از اطلاعات کامل و درست / البته اینم باید گفت اولا برای سرچ تو دارک یا دیپ حتما باید از سرعت بسیار باالا و خوبی برخوردار باشید و هم مسلط به زبان باشید در مورد ویدیوها دقیقا درست گفتید من نزدیک ۵ ساعت روی دیپ وب نتونستم لینکشونو پیدا کنم

چیزی به اسم سرچ توی دیپ وب بی معنای چون ایندکس سایت ها خاموشه

اصلا جای ترسناکی نیست برا کسایی که خوب مخفی میشن،کارای قانونی هم داره ولی در کل یه دنیای زیر زمینی برا خلافکاراست

خيلي خوب بود ولي كامل نبود دقيق دومورد لايه هاش توضيح ندادين و همين طور فرق deep web و dark web
رو نگفتين من وارد سايتاي مختلفي از دارك وب شدم براي كساني كه كنجكاو هستند و نمي تونن به دارك وب دسترسي داشته باشند پشنهاد نمي كنم به سايت (“…”) سر بزنن چيز خاصي و جديدي نداره ولي با كمي سرج كردن مي تونيد ي سري مدرك و فايل از اتفاقات حمله هاي تروريستي و … توش پيدا كنيد اما در مورد رد روم بايد بگم چه خبره مگه جنگه رفتم ديدم براي هر فيلم ۰٫۱ بيت كوين مي گيرن ? الانم كه بيتكوين هر روز بيشتر ميشه الان حدود ۲۰ ميليون دلاره

شاید همه یه کنجکاوی راجع به این سایت ها داشته باشن ولی چیزی که از دست می دیم در مقایسه با حسی که تا حدی ارضا میشه قابل قیاس نیست
ممنون از اطلاع رسانیتون متاسفانه کلی از فیلم های خارجی عملا این سایت ها رو تبلیغ می کنند.
زندگی بازی نیست زندگی امروز می تونه به یه کلیک وابسته باشه

سلام میخوام وارد دارک وب بشم میتونین راهنماییم کنید

هر گونه آموزشی / محتوایی در زمینه دیپ وب و دارک وب و طلسمات غیر قانونی بوده و در صورت تکرار آیپی شما اسپم میشود.
در صورت دیده شدن هر گونه آموزش واحد / فرد مربوطه به ستاد ساماندهی اینترنتی معرفی میشود.

سلام مجدد
دوستانی که میترسن یا شک دارند که لپ تاپ یا اسمارت فونشون در اثر ورود به دارک وب ویروسی شده نرم افزار BWmeter رو در نت سرچ و نصب کنند. این نرم افزار فوق العاده است و کلیه ارتباط و ترافیک اینترنتی لپ تاب و دستکاههای شمارو رصد میکنه و هر فایل یا نرم افزار جاسوسی مخرب که بهش شک دارید و داره از اینترنت برای سرقت اطلاعاتتون استفاده میکنه نشون میده.

سلام
وقتی با ربات پیازی کانکت خواستم بشم بهم گفت به من دسترسی به کل اینترنتتو بده
قبول کنی موردی نداره ؟؟
اخه برای torproject هست و میگن خود تور امنه ؟؟
بعد اینکه وقتی وارد ویکی هیدن شدم ( بعد از دسترسی ) خواستم از مطلبی اسکرین شات بگیرم که دیدم نمیشه و با برنامه هم امتحان کردم و نشد و فقط صفحه سیاه گرفت !
پس چطور بقیه عکس و فیلم میگیرن ؟؟

قبول باید بکنی تا از مرحله عبور کنی. بکنی هم اجازه کل دسترسی هاتو دادی بهش.
در مورد اسکرین شات اویل باریه که میشنوم. برای من که چنین مشکلی پیش نیومد.

سلام. ممنون که زود جواب دادین
خوشحالم که واقعا تو ایران همچین چیزایی نداریم باید قدر بدونیم واقعا .
امیدوارم زودتر اون شرح تهدید رو بنویسین.
خیر خوشبختانه رو هیچی کلیلک نکردن فقط دو سه تا سایت داخلی رو باش گشتم کلا تو دیپ وب وارد نشدم، داشتم باش دنبال سایت دیپ وبی میگشتم که اینجارو دیدم و پشیمون شدم. رو هیچی کلیک نکردم و هیچ سایتی نرفتم فقط شک داشتم نکنه یه وقت با وصل شدن مشکلی پیش بیاد.
با تشکر فراوان. خداحافظ تون

سلام خدمت مدیر محترم سایت. من یکماه پیش یه تحقیقاتی راجب دیپ وب و بقیه ی قسمتاش داشتم و چند تا از فیلماشو تو یوتوب و بقیه سایتای ایرانی دیدم. حالا بعد یه ماه دوباره کنجکاویم گل کرد، اینبار تحقیق کردم واردش شم و در کمال تعجب دیدم ورود بش ساده تر از این حرفاست! (البته نه همه ی قسمتاش) مرورگر و قندشکن تور و گرفتم که واردش شم و با یه سایت آشنا شدم که آدرس سایتای دیپ وبی و میداد. خوشبختانه و خداروشکر همزمان تو سرچ نت مطالب این سایت و بقیه سایتا رو خوندم و قبل ازینکه واردش شم (میتونستم اما خوشبختانه چشمم باز شد) نرفتم. خواهش می کنم خواهش میکنم دوستان و عزیزان خودتونو به خطر نندازید کنجکاوی هیچچچچ سودی تو این مورد نداره. سعی کنین این جور آدمارو فراموش کنین و خودتونو آروم کنین و زندگی ساده ی خودتونو داشته باشین و خداروشکر کنین که تو ایران اینجور جاها نیست. حتی تصور اینکه آدم جای یکی ازون آدما باشه سخته. چه عروسک چه شکنجه چه قتل. ممنون از مدیر سایت که مردم رو آگاه میکنین. من خوشحالم نظرات مردمو میخونم که چقد ازین آدمای کثیف بدشون میاد! ایران یعنی همین شاید یه چیزای بدی داشته باشه ولی عیب همه جا هست مهم اینه کفه ترازو کدوم ور باشه که تو ایران خیلی رو سمت خوبه خیلیییی. خدا رو فراموش نکنین که همیشه باهاتونه. مدیر عزیز این حرفا رو زدم واسه کسی که ناامید شده و ترسیده چون خودم وقتی بعضی ویدئو هارو میدیدم میگرخیدم و تا یه مدت خواب نداشتم اما با توکل به خدا یادم رفت. و اما همیشه یاد خدا آرومم میکنه. راستی من ۱۷ سال بیشتر ندارم!
مدیر عزیز چند تا سوال :
۱٫مهم ترینش اینه که اونجا که اطلاعات شما خیلی از من بالاتره و تو دیپ وب بودین، به نظرتون وضعیت دیپ وب تو ایران چطوره؟ آیا قتل و قاتلش و اینجور اعمال سادیسمی تو ایران هم هست؟
۲٫یه جا دیدم تو سایت شما گفتین تو دیپ وب مورد تهدید قرار گرفتین. میشه بگین دقیقا چه تهدیدی؟
۳٫من وارد دیپ وب نشدم اما با مرورگر تور و قندشکن اون یکم تو اینترنت معمولی سرچ زدم تا ببینم چجوره. مشکلی برام از جانب هکرا یا سازمان های اطلاعاتی پیش نمیاد؟
مرسی از سایت عالی و واقعا خوبتون اگه میشه این سوالارو پاسخ بدین. ببخشید طولانی شد. یا علی و خدانگهدار.

