در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

همه چیز درباره دیپ وب و دارک وب

Deep web یا Dark web دو اصطلاح متفاوت است که به قسمتی بسیار بزرگ از اینترنت نسبت داده میشود، قسمتی که برای نشان دادن آن چگالی یخ و آب را مثال میزنند، واقعیت این است که موتور جستجویی هایی مانند گوگل طوری طراحی شده اند که تنها میتوانند حدود ۵ درصد از کل محتوای مورد استفاده را جست وجو کنند و چیزی حدود ۹۵ درصد از محتوا را بدون جستجو رها میکنند، اما در این ۹۵ درصد چه میگذرد؟ هیچ بدبینی در کار نیست چراکه از ۹۵ درصد موجود تنها ۱۰در صد به شکل سایت قابل مشاهده است، سایت هایی به غایت سیاه و وحشتناک…تجربه ای که به هیچ کسی پیشنهاد نمیگردد.

لایه بالایی سورفیس وب و لایه زیرین صخره دیپ وب و دارک وب محسوب میشود که به تصویر کشیده شده

در این سری از مقالات معروف ترین و سیاه ترین سایت های موجود در اینترنت را معرفی میکنیم، برای شروع باید بدانیم که این قسمت از اینترنت را چه چیزی تشکیل داده است و راه های ورود به ان چیست.

برای ورود به بخشی از اینترنت که به اصطلاح دیپ وب (Deep web) خوانده میشود روش های مختلفی وجود دارد اما به شکل عمومی سه سایت با خصوصیت های یک موتور جستجو وجود دارند که این کار را انجام میدهند که به ترتیب :Tor و Freenet و I2P هستند که Torو I2P عمومیت بیشتری دارند.

اما چه موضوعاتی در قسمت تاریک اینترنت بیشترین جستجو و طرفدار را دارند؟ با وجود اینکه برای پاسخ به این سوال تعدادی جدول با آمار وجود دارد اما به شکل کلی سایت های فعال در این قسمت از اینترنت حول تجارت سیاه (مواد-اسلحه-اعضا-انسان و…) دزدی و زورگیری و اجیر کردن افراد، سو استفاده و هک و در نهایت پو*رن میگردد.

اولین سایتی که بررسی خواهد شد سایتی بسیار معروف بود که در سال ۲۰۱۲ توسط اف بی آی بسته شد این سایت درمورد انجام خواسته های شیطانی و بسیار تاریک افرادی با تفکری بسیار بیمار بود،  نام عمومی سایت (violent desires) بود و دارای انجمنی بسیار بزرگ و فعال بود که اعضای آن تصاویری بسیار زننده از خود را منتشر میکردند، در بخشی از این سایت قسمتی برای شریک کردن دیگران با خیال پردازی های بسیار تاریک افراد وجود داشت که در ان در عموما درمورد تمایلات  جنسی و سادیستیک صحبت میشد.

اما بزرگترین رسوایی این سایت زمانی اتفاق افتاد که شخصی بانام LILIDOC به عضویت آن درامد، این شخص که خود را دکتر معرفی کرده بود تصاویری را منتشر کرد که در آن دخترانی با سنی بین ۹-۱۷ سال تبدیل به عروسک های جنسی شده بودند!

این شخص مشخصا این دختران را افرادی بی خانمان و عموما از شرق اروپا و شمال آفریقا معرفی کرده بود که پس از اجرای عمل جراحی روی انها(توسط خودش هرچند او جز یک گروه بزرگتر بود)، دست ها و پاهایشان قطع شده بود و تبدیل به انسان هایی فاقد هرگونه توانایی حرکتی شده بودند.

به این عروسک های جنسی لولیتا میگویند. ما درون سایت در جستجوی هیولا به صورت اختصاصی به موضوع لولیتا پرداختیم. با کلیک روی اینجا درباره عروسک های جنسی اطلاعات بیشتری کسب کنید

از دسترس خارج شدن سایت

با ورود این شخص به سایت پلیس فدرال آمریکا شروع به جستجوی عوامل سازنده ی این سایت کرد، در ابتدا وجود چنین شخص و دخترانی که تبدیل به عروسک جنسی شده بودند دروغ عنوان شد اما در ۲ آگوست ۲۰۱۱ شخص دیگری در این سایت با انتشار ویدئویی از خود که در حال تجاوز به یک عروسک جنسی از همین نوع بود باعث شد بار دیگر شایعه ی حقیقت بودن آن بالا بگیرد، LILIDOC در همان ماه با نمایش تصاویری از دو دختر ۹ و ۱۱ ساله هرکدام را به قیمت ۴۵ هزار یورو به فروش گذاشت!.

