در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

همه چیز درباره رد روم Red Room

با سلام خدمت همه مانستریای عزیز. امروز بعد چند هفته غیبت برگشتیم با یه پست خیلی خوب و جامع درباره رد روم. با اینکه قبلا توضیح مختصری درباره رد روم داده بودیم لازم دیدیم پستی رو آماده کنیم و درون آن خیلی ریز تر به رد روم اشاره کنیم چون حتی بعضی از کاربران قدیمی سایت ما نمیتونند توصیف درستی از رد روم به جا بیارند. کاربرانی که دارند این پست رو میخونند و هیچ اطلاعی درباره کلمه دیپ وب و یا دارک وب ندارند باید بگم که اگر این پست رو تا انتها بخونید باز چیزی متوجه نمیشد پس باید از پایه اطلاعاتتون رو درباره این زمینه قوی کنید که پیشنهاد میکنم مقاله جامع ما درباره دیپ وب و دارک وب رو مطالعه کنید.

برای خواندن مقاله دیپ وب و دارک وب بر روی اینجا کلیک کنید

در ابتدا باید بگم رد روم اسم یک سایت نیست. رد روم به محیط کوچکی از فضای دارک وب میگن که شامل سایت های شکنجه آنلاین هستش یا به طور ساده تر تمامی سایت هایی که به صورت زنده فیلمی از کشتار و یا شکنجه فردی درون دارک وب منتشر میکنند جزو دسته بندی سایت های رد رومی هستند. این سایت ها با هدف کسب درآمد های کلان و ارضای حس سادیسمی ساخته شدند و توسعه یافتند. رد روم به معنای اتاق قرمز هستش در برخی جاها رد روم رو اینطور نوشتن: red rum و بعدا گفتند اگر اون رو برعکس بنویسیم میشود murder به معنای آدم کشی که این جمله کاملا غلط و من در آوردی هستش, رد روم همان به معنای اتاق قرمز هستش.

مرگ برای تو “Death for you” اسم یکی از اولین سایت ها رد رومی بود که از هدفی که در خط با ذکر کردیم پیروی میکرد. نمای سایت بسیار ساده و کلیشه ای بود و رنگ های اصلی اون سیاه به معنای ترس و وحشت و قرمز به معنای خون بود. در صفحه اصلی سایت زیر منو متنی وشته شده بود که اون رو برای شما ترجمه کردیم:

در اینجا شما جزئیات جنایت آمیز و خونین را تجربه خواهید کرد بدون اینکه خودتان مجبور باشید آنها را بگذرانید. ما گروه کوچک وجهانی از افرادی هستیم که خود را وقف ارائه دادن بهترین سرگرمی زنده و خونین برای شما کرده ایم. نمایشهای مرگ بصورت زنده از یک سایت مجزا پخش میشود و هر ماه نمایش داده میشوند تا زمانیکه شرکت کننده ای باشد. در حالیکه همهء نمایشها بگونه ای از قبل برنامه ریزی شده اند، چیزهای اتفاقی نیز رخ می دهند. همیشه راههای جدیدی برای رفتن وجود دارد و شما ممکن است سعی کنید حدس بزنید اتفاق بعدی چه خواهد بود. یکبار که هزینهء عضویت را پرداخت نمایید، تمام نمایشهای اتاق قرمز بمدت یکسال مجانی میباشد. توجه داشته باشید که تماشاگران نمی توانند با شرکت کنندگان تعامل داشته باشند یا درخواستهای شخصی بکنند. شما همچنین می توانید کامنتهای خود را بصورت بی نام بگذارید.

سایت (مرگ برای تو – Death for you) بعد از تقریبا دو سال کار به یکباره ناپدید شد. هنوز هم هیچ کس دلیل آن را نمیداند اما چیزی که واضح است این بود که طی این دو سال صد ها جنایت آنلاین توسط آنها رخ داد و از این طریق پولی بیش از آنچه که فکر کنید بدست آوردند. بعد از ناپدید شدن سایت (مرگ برای تو – Death for you) فرصتی برای سایت های جدید پیش آمد تا عرض اندام کنند و بتونند جایگزین مناسب و یا بهتری برای آن بشوند. طی این دوره سایت های رد رومی به دو بخش سایت های آنلاین و آفلاین تقسیم شدند.