۱- خیر تو ایران نیست. اندک سایت های دیپ وبی که به زبان فارسی هستند سایت های خبری هستند با اخبار معمولی و ارزش چندانی ندارند.
۲- باید یه پروسه کامل از این ماجرا بگذره تا تهدید رو با ذکر عس توی یه پست جداگانه شرح بدم.
۳- وقتی شما به تور کانکت میشی اصلا نیازی به شیلترفکن نداری. اگر گزینه خاصی رو نزده باشین که تمایل خودتون رو به دادن اطلاعات به صورت تایید کرده باشین خیر مشکلی پیش نمیاد.

با سلام . ادمین محترم جواب دهند . آیا امکان دارد کسی به طور اتفاقی وارد دیپ وب شود . اگر امکان دارد نشانه های آن چی هستش ، یعنی از کجا بفهمد الان داخل دیپ وب شده . یا الان خارج شده و دیگه تو اون فضا نیست . ممنون از سایتتون .

خیر هیچوقت کسی به طور اتفاقی نمیتونه وارد این محیط بشه

من غلط بکنم وارد دارک وب بشم.ممنون بابت اطلاع رسانی

با سلام و تشکر از زحماتتون
اقا من میخاستم بدونم استفاده از کرک بازی ها و برنامه ها خطری داره چون همونطور که میدونید منبعشون همون دارک وبه و اکثر کرک ها توسط انتی ویروس شناسایی میشن .در مورد اینکه میگید تو این محیط میتونن رد ادمو بزنن وخطرناکه مگه ایپی هر دفعه عوض نمیشه یا میشه به ای اس پی گفت عوضش کنه.در مورد اطلاعات شخصی هم اگه هر دفعه موقع ورود هارد اصلی رو فیزیکی قطع کنی و با یه هارد و ویندوز صفر کیلو متر وارد بشی…
اصلا ایا این روش ها جواب میده.
سوال دیگه اینکه شنیدم هر دستگاه الکترونیکی یه ای دی خاص خودش داره که در مورد کامپیوتر دسکتاپ با عوض کردن یک یا چند قطعه عوض میشه.چطور باید این ای دی رو بفهمیم؟

جواب تمام سوالاتتون توی پستای دارک وبی دیگمون هست. توضیح ندادم اینجا براتون تا برید کاملش رو بخونید

سلام
دو سوال :
۱-اگر شما دائما در حال سفر به خارج از کشور هستید به هیچ وجه به این سایت ها سر نزنید چون ممکنه با یک کلیک اشتباه جونتون رو از دست بدهید بدون اینکه هیچ اثر جرمی از قاتل شما به جا بمونه=====> اینی که نوشتید یعنی مثلا تو ایران اگه اینو اینجام دادیم، خارج از کشور این مورد در انتظارمونه یا خارج از کشور انجام دادیم در اون صورت همون خارج از کشور این چیزا در انتظارمونه؟

۲-خودتون چطور در مورد این چیزا اطلاعات کسب کردین ؟

البته کسایی هستن که دائما توی این محیطن و به خارج از کشورم سفر دارن و بلایی سرشون نمیاد. خطر وقتی تهدیدتون میکنه که اشتباهی انجام بدید
منم با کسب تجربه قبلی وارد این محیط شدم ولی با این حال اسمم بلک لیسته (بعدا درموردش مطلب میزارم)

سلام
من درباره یه چیزی اطلاعات میخام اگه میشه تو سایت بزارید به سود هردومون خواهد بود
“ماشین زمان بل” “bell”

خیلی مطالب جالب بود
هیچ وخت فکرشو نمیکردم اینا وجود داشته باشن
ممنون از اطلاعاتت

باسلام خدمته همه
ربنده حقیر در حوزه كامپبو تر و نرم افزار فعالیتی داشتم یه مدت برای سپاه و الان هم شخصی فعالیت میكنم.
از مدیر سایت بابت زحماتتون تشکر میكنم ولی بهتر كه بعضی مطالب به دست عوام نرسه.
كه اگه بریه كنجكاوی ممکنه این دوستان را به مستند بده.
برای مثال شبکه تور اصلا فضای ایمنی نداره طوری كه به سپاه سایبری به هیچ وجه اجازه دسترسی به تور را نمیدهند.

هر بیت کوین حدود دو میلیونه
اسم سایت ها به صورت کد هستش
ممکنه این کد چند روز یکبار عوض شه
ممکنه فقط برای یکبار ورود باشه و بعد از اون آی پی شما مسدود بشه

به خدا دنیای حیوانات شرف داره
آدم حیات وحشو ببینه انقدر حالش بد نمیشه که این مطالبو بخونه (اونم فقط خوندنش)
دنیا چقدررر کثیفه
کاش همه چیز درست میشد ای کاششش

سلام یه سوالی داشتم اگه میشه جواب بدین شاید سوال خیلیاس.اینکه از یه طرف میگن دیپ وب یا.. خطرناک همون اولاش اطلاعاتتونو بدس میارن یا.. و اگه بری توش ویروس میاد برات. از یه طرف میگن تور امنه هیشکی نمیتونه اطلاعاتتو بدست بیاره کسی نمیتونه شناسایت کنه و.. بعد کدوم درسته؟ یا میشه کاری کرد رفت توش ک مشکلی پیش نیاد منظورم حالا اون سایت .. نیست .خودم یجوایی میدونم ولی هنو شک دارم گفتتتم بپرسم درضمن اگه برم تو دیپ وب و مثلا تو سایتهای مشوکک نرم وفقط تو سایتای غیر مشوک و درست برممم وهیچ کار مشکل داری نکنم ممکنه مشکلی پیش بیاد یا ویروس بیاد؟ شما رفتین که اینهمه تحقیق میکنین تو همه جا مشکلی پیش نیومده براتون؟

جفتش درسته. تور خیلی امنه اما در عین حال وقتی شما به اشتباه روی دکمه ای خبر ندارید چیکار قراره بکنه کلیک کنید درواقع به تور اجازه دادید که اطلاعاتتون برای مدیر ون سایت بره
برای من مشکل ایجاد شده مشکل خیلی بدی هم ایجاد شده