با انتشار چنین تصاویر و ویدئوهایی بالاخره اف بی آی موفق شد این سایت را از دسترس خارج کند هرچند که عوامل سازنده ان هرگز دستگیر نشدند.

دوستا عزیز این سایت دوباره فعالیت خود را در امسال شروع کرده و شروع ه فروش عروسک های لولیتا کرده. برای خواندن اطلاعات سایت جدیدی این گروه برید به اینجا. فایل دومی که برای فروش گذاشتیم رو بخوانید. در این فایل ما اطلاعات جدید درباره این سایت و چگونگی ساخت عروسک های لولیتا جدید را گذاشتیم.

خوشبختانه دسترسی به این سایت ها خصوصا از کشورما بسیار سخت و تاحدی غیرممکن است اما برای تمام کسانی کنجکاو هستند به چنین سایتهایی وارد شوند توصیه میشود به هیچ وجه تلاش نکنند!

سایت سیلک رود یا جاده ابریشم بزرگترین جایی که میتوانید هر نوع مواد مخدر را در آن تهیه کنید

اینترنت مکانی است که میتواند به طور کامل نمادی از بی قانونی و یا قانون های خودساخته باشد، این نکته در لایه های عمیق و تاریک اینترنت به بهترین شکل ممکن قابل درک میباشد، معروف ترین سایت دنیای تاریک اینترنت سایتی به نام جاده ی ابریشم یا  (Silk Road) میباشد که از زمان تاسیس خود به اصلی ترین مکان برای خرید و فروش مواد مخدر و اسلحه تبدیل شده بود.

راس اولبریت

کاربرد عمومی  این سایت به حدی بالاست که در سال ۲۰۱۴ به عنوان اصلی ترین مکان مجازی برای خرید و فروش اقلام غیرقانونی خصوصا مواد مخدر و اسلحه در تمام دنیا معرفی شد.

تا سال ۲۰۱۲ هیچ گونه مدیریت مشخصی درمورد این سایت وجود نداشت و اف بی آی نتوانست اقدام خاصی درمورد آن انجام دهد اما در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۳ شخصی به نام ” راس اولبریت” دستگیر شد که در نهایت اعتراف کرد که مدیریت این سایت را برعهده دارد. (به خاطر ناشی گری این فرد و گذاشتن رد پایی در سورفیس وب اف بی آی توانست این فرد را دستگیر کند وگرنه اف بی آی هیچ وقت موفق به شناسایی این فرد نمیشد)

دارایی کسب شده توسط اولبریت از طریق این سایت به حدی زیاد بود که پلیس آمریکا او را جز ثروتمندترین افراد در زمینه ی کسب درآمد از طریق اینترنت معرفی کرد.

این سایت یک هفته پس از دستگیری اولبریچ بسته شد اما تنها ۱۲ ساعت بعد نسخه ی ۰٫۲ ان روی اینترنت نمایه شد! که اولبریچ آن را وابسته به طرفداران خود دانست.

نسخه دوم سایت جاده ابریشم یا سیلک رود

نسخه ی دوم این سایت از سال ۲۰۱۳ تاکنون بیش از ۵ مرتبه بسته شده است که دوباره به شکل دیگری توسط افرادی ناشناس آنلاین شده است.

اما مهم ترین نکته درمورد این سایت اتهاماتی است که به شخص اولبریچ نسبت داده شده است، پس از بیش از ۶ ماه دادگاه و اتهامات گوناگون در نهایت اولبریچ در می ۲۰۱۵ به اتهام اجیر کردن یک آدم کش برای کشتن ۶ نفر و همچنین فروش غیرقانونی مواد مخدر، اسلحه، اعضای انسان و انسان به حبس اَبد محکوم شد.

حمایت طرفداران سایت از اولبریت

سایت جاده ی ابریشم تنها در سال ۲۰۱۵ بیش از ۹٫۱ میلیون دلار فروش غیرقانونی خصوصا در زمینه ی مواد مخدر داشته است.

طرفداران این سایت اما وجود این سایت را بسیار مهم و ضروری میدانند و آنرا برای جلوگیری از ورود مستقیم فساد به خیابان ها بسیار مفید میدانند و بارها در حمایت از اولبریچ تظاهرات کرده اند.