سایت های آفلاین سایت هایی بودند که قدرت پخش آنلاین شکنجه ها را نداشتند به همین خاطر ویدیو هایی رو برای فروش میگذاشتند که از قبل فیلمبرداری شده بود. اما طی گذشت زمان سایت های رد رومی آفلاین محبوبیت خودشان را از دست دادند چون سایت های فیکی روی کار آمده بودند که ویدیو های شکنجه و گشتار میگذاشتند اما کسی داخل ویدیو نه شکنجه میدید نه کشته میشد بلکه فیلمی که فروخته میشد حاوی حقه و ترفند های فیملبرداری و ادیت بود که مخاطب رو گول بزنند و پول دریافت کنند و در اضای آن کسی کشته نشود که با کمی زمان این ماجرا لو رفت و دیگر کسی به سمت سایت های آفلاین نرفت و تعداد کمی سایت آفلاین محبوب باقی ماند که کار آنها فروش فیلم های قدیمی سایت های رد رومی آنلاین بود.

اما از آنور که سایت های آفلاین محبوب خود را از دست میدادند سایت های رد رومی آنلاین به محبوبیت های روز افزون از سمت سادیسمی ها میرسیدند به طوری که سایت ها برای رقابت با یکدیگر هر بار روش ها و امکانات جدیدی را ابداع میکردند. چت روم های از اولین امکانات تازه ای بود که درون رد روم ها به نمایش درآمد. رد روم ها قابلیتی رو گذاشتند که کاربر در آن میتوانست در حین دیدن ویدیو آنلاین با پرداخت دوباره مقدار معینی پول تعیین کند که قربانی داخل ویدیو چگونه شکنجه شود. به طور مثال فردی با پرداخت مقداری بیت کوین میگفت که با نخ دهان قربانی را بدوز و وقتی شکنجه گر این دستور را اجرا میکردند دوباره درگاه درخواست باز میشد و فرد دیگری با پرداخت پول میگفت دستش را با اره برقی قطع کن. شکنجه گر نیز دستور را اطلاعات میکرد و دوباره درگاه درخواست را باز میکرد و این عمل تا جایی ادامه پیدا میکرد تا قربانی از شدت درد یا خونریزی بمیرد. گاهی سایت هایی وجود داشتند که با مردن قربانی درگاه را نمیبستند و بازم افرادی وجود داشتند که با پرداخت پول دستورات جدیدی را میدادند تا شکنجه گر بر روی اجساد قربانی انجام دهد.

چیزی که در متن بالا خواندید شاید بشود گفت از معمولی ترین درخواست هایی بود که درون رد روم انجام میشد. ولع افراد سادیسمی برای دیدن ویدیو ها شکنجه به قدری بالا رفته بود که هر دفعه پیشنهادات وحشتناک تری میدادند به طوری که شیطان به نتیجه رسید انسانها موارد بهتری برای اداره جهنم و عذاب هایش هستند.

به مرور زمان سایت ها گسترش پیدا کردند به طوری که هر سایت به طور همزمان چندین ویدیو آنلاین پخش میکرد و تعداد شکنجه گر های بعضی سایت ها به چند تن رسیده بود و در این میان سایت هایی بودند که توسط یک فرد اداره میشدند و شکنجه گر همان صاحب سایت بود. برای مثال فردی به اسم پیتر اسکالی (درباره این فرد به طور مفصل توی سایت توضیح دادیم) از این دسته افراد بود که با ناشی گری هویت خود را لو داد و باعث شد توسط ولت آمریکا دستگیر شود. سازمان هایی مثل سی آی ای و اف بی آی ساکت نماندند و سعی کردن عوامل تمامی سایت ها مثل پیتر اسکالی رو دستگیر کنند اما هرگز موفق به انجام این کار نشدند و هنوز که هنوزه سایت های زیاد رد رومی در حال فعالی هستند.