میشه اینم برامون تعریف کنین؟؟؟
من چند وقت پیش که رفته بودم کانادا توی یه کافی نت وارد تور شدم و بعد تقریبا ۵ یک صفحه باز شد که گفت
Are you ready ?
اوکی کردم یهو صفحه اون کامپوتر قرمز شد و بعد یه چیزی مثل ماسک انانیموس اومد???
پرام ریخت از اونجا زدم بیرون?
لطفا راه حل برامون بنویسین که حداقل بفهمیم کجا کلیک کنیم

مطمئنی؟؟؟؟ غیرقانونیه هاااا
اونم تو کافی نت. اونجا خیلی حساسن سر این موضوع

هه بابا من باور نميكنم اخي چطور ممكنه اينها رو يكي نتونه بزندش مثلا اون پير مرده كه دستگير شده با يه صورتي پخش زمين ميشه بعد اون مياد ادم ميكشه اقا اصلا كسي از ديب هبر داره ادرس منو بهش بده بگو بياد منو بكشه ببينم چكار ميكنه

ینی یدقه به جمله دقت کنید: (اقا اصلا كسي از ديب هبر داره ادرس منو بهش بده بگو بياد منو بكشه ببينم چكار ميكنه) انگار دیپ وب یه نفره!!! خخخخخههههههه
همینان متن رو متوجه نمیشن ادعای بزرگی میکنن ولی توی دنیای واقعی هیچی به حساب نمیان دیگه

سلام
حمیدرضا جان من دیشب از سر کنجکاوی وارد دیپ وب و دارک وب شدم وبا موتور جستجوکر torch به یک فروم برخورد کردم که آدرس یکی از رد روم ها رو کذاشته بود سوال من اینه میخوام بدونم اکه بدون فیلتر شکن دوم که آی پی رو تغیر میده واردش بشی و فقط چند ثانیه بیشتر توی رد روم نمونی ممکنه برات خطر داشته باشه؟ چون من تا امروز صبح نمیدونستم رد روم چیه وگرنه با احتیاط بیشتری وارد میشدم داشتن آنتی ویروس کمک میکنه یا نه؟ در ضمن صفحه اولش هیچی جز یک محیط قرمز و یک نوشته join us نبود که من واردش نشدم…ممکنه اطلاعات شخصیتو تو همون مدت چند ثانیه ایی هک کنن؟ با توجه به اینکه فقط تو صفحه اولش باشی و سریع بیای بیرون ؟
در ضمن راسته که میگن اکه فقط یکبار وارد دارک وب بشی سازمان اط…عات از این به بعد کنترلت میکنه…لطفا راهنماییم کن چون این نگرانی داره دیوونم میکنه واقعا در ضمن دمت رم بابت مطالب آموزشیت

وقتی شما از تور استفاده میکنید نیازی به فیلتر شکن ندارید چون اون خودش شمارو ناشناس نگه میداره. سایت های دارک وب تا جایی بی خطر هستند که هنوز شما از روی اشتباه یا سهل انگاری مجوز دسترسی به اطلاعات سیستم رو سرور سایت ندید. به همین خاطره میگیم یه کلیک اشتباه میتونه زندگیتون رو به باد بده. آنتی ویروس نمیتونه کمک شایانی بهتون بکنه. خیر طبق توضیحات شما چیزی از شما که شامل اطلاعات باشه به سرفت نبرده شده. خیر شما زمانی که به تور کانکت بشین هیچ کس نمیتونه بفهمه که شما داخل دارک نت چیکارا کردین.

ممنون
دیروز عصر اطلاعاتی در همین زمینه در یک فروم خارجی بدست آوردم در اختیارتون میذارم که راجع به فضای رد روم و رد روم های واقعی نه فیک! بیشتر آشنا بشید که شاید بدردتون بخوره و نکرانی که برای من به وجود اومد برای شخص دیکه بوجود نیاد….
دیروز در یک فروم خارجی خوندم که میکفت وارد شدن رد روم به همین راحتی ها نیست… اولا باید از طریق کفتکو های چت در دیپ وب از اعضایی که در ردروم های واقعی عضویت دارند دعوت نامه بکیرید تا به شما یکی از لینک های خصوصی که به راحتی بدست نمیاد و به شدت هم تحت حفاظت مدیر ردروم و اعضای اون هست در اختیارتون بذارن (چون رد روم واقعی خیلی امنیتی تر از این حرفهاست که بخواد از طریق یک جستجو ساده بدست بیاد چون به شدت تحت پیکیری اف بی آی هستند!
و اون رد رومی که من دیروز وارد شدم ۱۰۰ % فیک بود..

دوما بعد از اینکه وارد رد روم واقعی شدی باید برای احراز هویت و اطلاعات شخصی خودت و به اضافه بک کراندی که داری در اختیارشون بذاری و بعد بهت اجازه ورود میدن که در اون مقاله به شدت اخطار میداد که هیچ آدم عاقلی نمیاد اطلاعات شخصی خودش رو در اختیار قاتلین سریالی که به صورت لایو آدم زنده شکنجه میدن و میکشن در اختیارشون بذاره مکر اینکه مشکل روانی در زندکیش داره و میگفت هرگز همچین کاری نکنید مکر اینکه از جونتون سیر شده باشید!!
سوما بعد از اینکه به عضویت گروهشون در اومدید یک مرورکر مخصوص فضای رد روم بهتون میدن که با اون کانکت میشید به کروه و فقط مخصوص اعضای رد رودم هست و اون مرورکر قابلیت اینو داره که تمام اطلاعات شخصیتون روی سیستم و هرچی که دارید و ندارید و دانلود کنه و حتی آی پی و مشخصات جایی که زندکی میکنید و بدست میاره!! و بعد باید مثل ارواح بترسید که مبادا یه روزی خودتون قربانی بعدی رد روم باشید!!!
بله دوستان رد روم های واقعی بسیار ترسناکتر و خطرناکنتر از این حرفان!! و بهتون قول میدم ورود به رد روم به همین راحتی ها نیست و هر ردرومی که بهش برخوردید مطمئن باشید فیک هست و فقط برای سرقت بیت کوین شما طراحی شدند….

اگر یه نفر زمینه سادیسم یا مازوخیسم یا پدوفیلی داشته باشه و این مطالب و بخونه و این احساسش فعال بشه تکلیف چیه؟ تو کامنتای سایت چند نفر اعلام کردن از مطالب خشن لذت میبرن. اگر همین سایت که هدفش اطلاع رسانیه باعث انحراف بشه چی؟ از وقتی متن لولیتا رو خوندم احساس میکنم دیگه هیچوقت ادم قبل نمیشم. حالم بده

ببین بزار یه مثال برات بزنم. یه شرکت ماشین میسازه دو نفر ازش ماشین میخرن. یکی با احتیاط و با پیروی از قوانین رانندگی میکنه و اون یکی فقط دوست داره لایی بکشه و ویراژ بده و در نهایت تصادف میکنه و میمیره. آیا شرکت مسئول جون اون انسان هستش؟؟؟؟ خبر
در مورد سایت ما هم همینطوره

salam dooste aziiz man kharej az iran zendegi mikonam vali kheylii vaght nist peygiire in ghaziie hastam mamnoon misham agar komakam konid
mikhastam bebiinam chejoor miitoonam hamchiin website hayii dakhele darkweb peyda konam be vasiileye browsere tor ?