یکی دیگر از کاربردهای این سایت امکان سفارش ساخت و طراحی هویت ها و شناسنامه های جعلی است که در این زمینه پلیس فدرال آمریکا حساسیست بسیار زیادی به خرج میدهد اما تا به امروز نتوانسته است در این زمینه کار خاصی انجام دهد.

مدیر جدید این سایت شخصی است که خود را ویلیام معرفی کرده است و بیشتر تمرکز خود را بر روی فروش انواع جدیدی از مواد مخدر گذاشته است.

جمله ای بیاد ماندنی از ژنرال منستوف:

انسان، مخوف ترین موجود زنده ی هستی است، شکی در این ندارم…

شاید این جمله درمورد مطالب پیش رو کافی باشد، انسان های مریضی که رفتار آنها به هیچ شکل قابل توجیه نیست و تنها یک دیوانه قادر به انجام انها خواهد بود.

در این قسمت دو سایت بسیار مخوف را که توسط یک نفر اداره میشدند خواهیم دید، تصاویر موجود بسیار زننده و دهشتناک است و با توجه به محدودیت های موجود تنها عکس های موجود در گوگل و جستجوی عادی قرار داده میشود و ویدئوهایی که به آنها اشاره خواهد شد به علت افتضاح اخلاقی -جنسی موجود در آنها قرار داده نخواهد شد.

در سال ۲۰۰۶ سایتی به نام DAFU  LOVE  تاسیس شد که در آن تصاویری بسیار عجیب و غریب و بیمارگونه منتشر میشد، مانند تمام سایت هایی که از این دست بودند ابتدا تنها شک درمورد یک شوخی کثیف بود تا اینکه در سال ۲۰۰۸ ویدئویی از این سایت برای فروش قرار داده شد که حتی قبول حقیقت داشتن آن بسیار سخت بود، انسان تا چه حدی میتواند بیرحم و بیمار باشد؟!

در این ویدئو که با قیمت ۱۵۰۰ دلار برای فروش قرار داده شده بود و در مدت ۶ ماه بیش از ده هزار بار دانلود شد اعمالی بسیار وحشتناک و فراتر از باور صورت میگیرد.

قادتا این ویدیو تا به الان بالاتر از ۴۰ هزار بار خرید و دانلود شده اما اگر ما بخواهیم ۲۰ هزاربار را خرید حساب کنید میتوانیم بگوییم درآمد این فرد از این ویدیو ۳۰ میلیون دلار میشود معادل ۱۲۹ میلیارد تومان

با توجه به احتمال ف-یلت-ر شدن و طیف متنوع خوانندگان سایت از بازگو کردن اتفاقات ویدئو معذورم.

پس از انتشار این ویدئو ی بسیار عجیب اف بی آی شروع به دنبال کردن اطلاعات موجود در رابطه با آن کرد.

یک سال پس از انتشار این ویدئو سایت دیگری با نام Daisys destruction  شروع به فعالیت کرد، در این سایت نیز تصاویر و ویدئوهایی بسیار مخوف منتشر شد که در آن تعدادی دختر بین ۱ تا ۱۰ ساله به شکل عریان روی هم افتاده بودند و افرادی در حال کتک زدن آنها بودند، اعمالی که پس از آن روی این کودکان انجام شد بسیار وحشتناک بود به طوری که اف بی آی به سرعت اقدام به بررسی موضوع کرد.

یکی از نکات بسیار جالب درمورد این ویدئوها این بود که سعی شده بود در آنها صحنه های خاصی از بعضی فیلم ها را تقلید کنند! برای مثال فیلم معروف ۱۲۰ روز پازولینی که در سکانس آخر اعدام ها به روش قرون وسطایی رخ میدهد را به شکلی بسیار وحشتناک تقلید کرده بودند.

در قسمتی دیگر نیز سعی شده بود قسمتی از فیلم “یک فیلم صربی” تقلید شود. (اما بیشتر این فیلم ها, برای مثال: فیلم اره و هاستل, تمامی شکنجه ها و نوع کشتار موجود در آن ها از ویدیو ها رد رومی دارک وب تقلید شده. در ادامه درباره رد روم توضیح میدیم…)

بریدن زبان، شکست جمجمه، تجاوز با وسائل مختلف و … تنها قسمتی از این ویدئو های عجیب بود.