عمده تفاوتی که وبسایت های رد رومی حال حاضر با سایت های قدیمی دارند در نوع قربانی های اونها هستند. سایت های قدیمی از افراد بی خانمان استفاده میکردند برای قربانی کردن چون افراد کمتری هستند که پیگیر ناپدید شدن این افراد بشوند و دارای دردسر کمتری هستند. اما وبسایت های رد رومی معاصر علاوه بر افراد بی خانمان اهدافی یا افرادی رو دنبال میکنند برای دزدیدن که اون افراد دارای خانواده خوب و تا حدی سطح بالا هستند اما به قدری توی کشیدن نقشه برای این افراد خوب عمل میکنند که هیچ کس نمیتواند با پیگیری های مداوم نشانه ای بدست بیاورد.

شاید براتون سوال پیش بیاید این اهداف از پیش تعیین شده چه کسانی هستند و یا اصلا چرا به عنوان هدف انتخاب میشوند. اگر دقت کنید من قبلا توی سایت در جستجوی هیولا اعلام کردم که به طور مبتدیانه وارد دیپ وب نشوید. پیام من برای همین روز هستش. اگر شما در ایران هستید کوچک ترین بلایی سرتون نمیاد اما اگر خارج از ایران باشید ممکنه با کوچیک ترین اشتباه توی این محیط که میتونه حتی شامل یک کلیک بشه زندگی خودتون رو به باد بدهید. درسته! فقط یک کلیک که کمتر از یک ثانیه زمان میخواد. با یک کلیک اشتباه شما به تور مجوز این رو میدید که ثاحب سایت اطلاعات شما رو بدست بگیره و حتی بتونه از طریق وب کم زندگی شما تحت کنترل بگیره.

قربانی های سایت های رد رومی جزو هم جور افراد با هر سنی هستند. به طور مثال از یک دختر بچه ۲ یا ۳ ساله گرفته تا یک پیرمرد ۵۰ ساله اما اکثر قربانی ها زنان بالغ هستند چون شکنجه اونها بیشتر باب میل افراد سادیسمی هستند. بعضی رد روم ها هم تنها در یک حیطه خاص فعالیت میکنند مثلا شکنجه افراد دوجسنه ام تو اف یا بالعکس و یا هر دو. سایت هایی هم هستند که مانند پیتر اسکالی تنها بر روی کودکان زیر ۱۰ سال تمرکز دارند.

شکنجه های رد رومی بر روی صنعت فیلم سازی ها تاثیر به سزایی گذاشت. کارگردان ها و افراد معمولی در زمین کشت و کشتار و یا شکنجه به اندازه افراد سادیمسی نمیتوانند یک صحنه خشن را تصویر سازی کنند. به همین خاطر تعداد از کارگردانان به سایت های رد رومی روی آوردند و طی همین اتفاقات جرقه یکی از خشن ترین فیلم های سینمایی سریالی تاریخ به ذهن James Wan رسید و مجموعه اره به وجود آمد. فردی ملقب به (ساسیتیس – sasitis) تصمیم به ساخت ویدیویی ماجرایی کرد و طی آن چندین قربانی را طی مراحل مختلف به قتل رساند. تنها فعالیت (ساسیتیس – sasitis) در همین یک ویدیو خلاصه شد چون قبل و بعد این ویدیو چیزی از او وجود نداشت و بعد ساخت این ویدیو ناپدید شد. ایده کلی موضوعی اره از همین یک فیلم شکل گرفت اما کارگردان و نویسنده مجموعه برای ساخت ادامه این فیلم نیاز به ایده های سکنجه ای و کشتار داشتند پس به همین خاطر از ویدیو های تکی دیگری که دیگر سایت ها میگذاشتند استفاده کردند. میتوان گفت بیشتر صحنه های شکنجه و کشتاری که درون مجموعه اره هستند ایده گیری از ویدیو های رد رومی است.