کسانی که توی تلگرام هم بمن پی ام میدند هیچ آموزشی به اونها نمیدم در این رابطه چون خلاف قوانین سایته
ولی شما که خارج از کشور زندگی میکنی از نصیحت از طرف من بهت کهسراغ این چیزا نرو چون بیشتر از هر کس دیگه ای میتونی در خطر باشی
درصد این خطر اگر در ایران بودی خیلی کمتر بود

دوست عزیز دارک وب زیر مجموعه دیپ وب هست نه اینکه همون دیپ وب باشه .ابتدای متن رو اصلاح کن که نوشتی deep web یا dark web

درسته دوست عزیز ولی اگه اول متن دقت کرده باشی میگیم دو اصطلاح متفاوت… مثل دریای خزر میمونه. خزر دریاچه هستش ولی به خاطر بزرگی بهش میگن دریا. در مورد دیپ وب و دارک وب هم همینطوره. دارک وب به خاطر بزرگی و گستردگی داره با این که زیر مجموعه ای از دیپ وبه خودش یک لایه اصلی با چندین زیر مجموعه شناخته میشه.
ما لایه هارو مثال میزنیم

سلام داداش
این پستت عالی بود
فقط تکراری بود )::

کسانی که میرن تو دیپ وب باید زبان انگلیسیشون در حد عالی باشه
من چند مدت پیش رفتم توش یه فلش خریدم . خیلی دردسر کشیدم تا بهم رسوندنش.

ممنون از مطالب مفیدت
موفق باشی

توی دیپ وب فلش خریدی؟؟؟ 🙁
توی دیپ وب هر چیزی هست جز فلش.
شما بیت کوین داری؟؟؟؟ هر ۱ دلار چند بیت کوین میشه؟؟؟

چرا چرت و پرت داری میگی؟

سلام داداش
از اون فلش ها که شما فکر میکنی نیست . این یه جور فلش دیگس. شما اگه واقعا رفته باشی تو دیپ وب میدونی کدوم فلش رو میگم.
هر بیت کوین هم ۴۶۸ دلاره
اصلا هم چرت نیست . بنده پسر عمم آلمان زندگی میکنه از طریق اون خرید کردم
.

اتفاقا یه نفر بهم میگفت پنگوعن ها پرواز میکنند. با کامنتی که گذاشتی دارم کم کم به حرفش ایمان میارم

باورم نمیشه . شما که میگی رفتی تو deep web . نمیدونی اون فلش کارش چیه ؟؟؟؟؟؟؟

عجیبه !!!!!!

کدوم عکس سیاهه?! چی ترسناک بود دقیقا:(

یه عکسی بود که ازین پست حذف کردیم یه پست دیگه گذاشتیم دربارش توضیح دادیم. برید تو بخش دیپ وب و دارک وب سایتمون میبینیدش

ممنون از مطالب مفیدتون. خوبه که تو ایران به بیت کوین دسترسی نیست وگرنه خدا میدونه چه اتفاقات عجیبی میافتاد.

این دوستمون میگه red room اشتباهه اصلش redrum هست.برعکسش کنید murder میشه.من مطمعن نیستم ولی بنظر درست تر میاد

اصلا دنبال این چیزا نرید.تو همین وب معمولی چند سال قبل ویدئویی از کشتن یه دختر کرد ایزدی عراقی به اسم دعا اسود خلیل پخش شد که از همه ی این ویدئوها بدتر بود.وحشی گری صدها نفر در مقابل یک دختر ۱۸ ساله بی دفاع واقعا انسان را خرد می کنه.

ممنون از مطالبتون، اما دونستن بعضی چیزها واقعا نه تنها قلب آدم بلکه روح آدم و به درد میاره، باورم نمیشه چنین موجوداتی هستن که برای ارضای وحشیانه ترین امیالشون دست به این کارا میزنن، باورم نمیشه اونا هم مثل من آدمن

اینکه تیکه و پاره شدن یه نفر چه لذتی داره واسه بعضی ها داره کسی که بیماری روانی داره یا سادیسم و یا اینقدر پول اشباع ش کرده دیگه دنبال یه چیزی فراتر هستند که روحشون رو تغییر بده و این همون چیزی هست که بهشون حس خوب میده من آدمهایی رو میشناسم تو همین ایران که وقتی آزارت میدن حس خوب بهون میده و خوشحال آن خب اون ها هم یکی مث اینان ولی وحشتناکتر

اقایه مدت ازاخبار روح موح توسایتتون خبری نیست , نکنه نسل روحاورافتاده

یک فیلم صربی فیلم فوق العاده خشن وچندشی هست که در تجاوز به زنان هست.برای دوستانی که پرسیدن

لطفا در مورد ویدیوی useless که در رد روم منتشر شده مطلب بذارید،با تشکر از سایت عالی تون

اين داستان فيلم يك صربى كه دوستمون گفتن چيه

منم موافقم جالب بود ودرعین حال تلخ و دردناک
ولی منطقشون رو درک نمیکنم چرا این آدم های روانی رو که باعث مرگ چندین نفر انسان اون هم به طرز فجیعی شدن اعدام نمیکنن،هنوزم تو بعضی از ایالتهای امریکا حکم اعدام وجود داره ولی این روانیه ها تو ایالت هایی محاکمه میشن که حکم اعدام ندارن جالبه مگه نه……..

داداش ویدیوشو بزار هر کر خواست دان کنه من میخوام دانلود کنک

خیلی دلم میخواد بدونم دیدن تیکه پاره شدن یه آدم چ لذتی داره عاخه؟؟/:

تور برا من چن وقته وصل نمیشه کلا این مشکل بوجود اومده یا فقط مال من مشکل داره

سلام
مثل هميشه عالی، پستتو تو طرفداری دیدم سریع بازش کردم

واقعیت اینه که دیگه نیازی به رفتن به سایت های دارک وب نیست اگه دنبال چیز های وحشتناک هستید خیلی راحت میتوانید با سرچ کردن اعدام های داعشیان ملعون به هدفتون برسید

میخاااااااامتت . عالی هستی تو پسر . وبت تروتمیز و مطالبت خیلی ناب .اصن حال و هواش مثل بقیه سایت ها نیست .خودتم عین وبت نابی داداش ناااب

در جواب یکی از سوال ها در باره FBI باید بگم این نهاد اداره تحقیقات فدرال آمریکاست و به نوعی پلیسامنیتی و فدرال محسوب میشه (شبیه پلیس مخفی روسیه در زمان شوروی) چون پلیس معمولی آمریکا فقط تو همون ایالت خودش کارایی داره. در مجموع وظیفه تامین امنیت داخلی آمریکا به این نهاد وابسته است و در این کار هم خیلی جدی تلاش میکنه. جنایت هایی که برای پلیس سطح بالاست رو هم به خاطر ظرفیت بالا به این نهاد می دن و برخلاف سیا تا حدودی قانون منده. از جایی که همیشه ردپای یک غربی بیمار و کثیف یا پولدار بیمار و کثیف یعنی آمریکایی ها و اروپایی ها در این کارها وجود داره حتی اگر کار در مکزیک و آسیا انجام شده باشه خیلی از این موارد رو پیگیری میکنن.