درنهایت اف بی آی با دنبال کردن اطلاعات مختلف و خصوصیات فیزیکی قربانیان متوجه شد این فیلم ها در فیلیپین فیلم برداری شده اند.

با شروع همکاری پلیس امریکا و فیلیپین پس از ۳ ماه تلاش عاملان این جنایات دستگیر شدند، دو زن ۲۸ و ۳۰ ساله ی فیلیپینی و دوست پسر آنها “پیتر اِسکالی”.

برای خواندن اطلاعات بیشتر درباره پیتر اسکالی بر روی اینجا کلیک کنید

پیتر جرالد اِسکالی

پیتر اِسکالی که اصلیتی استرالیایی داشت برای ارضای نیازی های کثیف فکری خود به فیلیپین رفته بود و با کمک دو زن دیگر و دزدیدن کودکان اعمال بسیار وحشتناکی را انجام داد.

از میان ۱۲ نفری که این سه نفر دزدیده بودند تنها ۲ دختر جان سالم به در بردند، که هردوی آنها از مشکلات وحشتناک جسمی و روحی رنج میبرند.

بررسی ها نشان از بیماری روانی شدید اِسکالی دارد، در نهایت در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴ او به ۳ بار حبس ابد در یک موسسه ی روانی محکوم شد.

برای خوندن مطلبی در ورد تخریب دیزی (یکی از بدترین شکنجه ها) + ویدیو اینجا کلیک کنید

اعمال انجام شده در ویدئوهای منتشر شده به حدی عجیب و غیرقابل باور است که بسیاری تا زمان دستگیر شدن اِسکولی آنرا دروغ میدانستند، تجاوز به کودکان، خرد کردن جمجمه، سوزاندن، بازیها ی عجیب و چندش آور مانند پرت کردن کودکان و زدن آنها با چوب گلف! و … تنها قسمتی از جنایات مرتکب شده توسط این فرد بیمار است.

خوشبختانه ویدئوهای موجود به شکل کلی توسط اف بی آی از اینترنت حذف شدند و تنها تعداد کمی لینک مربوط به آنها وجود دارد.

واکنش یکی از شاهدین ویدئوها

و اما در نهایت یکی از مخوف ترین و کثیف ترین سایت های موجود در قسمت های تاریک وب مربوط به سایتی چندملیتی است، سایتی که از کارتل های مکزیک تا گروه های متجاوز آفریقا و اخیرا داعش در آن فعالیت دارند.

رد روم یا اتاق های قرمز

این سایت در ابتدا تنها با اهدافی مانند انتشار تصویر ایجاد شد اما در سال ۲۰۰۸ این سایت با تغییر رویه ی شُکی بزرگ به تمام افراد فعال در این قسمت اینترنت وارد کرد، این سایت با قرار دادن یک مزایده شخصی را برای اعدام در معرض دید عموم داد!

دقیقا مشخص نیست در اولین مورد چند نفر در این مزایده شرکت کردند و مبلغ نهایی چقدر بود اما به مرور مشخص شد که فرد برنده میتواند به شکل کاملا آنلاین قربانی خود را مشاهده کند و هرچه طلب کند اجرا خواهد شد! (برای مثال شما وارد سایتی میشیود و لیسیتی برای شما ظاهر میشود. درون این لیست میتواند بچه ۸ ساله تا مرد یا زن ۸۰ ساله پیدا شود. شما فرد مورد نظر رو انتخاب کنید. مزایده میکنید یا مبلغ مورد نظر را از طریق بیت کوین پرداخت میکنید. در نهایت میتوانید شکنجه اون بچه و انسان بالغ رو ببینید و اگر بیت کوین بیشتری پرداخت کرده باشید میتوانید به شکنجه گر دستور بدهید که قربانی را چگونه شکنجه بدهد. میتوانید بگویی با اره برقی دست های اورا ببرد یا اورا از وسط نصف کند یا هر کار دیگری که فقط نمونه اش در افکار افراد سادیسمی وجود دارد)

فیلم ها و تصاویر بسیار کمی از این سایت وجود دارد که علت آن نیز این نکته است که مشتریان اصلی این سایت افرادی بسیار ثروتمند هستند و نمیخواهند مطالب زیادی درمورد روش های کاری این سایت منتشر شود اما همان تعداد کمی از فیلم های موجود بیانگر قصاوت و بی رحمی بسیار عجیب و غریب است.