البته این ماجرا تنها شامل مجموعه اره نمیشد بلکه مجموعه هاستل هم ایده برداری از ویدیو های رد رومی بود. مجموعه هاستل شامل ۳ فیلم سینمایی هستش که در سال های ۲۰۰۵ – ۲۰۰۷ – ۲۰۱۱ ساخته شد. اما یه فرقی اساسی بین فیلم ۲۰۰۷ هستش با بقیه. درسته که صحنه های استفاده شده این این مجموعه برگرفته از شکنجه های واقعی هستش اما فیلمی که در سال ۲۰۰۷ ساخته شد به طور کامل از روی واقعیت نشات گرفته بود. داستانی که در سری ۲۰۰۷ مجموعه هاستل روایت میشود دیالوگ به دیالوگ از روی واقعیت ساخته شده که ما در مورد آن یه مستند ساخته ایم و همه چیز را توضیح دادیم.

برای دانلود مستند رد روم بر روی اینجا کلیک کنید

در سال ۲۰۰۴ درست همان سالی که اولین قسمت از مجموعه اره اکران شد اف بی آی محلی مرموز را پیدا کرد و پس از طرح نقشه ای و محاصره کردن آنجا پی برد که این محل یکی از بدترین جاهایی است که مربوط بود به یکی از خشن ترین و معروف ترین سایت های رد رومی. مکانی کاملا ایمن و غیر قابل قرار. قربانی های زیادی نجات پیدا کردند. اجساد بسیاری از افراد یافت شد که ماه ها قبل گزارش ناپدید شدن آنها به پلیس داده شده بود و پلیس به علت نبودن سرنخ ناتوان بود در پیدا کردن افراد. تمامی افرادی که در آن ساختمان نقش داشتند مانند نگهبانان دستگیر شدند. آن سایت رد رومی بسته شد. طی آن عملیات عامل اصلی که تمامی این افراد را اداره میکرد را نتوانستند دستگیر کنند و آن فرد فرار کرد. اما با چک کردن دوربین های مدار بسته ای که در آنجا بود هویت فرد را شناسایی و بعد از گذشت چندین ماه او را دستگیر کردند (هویت این فرد هیچ گاه برای افراد عادی فاش نشد و پیدا شدن این مکان هیچگاه تحت پوشش رسانه ای قرار نگرفت.)

کارگردان قسمت ۱ و ۲ هاستل Eli Roth از روی مقدار کمی از ویدیو های دوربین های مداربسته ای که در اختیارش قرار دادند ایده ساخت فیلم هاستل ۲ به ذهنش رسید با این تفاوت که تمام آن چیزی که درون دوربین های مدار بسته ضبط شده بود را به تصویر کشید و تنها اسمها و افراد را عوض کرد. فیلم های جنایی یا راز آلود زیادی از صحنه های رد رومی استفاده کردند اما مجموعه اره و هاستل از برجسته ترین این فیلم ها بودند. ما هر ۳ قسمت مجموعه هاستل با با کیفیت بالا و توضیحات کامل و تریلر برای دانلود آماده کردیم و شما میتوانید براحتی این مجموعه رو از سایت ما دریافت کنید.


 

رد روم ها هنوز هم دارند به فعالیت خود ادامه میدهند و روز به روز فعالیت آنها گسترده تر میشود. من (حمیدرضا حیدنت) خیلی چیز ها میدونم و خیلی چیز ها به چشم دیدم و ویدیو های بسیاری دارم و اگر میخواستم تمام چیزای هایی که فقط در رد روم دیدم رو تبدیل به کتاب چند صد صفحه ای بکنم چندین جلد از آن منتشر میشد و در این پست هم تا توانستم چیز های تا حدی ابتدایی که مردم میخواهند درباره این محیط بدانند رو به زبان ساده بیان کردم. همونطور که میدونید وبسایت در جستجوی هیولا یا به قول خودمون مانستر کوئست در زمینه دیپ وب و دارک وب داخل ایران به عنوان منبع شناخته میشه و افرادی مثل رائفی پور مطالب دیپ وبیشون رو از این سایت برمیدارن (تهش بدون منبع به اسم خودشون منتشر میکنند که جز دزدی چیزی نیست) که پیجای ۳۰۰ الی ۵۰۰ کا اینستاگرامی هم از این قاعده مستثنا نیستند. وبسایت مسانتر کوئست در این زمینه سخت کوشانه تلاش میکنه و حتی شایعات رو با ذکر دلیل تکذیب میکنه تا باعث هوشیاری شما بازدیکنندگان عزیز بشه.