با سلام
به نظر من اون عزیزانی که جنایات و شکنجه های این سایت ها رو تماما به گوانتانامو و اینچنین زندان ها نسبت میدهند از ذات شیطانی بعضی از انسان های عادی غافل موندند،لازم نیست حتما شغل آدم شکنجه گری باشه تا بتونه اینقدر پلید بشه،نمونش ادمایی که تا پارسال مثه یه شهروند خوب تو کشورشون بودند و الان دارند او داعش سر آدما رو میبرند،در ضمن اکثر این شیاطین زن و کودکان رو شکنجه میدند و به قتل میرسونند نه زندانی ها و مردان ریشو رو،به نظر من بهتره اگه از چیزی بدمون میاد سعی نکنیم تمام بدی هارو به زور بهشون نسبت بدیم

شوربختانه دسترسی به دیب وپ چندان کار سختی نیست حتی در ایران! طرف با کمی تحقیق و جستجو در نت میتونه به راحتی وارد وب سیاه بشه! من خودم تا حدودی پیش رفتم توصیه میکنم اصلا فکر رفتن دراک وب رو نکنید هرگز!!!!

محض تسکین خاطر دوستان ، وقتی انسان از یک حدی بیشتر درد بکشه به تدریج دچار حالت بی حسی شده و کمتر درد را احساس می کند !

با دیدن اون عکس اول یاد فیلم هزار پای انسانی افتادم

سلام
من عاشق چیزای عجیب و ترسناک هستم
بهتون پیشنهاد میکنم فیلم هایی مثل Top 15 Scariest YouTube Videos و Top 15 Scariest YouTube Channels وچیزای دیگه مثل اینا رو که تو یوتیوب قرار داده شده به فارسی بذارید.

بقول شاعر این قافله از قافله سالار خراب است
اگه خدا هوس آفرینش نمیکرد این صحنه ها بوجود نمیومد

هیچ کس نمیتونه ویدئو های این تیپی رو از دیپ وب پیدا کنه (منظورم خودمونیم) دیپ وب خیلی پیچیده تر از این حرفاس
دنیا پر آدم های کثیف هست تازه به این موضوع دقت کنین که همه ی این این انسان های مریض نمیان ویدئو کنن کارهاشون رو
نصف ویدئو های رد رووم و شکنجه رو من معتقدم که از شکنجه گاه های گوانتانامو و CIA پخش میشه و کلی هم درآمد ازاین راه تو جیبشون میره مطمئن باشین

لامذهب تشنمون میکنی ولی آب نمیدی بهمون؟؟؟ آقا من سادیسم دارم دوست دارم ببینیم بفرست برام 😐

خب چیزایی که نمیشه به خاطر فیـ_لتر شدن تو سایت بزاری تو کانال بزار

من نمیدونم چرا تو همه موضوع ها FBI دخالت میکنه؟طرف فیلیپین بوده این ویدئوها هم تو اینترنت بوده پس چرا FBI فقط احساس تکلیف کرده که رسیدگی کنه؟ لطفا یکی جواب بده

چجوری موفق شدن کل فیلمایی که تو نت پخش شده بوده رو پاک کن؟ایول بهشون!

واقعا فاجعه ممنون از اطلاع رسانیت
به همین روال ادامه بده مارو معتاد خودت کردی مشتی

به نام خدا
تنها ۳ ساعت بعد از دستگیری اون فرد سایت دوباره راه اندازی شد نه ۱۲ ساعت !!
silk road یکی از مخفی ترین سایتای مارکتینگ تو دارک نته !! دسترسی به ادرس سایت واقعا سخت و زمان بره.

با سلام
به نظر من اون عزیزانی که جنایات و شکنجه های این سایت ها رو تماما به گوانتانامو و اینچنین زندان ها نسبت میدهند از ذات شیطانی بعضی از انسان های عادی غافل موندند،لازم نیست حتما شغل آدم شکنجه گری باشه تا بتونه اینقدر پلید بشه،نمونش ادمایی که تا پارسال مثه یه شهروند خوب تو کشورشون بودند و الان دارند او داعش سر آدما رو میبرند،در ضمن اکثر این شیاطین زن و کودکان رو شکنجه میدند و به قتل میرسونند نه زندانی ها و مردان ریشو رو،به نظر من بهتره اگه از چیزی بدمون میاد سعی نکنیم تمام بدی هارو به زور بهشون نسبت بدیم،
کاربر علی عزیز،حرفتون بی معنی و بعضا خنده داره،تئوری توطئه هیچوقت به کشف حقیقت کمک نکرده و نخواهد کرد

ممنون از مطلبای عالیت ادمین جان خسته نباشی ….
نمیدونم چرا یه حسی دارم اینکه احساس میکنم هرچی کمتر ایرانیا راجبه دیپ وب دارک وب بدونن بهتره ……
نمیدونم چه احساسیه من دارم ولی از وقتی من اشنا شدم با دیپ وب این حس درون من به وجود اومده !!!!

با farzin به شدت موافقم
خودمون خبر داریم چی هستیم

به شدت موافقم،امیدوارم ناراحت نشید ولی من خودم هم ایرانیم ، ایرانی ها اصلا ظرفیت چنین چیزهایی رو ندارند و مطمئن باشید وقتی ایرانی ها بیشتر با این موضوع آشنا بشند خرابی های دیپ وب هم بیشتر خواهد شد.

در مورد رد روم لیست
Red room.list
راستی در مورد شهر شناور روی چین هم حتما مطلب بزار
پروژه بلو بیم هم فراموش نشه

همه این سایتهای سیاه و مروج فساد و فحشا، هدایت شده هستند.
کی باور میکنه که اف بی آی و سازمان مخوف سیا، نتوانند چند سایت را حتی در عمق اینترنت شناسایی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینها دارند در مریخ دنبال حیات میگردند، بعد چندتا سایت را نمیتوانند ردیابی کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟
کی باور میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فساد در دنیا کاملا هدایت شده هست و افراد مشخص پشت این فسادها هستند که همه از اشخاص تراز اول دنیا میباشند و در سایه این فعالیتها ر اکنترل میکنند.
افرادی مانند موسس همین سایت در ظاهر مدیر اینگونه سایتها هستند اما در واقعیت خودشان عروسک خیمه شب بازی سران شیطانی پشت پرده.
گاهی خود این اربابان پشت پرده در برخی سریالها و فیلمها و حتی صنعت موزیک ، اجازه پخش گوشه کوچکی از زندگی و نحوه کنترل خود بر دنیای فساد را، میدهند.
نمونه کوچکش سریال بریکینگ بد یا حتی پریزن بریک، و ماجراهای رئیس کارتلی که در ظاهر رستوران زنجیره ای دارد اما در باطن کل دنیا را کوکائین میدهد !!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم در این سایت مطالبی راجع به گروه ۳۰۰ و کنترل کنندگان جهان در دنیای معاصر که اکثرا شیطان پرست هستند،‌بیان شود.