دراین فیلم ها دختران جوانی سلاخی میشوند و کارهای وحشتناکی صورت میگیرد، فریاد هایی که هرگز فراموش نخواهید کرد، مدت معدودی تعدادی از فیلم های این سایت بر روی کانالی در یوتیوب قرار گرفت که به سرعت حذف شد اما با توجه وسعت منابع همچنان این فیلم ها در اینترنت موجود است.

قربانیانی که در این سایت مورد استفاده قرار میگیرند اکثرا برده های جن-سی و یا پناهجویان هستند، با این حال تعداد بسیار کمی از آنها شناسایی شده اند، اف بی آی این سایت را به عنوان بزرگترین جنایت کاران تاریخ اینترنت معرفی کرده است و تقریبا با تمام کشورهای دنیا برای دستگیری مدیران آن همکاری میکند.

روش کاری این سایت دقیقا مانند یک خرید و فروش عادی است، در ابتدا جنسیت و خصوصیات قربانی و قیمت اولیه قرار میگیرد و پس از آن مشتریان بیمار و مریض با افزایش قیمت سعی میکنند عامل این شکنجه و مرگ شوند، گزارشات منتشر شده نشان میدهد گاها قیمت ها تا بیش از یک میلیون دلار نیز افزایش یافته!

ادوارد الکسی

در سال ۲۰۱۱ شخصی در آمریکا به نام “ادوارد الکسی” دستگیر شد، این شخص به جرم همکاری در کارهای سایت و این نکته که خود یکی از شکنجه گران سایت بود به حبس ابد محکوم شد،  اعترافات او بسیار تکان دهنده و وحشتناک بودند و بسیاری در آمریکا خواستار اعدام او شدند.

بر اساس گزارشات موجود تاکنون بیش از ۱۵ کشور در دنیا دارای سرورهای شخصی این سایت بوده اند!

چرا دارک وب جمع نمیشود؟؟

محیط دارک وب بسیار پیچیده تر از چیزی هستش که شما فکر میکنید (کسانی که درس شبکه های کامپیوتری را خوانده باشند بهتر میتوانند این موضوع را درک کنند) به همین دلیل بودجه خیلی بزرگی نیاز است برای از بین بردن این محیط که تنها با متهد شدن کلیه کشور ها با هم چنین چیزی میتواند انجام بگید. در مرحله دوم برای بستن دارک وب باید محیط دیپ وب را هم از بین ببرند اما محیط دیپ وب خیلی سود برای کشور ها دارد و بسیار کاربرد های مفیدی دارد حتی در اداره جات ایرانی. پس به ضرر کشور هاست اگر دیپ وب جمع آوری شود. در نهایت اگر دولت ها تصمیم بکیرند دیپ وب رو هم از بین ببرند شک نداشته باشید که تا چند وقت بعدش چیزی مشابه دوباره ایجاد میشود. پس در نتیجه میتوانیم بگوییم هیچ جوره نمیشود این محیط را از بین برد….

در نهایت صحبت کوچک مدیر سایت با شما:

ما در اینجا فقط به چیز های خیلی کوچکی از دارک وب اشاره کردیم چون این محیط به قدری بزرگ است که دامن زدن به کلیه موضوعات این محیط بسیار زمان بر است. چیز هایی که درون این پست مانند لولیتا و کار های پیتر اسکالی یا رد روم شاید از نظر شما بسیار مخوف باشد ولی در مقابل دیگر فعالیت هایی که درون دارک وب اتفاق میوفتد مانند یک شوخی است چون فعالیت های مخوف تر بیشتری هم وجود دارد.

سعی نکنید به این محیط دسترسی پیدا کنید. چون در قدم اول هیچی پیدا نمیکنید. چون این محیط پیچیده تر از حرفاست که یه آدم معمولی بخواد چیزی ازش استخراج کنه. اکثر سایت های دارک وبی پولی هستند و به دلیل اینکه شما هیچ دسترسی به بیت کوین ندارید پس چیز هایی رو که دلتون میخواهد رو نمیتونید تو این محیط پیدا کنید.

اگر شما دائما در حال سفر به خارج از کشور هستید به هیچ وجه به این سایت ها سر نزنید چون ممکنه با یک کلیک اشتباه جونتون رو از دست بدهید بدون اینکه هیچ اثر جرمی از قاتل شما به جا بمونه