خیلی ناراحت میشم وقتی افرادی مث تو که از یه موضوعی هیچی حالیشون نیست و اندازه گاو نمیفهمن میان به صورت قاطعانه در مورد اون موضع نظر میدن
ته مطلب اشاره کردم برای این کار باید کلیه کشور ها متهد بشن چون کار خیلی سختیه. حرف زدنش فقط برای امثال تو راحته

سلام. خیلی مطالب خوب و جالبی در سایتتون میخونیم. دستتون درد نکنه. هر چندبعضی مطالب خیلی ناراحت کننده است.
ولی ای کاش کمی بیشتر خونسرد و خوددار باشید. بعضی کامنت ها مثل این کامنت که هیچ بی ادبی نکرده ولی شما خیلی بد جوابش رو میدید.

علی جان بعله که میشه وقتی ایندکس سایت غیرفعال میشه امکان نداره کسی بتونه سایت رو پیدا کنه بقول یکی شما توی تور یهو نمی تونی قتل شکنجه یا رد روم سرچ کنی و منتظره سایت باشی برای ورود به این سایت ها باید آدرس سایت رو دقیق وارد کنی مثلا همین کشور سوئد که اینقدر آروم بنظر میاد یکی از مخوفترین سایت های دیپ وب رو در قتل و قارت داشت
ادمین جان دستتون درد نکنه برای این مطلبی که قرار دادین ولی لطفا اگه پارت ۳ ای قرار بگذارید روی اون قسمت منزجر کننده دیپ وب بیشتر تمرکز کنین (ویدئوی blank room soup)
اما یک چیزی من شنیدم که بنظرم حقیقت داره که بیشتر این رد روم ها شکنجه گاه های مخوف دیپ وب از همون شکنجه گر های روانیه CIA نشئت میگیره

علی جون رابطه ای با آقای رائفی پور نداری؟ 😐

جناب داریوش،
راجع به سوالی که پرسیدید باید بگم، نه متاسفانه بنده افتخار آشنایی با استاد را نداشته ام.
مطالبی که بنده گفتم شعار نیست، حقیقت است، عین حقیقت و حتی حقیقت از آنچه گفتم بسیار تاریکتر و مخوف تر است.
مردم دنیا به خصوص جوانها در حال مسخ با ابزار تکنولوژیک هستند، مسخ دیجیتالی.
متاسفانه اکثریت دنبال عدالت و حقیقت نیستند و هرگاه شخصی هم میخواهد حقیقت را بگوید مورد تمسخر قرار میگیرد به افراطی بودن و امثالهم متهم میشود.
سه گانه ماتریکس را حتما دیده اید.
حرفهایی که در فیلم ماتریکس بیان میشود دیگر سخنان استاد رائفی پور نیست، بلکه تفکر همان کارگردانان هالیوودی میباشد که در مرکز ترویج جریان مسخ کننده هالیوود قرار دارند.
حال ممکن است بگویید که چطور ممکن است در مرکز سیستم مسخ کننده، فیلمی بر ضد خودش ساخته شود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این موضوعات احتیاج به بحثهای دقیق و تخصصی دارد که از حوصله این مبحث خارج است ولی حقیقت آن چیزی نیست که در رسانه های ماهواره ای و مجازی میبینید، تمام اینها ابزار مسخ انسان است برای اینکه شیاطین انس و جن پشت پرده به اهداف شومشان برسند.
به خاورمیانه دقت کنید نزدیک به ۲۰ سال است ( بعد از حملات ۹/۱۱ !!!! )، روزی چند صد نفر بیگناه کشته میشوند و متاسفانه اکثریت مردم هم اصلا براشون مهم نیست که اینهمه آدم بدون دلیل کشته میشوند.
بهتر است به جای کنکاش در آشنایی بنده با استاد رائفی، خودتان کمی وسیعتر فکر کنید و مطالعه !!!!!!!!!!!! به امید خدا، خودتان حقیقت را بهتر درک خواهید کرد.
یا حق

باهاتون موافقم اگه چیزی جمع نشده به خاطر منافعشونه وگرنه خیلی وقت پیش حل شده بوده
امان از پول و قدرت
خدا لعنتشون کنه

علی جان با تمام احترامی که برای مدیر سایت و شما دارم ….
ولی لطفا….
خفه شو هانی …. وقتی که از این موضوعا چیزی حالیت نیس

اوه اوه اوه داخل دارک وب چه خبره !!! دیپ وب رو که رد کنید به اعماق دارک وب میرسید من همین امروز واردش شدم پر از سایت ها و صحنه های خشونت قاچاق و فروش اسلحه مواد مخدر سایت های آدمکشی و قاتل اجاره کردن!!! که من تا دیدم شاخ درآوردم! سایت عکس های وحشتناک اعدام زن و بچه بعد از تجاوز کردن! پر از صحنه های کودک آزاری پر از صحنه های عکس و فیلمای جنسی و سkسی از کودکان پر از عکس های قتل و جنایت که دیگه واقعا نتونستم و ادامه ندادم چون واقعا حالم بد شد! اصلا زمین تا آسمون با وب معمولی اینترنت فرق داره دیپ وب و دارک وب! پیشنهاد میکنم اصلا وارد دارک وب نشوید که اعماق جهنم اینترنته به نظرم!…

نه بابا؟؟؟؟؟
توی یک روز همه اینارو دیدی؟؟؟؟ اونم توی اولین تجربه؟؟؟؟؟
برو عمتو سیاه کن بچه

وای دقیقا ????
طرف چارتا مطلب خونده جوزده شده
تو ی روز ???????

مطالبی ک میذاری خیلی خوبه.آفرین و خسته نباشین.

آدم تو این عمر کوتاه اگه هدف اساسی درستی نداشته باشه به هر راهی کشیده میشه.درمان جسم و روح آدم به اعتقاد واقعیش به توحیده…..

کاش عکس های مطلبتون رو برنمی داشتین اینجا یه سایتی با یه هدف مشخصه که اون عکس ها هم مطلبتون رو کامل می کرد .نمی دونم ما ها کی می خوایم یاد بگیریم که دیدمون رو نسبت به اینجور مطالب درست کنیم هر عکس و مطلبی که قصدش پورن و انحراف جامعه نیست

سلام خسته نباشی ادمین جان بابت سایت فوق العادت تشکر میکنم عالی سایتد عزیز …

یه درخواست داشتم بی زحمت هر موقعه وقتد خالی شد مطلب بزاری برای سایتد مطلب راجبه قاتل کنیبالیسم آرمین میوز آلمانی بزار لطفا من انگلیسیم خوب نیست وگرنه یه چیزایی راجبش تونستم بفهمم ولی کامل نه
نزدیک ۲ سه روزم اینترنتو زیرو رو کردم نتونستم فیلمای سلاخیشو پیدا کنم اگرم فیلمارو پیدا کردی بزار یه دنیا ممنونم ♥

بنده میخواستم صرفا از وبسایت خوبتون تشکر کنم. تقریبا تمام پستهاتون رو از اول تا اینجای کار مطالعه کردم. اکثر مطالب برام اشنا بود اما خب بحثی که بود بنده کلا این مباحث رو در سایت های فارسی ندیده بودم و کلا در این موارد چند سالی هست در سایت های انگلیسی زبان تحقیق میکنم برای اولین بار دیدم یک منبع فارسی مطالب جالبی قرار داده. به کارتان حتما ادامه بدید با جدیت. سعی کنید کمی ویدیو هم قرار بدید البته یک نکته رو عرض کنم برخی مطالب قرار گرفته در این سایت خب نقضشون ثابت شده مثل اون صدای اعماق جهنم که میتونید با سرچ مطلب نقضش رو ببینید. اما در کل کارتون عالیه. این دنیا انقدر پیچ و تاب داره که راز هاش به این راحتی ها کشف و یا تمام نمیشه. میتونید در مورد مثمن (the mothman) هم تحقیق بفرمایید جالب هست.

سلام داداش دو روزه با سایتت اشنا شدم خیلی باهاش حال کردم تقریبا تمام مطالب تو خوندم سایتت خیلی عالیه

اینترنت لایه چهارمم داره.درباره اونم یه مطلب بزار

از کجات در آوردی این لایه رو؟

جناب ادمین . کل اینترنت هشت لایس . که ما فقط به ۴ لایش دسترسی داریم. بقیش که میشه دیپ وب و …

دوست عزیز. اون ۸ لایه ترجمه یک متن ترکیه ای بودش که کاملا اشتباه بود. اینترنت ۳ لایه هستش. اون ۵ لایه هر کدوم زیر مجموعه این ۳ لایه هستند که توی اون متن به اشتباه هر کدوم رو یک لایه در نظر گرفته

عالی بود ولی حیف ی عده مخالف حقیقت ها هستن و سعی میکنند خودشونو گول بزنند

این کامنت صرفا جهت ۴۰ تایی شدن نظرات میباشد و ارزش دیگری ندارد

من خدم هر شب یه سرچی تو هیدن ویکی و ایلومناتی و اینجور چیزا دارم و راستیتش از روی بیکاریه کلی هم داستان وحشتناک و مشمئز کننده خووندم و شنیدم توی ۴chan اما کنجکاوی زیادی دارم و میدوم هم آخر کار دستم میده مطلب و نظرات رو خوندم بعضی نظرات خیلی جالب بودن به بر علمیم اضافه کردن
لطفا این Mariana’s Web رو از قلم نندازین یک چیزی عمیق تر از دیپ وب هست
و در ضمن بعضی ها بهتره از این قسمت مردونه ی وب برن بیرون و اینقدر نظر هم ندن

سلام اقا لطفا مطلب در مورد روده صد و هفتاد سانتی یک پیر هشتاد ساله مشهدی ک جزو عملای نادر نیز مطلب بگذارید با تشکر اون دو مطلب قبلی رو هم فراموص نکنید

در حمایت از سایت شما باید بگم
من آدم مومن وبا تقوایی نیستم
ولی تو خانواده و محیط مذهبی و سنتی بزرگ شدم
خب وقتی وارد دانشگاه شدم با محیط متفاوت کم کم این فکر که دین ومذهب واسه گذشته است روبه رو شدم
همه داشتن از کلی شبه دروغ ویا فریب دینی حرف میزدن

ولی وقتی اطلاعاتم از دنیایی که توش هستم و با یه سری فیلما مطالب تاریخی ومطالبی مثل آنچه که در سایت شما ارائه میده افزایش پیدا کرد
دیدم نسبت به دین تغییر کرد
تا دیروز شک داشتم دین یه دروغ به بشریته
ولی الان مطمئن دین (اسلام) تنها راه رستگاری انسان هاست
آدم وقتی کلی دستور پیچیده اسلام میبینه واقعا میپرسه اینا لازمه
ولی وقتی میاد میبینه انسانا وجوامع چه بلایی سر هم میارن
مطمئن میشه که لازم است
مثل این میمونه شما اثبات یه پدیده رو بررسی کنین بدون اینکه از قضیه ها مربوط اطلاع داشته باشین
یا مثلا به وقتی اول میخونین مطالب سومو بگن
تو این حالت شما اعتراض میکنین
و میگین چه لزومیه ولی وقتی کاربرد هاش میبینی ن متوجه اهمیت مطلب میشین

به نظرم کار حمیدرضا میتونه یه کار دینی ام حساب بشه
چرا که داره عواقب عمل نکردن به یع سری دستورات رو نشون میده یا داره چیزایی میگه واسه درک بهتر دستورات لازمه
در کل باید از زحمت ی که میشه تشکر کنم

دوست عزیز هر چند که مطلب شما برای شناخت بیشتر اوج ذات پلید برخی از انسانها خوب بود، ولی به نظر بنده بهتر است آن متن سیاه را که به تمام جزئیات اشاره دارد حذف کنید. مهم کلیات بود که همه متوجه شدیم ولی آن متن سیاه واقعا مشمئز کننده و نفرت انگیز است و حتی شیطان هم همچین کاری نمیکند که این مادون حیوان کثیف انجام داده، ای کاش بارها زنده زنده در آتش بسوزد این جانی وحشی، لطفا آن مطلب کثیف را حذفش کنید چون خیلی از مطالعه کنندگان سایت شما جوانان و نوجوانان هستند و ممکن است به آنها آسیب بزند. این را در نظر بگیرید که شما مطالب یکی از فرومهای دارک وب را که برای رسیدن به آن راههای سختی هم وجود داردو حتی جرم است، به راحتی در یک سایت عمومی منتشر کرده اید بدون اینکه حتی قوانین ESRB را رعایت کنید. بنده کاملا طرفدار سایت شما هستم ولی شما باید پذیرای انتقادهای وارده هم باشید. امیدوارم که آن مطالب سادیسمی سیاه رنگ حذف شود تا خدای نکرده سایت فیلتر نشود. با تشکر

چقدر یک ذهن میتونه بیمار باشه که چنین کاری انجام بده با یک موجود زنده! اگه واقعا حقیقت داشته باشه… واقعا هیچی نمیتونم بگم!

روی صحبتم با اون خانومه ک میگه ایرانیا دنبال این چیزان و فلان..
اولا که عزیزم کافر همه را به کیش خود پندارد

هههههه
بعضیا با بدل گرفتن نشون دادن اینکارن
از این استاد یاد گرفتین؟ حالا برین دنبال تحقیقات علمیتون :)))))))

وااااقعا عالی بود لحظه شماری میکردم برای این مطلب. ممنون که به نظرات اهمیت میدید.
فقط یه سوال مونده، اینکه اگر ما به این مطالب دارک وب دسترسی پیدا کنیم، برای ما هم مشکلی پیش میاد یا نه؟؟؟

بابا نمیشه…هیچ جوری تور کار نمیکنه…حمیدرضا خواهش میکنم ازت یه راه دقیق و انجام شدنی بگو من مردم از کنجکاوی…تو رو خدا اگه اینجا نمیشه حداقل ایمیل کن برام

بله موافقم مسیولیتش با شما نیست ولی هیچ نیازی نبود شما این مطلب رو با این جزییات و حتی عکس منتشر کنید!!! من حتی کاری به واقعی یا غیرواقعی بودن اون داستان نوشته شده در عکس مشکی رنگ به زبان انگلیسی ندارم. منظور من اینه که حتی اگه جنبه سادیسمی موضوع رو کنار بزاریم این متنی که شما از یک سایت دیگه که فیلتر هم است انتخاب کردی و اینجا منتشر کردی حاوی اطلاعات جنسیه. سایت شما به گفته خودتون علمیه نه اینکه راجب اینجور مسایل که من اسمش رو میزارم فانتزی های جنسی مطلب منتشر کنه و اطلاعات در اختیار دیگران قرار بده حتی در حد غیر واقعی و داستان تخیلی. منظور من اینه که مطلب شما حاوی اطلاعات منافی اخلاقه و نباید منتشر بشه و شاهدش هم اینه که این عکس مشکی رنگ در سایتی قرار داره که راجبه این موضوع بحث کرده، فیلتره. امیدوارم که منظورمو تونسته باشم برسونم. اینم که فرمودین من بدم اومده ولی خیلیا خوششون اومده دلیلی نمیشه که این پست با این عکس ها مناسب سایت شماست. من پیشنهاد می کنم عکسارو حذف کنید و مطلب رو بدون عکس منتشر کنین. ممنون.

چرا نیازی نیست؟ من اصلا متوجه مخالفت شما نمیشم. اینترنت یه مکان آزاده که مطالب هم خواننده ها میتونن بخونن یا نه. مطالبی هم که اینجا آورده شده صرفا چون عجیب و جنایی هست قرار داده شده. اگر اینطور باشه نباید هیچ فیلم پلیسی ساخته بشه چون صحنه های خشونت و تجاوز زیادی داره! دوست من شما مختاری مطالب رو بخونی و یا نخونی. شاید خیلی ها به این مسائل علاقه داشته باشن. در ضمن من نمیفهمم کجای عکس ها دقیقا مناسب نیست؟ اصلا متوجه نمیشم… یا شما عکس نامناسب ندیدی یا مفهوم نامناسب برای ما جور دیگه تعریف شده! این مسائل هم در جامعه ما وجود داره. بهتره خودمون رو ازش مخفی نکنیم. هر چی بیشتر راجب اونا صحبت بشه دید ما هم بهتر میشه. انقد از اینجور مسائل صحبت نمیشه که واسه همه سوال پیش میاد و اخرش دست به کارهایی زده میشه که خودتون الان همه جا میبینید…

yashar عزیز شما اگه دوست ندارین میتونین این مطالبو نخونین واسه من و خیلیای دیگه این مطلب خیلی جالب بود من خودم اطلاعات زیادی در این ضمینه نداشتم

واقعا نميدونم اينا آدمن يا نه اون متن انگليسي خيلي ناراحت كننده بود دلم براي اون دخترا ميسوزه لطفا خلاصه متن انگليسي رو هم به پست اضافه كنيد مخصوصا اون جايي كه حواس پنج گانه ي اونا رو از بين ميبره ممنون

سلام
خیلی مطلب تکان دهنده ای بود. من مخالف آزادی اطلاعات نیستم ولی ازت خواهش می کنم به عنوان یه دوست یا کسی که به سایت شما علاقه منده، لطفا از این مطالب نزار و حتی اگر برات مقدوره این مطلب رو هم از دسترس خارج کن. و یا حداقل هر دو عکس موجود در این پست رو حذف کن. واقعا چندش آور، تهوع آور و تکان دهندست و اصولا به دور از مقام سایت شماست که در مورد چنین مطالبی پست بزاره. از اونجایی که سایت شما مخاطبین زیادی داره اطلاع رسانی در مورد اینجور فانتزی های تاریک و چندش آور و حیوانی اون هم با این جزییات ممکنه باعث کنجکاوی یک نفر بشه. نمی خوام تخیلی به قضیه نگاه کنم و بگم اون یک نفر مشابه این کارارو تکرار خواهد کرد ولی ممکن باعث رفتارهای غیر اخلاقی در اون یک فرد بشه که خب مسولیتش تماما متوجه شماست. امیدوارم هر دو عکس موجود در این پست هرچه زودتر حذف بشه. ممنون.

داداش من این سایت تنها قصدش افزایش اطلاعات عمومی تو جنبه های خاصی از علم هستش و کسی که واقعا با همین مطلب بخواد آلوده ی چیز خاصی باشه مطمنا میشه… همون طور که شما از این مطلب خوشتون نیومده خیلیام اومده! مسئولیتش با ما نیست که!

دوستانی که به زبان انگلیسی مسلط هستن، نوشته های اون عکس سیاهه رو بخونن، وقعا تکان دهندست.
جزییاتشم خیلی زیاده، یعنی واقعی بودنش کاملا محتمله متاسفانه

ممنون از مطلب تکان دهنده، فساد و بی بندو باری گسترده جنسی و دوری از اعتقاد به خالق یکتا در کشورهای مختلف نتیجه ای جز این جنایات را در پی ندارد. فیلمهایی مانند : هشت میلیمتری و هاستیل گوشه ای از این جنایات را نشان میدهند.

این مطلبت رفت تو لیست محبوب هام.شاید جز معدود مطالبی بود که چیزی ازش نمیدونستم. دمت گرم حمیدرضا.

دمت گرم داداش ولي كاش ادرس سايت هارو ميزاشتي …..عكس هم كه از اون گروه نزاشتي

منظورت چیه عروسک جنسی و دست پاشون قطع شده بود؟؟؟
یعنی بی دست و پا باهاشون رابطه داشتن؟ یا توانایی حرکت ازشون گرفته شده بود؟؟؟یا …
یا پیغمبر هشتم:((

داش دمتگرم بلاخره این مطلبو گذاشتی دیگه ناامید شده بودم

مرسی…دستت درد نکنه…اگه مطالب بیشتری هم راجع به این موضوع میدونی،دریغ نکن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.