در نهایت بازم تاکید میکنم چه تو ایران چه خارج از ایران به صورت مبتدیانه وارد محیط دارک وب نشید که با کوچیک ترین اشتباه زندگی خودتون رو به باد بدید. زندگی یک گیم نیست که با هر بار گیم آور شدن از اول شروع کنید. شما فقط یه فرصت برای گذراندن تنها یک دوره دارید پس نهایت استفاده رو بکنید. لطفا با حمایت ما چه از طریق خرید محصولات یا حمایت مالی مستقیم و یا معرفی ما به دوستانتون, به ما انگیزه ای بدید برای ادامه راه و زنده نگه داشتن سایت. روز خوبی رو براتون آرزو میکنم.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 306
دوست نداشتم: 41
میانگین امتیازات: 7.46

63 دیدگاه در “همه چیز درباره رد روم Red Room

Hey! This is kind of off topic but I need some guidance from
an established blog. Is it tough to set up your own blog?
I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick.
I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to start.
Do you have any tips or suggestions? Cheers

Appreciating the time and energy you put into your blog
and detailed information you provide. It’s great to come across a blog
every once in a while that isn’t the same out of date
rehashed material. Great read! I’ve saved your site and
I’m adding your RSS feeds to my Google account.

لامسب وبسایتش چیه ؟؟؟ چه جوری واردش بشم. بعد تو ایران فعالیت می کنن؟

یه کم از چیزایی که میدونیو بیشتر بگو تازه کنجکاومون کردی

سلام همه مطالب ایشون درست هست چون منم بعد جستجوی زیاد په همه این سایتا نگاه انداختم یادمه یه بار برای چند وقت بخاطر چیزی که دیدم حالم بد بود برای دسترسی به این سایت ها یه لینک مخصوص نیاز دارید بعد از زدن لینک تو دارک وب صفحه های گوناگونی باز میشن که با یه سرچ ساده میتونین واردش بشین اونایی که خیلی میخان حاضرم صلواتی بزارم هر کی میخاد ادرس ایمیلشو تو دیدگاه برام بفرسه

ببخشید یه سوال سادیسم چیه؟

کسی که از اذیت شدن و درد کشیدن دیگران لذت میبره
توی درجات بالاتر حتی از عذاب کشیدن خودشم لذت میبره

اگه ازار دیدن خودش رو دوس داشته باشه دیگه سادیسم نیست بلکه مازوخیسم هستش

من اطلاعی از رد روم و دارک وب ندارم اما می دانم که استفاده از وب در ابتدا فقط برای اعمال مجرمانه بوده

رد روم به لحاظ فنی نمیشه امکان پذیر نیست چون تور چند لایه ی هش یا رمز نگاری داره حتی ویدئو آنلاین خیلی به سختی پخش میشه
اینایی هم که بودن و من دیدم کلاهبرداری بودن و چاخانه
ولی یه سری ویدئو ها توی دارک وب هستن که خیلی به سختی و به دوشواری میشه پیداشون کرد جنایت هم هست که سازنده هاشون بهشون میگن شاهکار اونم به ندرت پیش میاد و پلیس هم اولویتش رو پیدا کردن مواد فروشاست تا اینایی که آدم تکه پاره میکنن

با سلام. من چند وقت قبل عضو یه گروه تلگرامی شدم که در مورد دارک وب بود. مدیر گروه میگفت اصلا قضیه رد روم و عروسک های لولیتا یه دروغ بزرگه ک فقط میخاستن ذهن مردم دنیا رو اشفته کنن . و در مورد لولیتا هم میگفت که فقط میل جنسی ب کودکان که برگرفته از یه کتاب .. حالا سوالم اینه شما که در این موارد تبحر داری بنظر شما حرفای ایشون درسته یا غلط؟؟؟ و اینکه شما خودتون رد روم رو دیدین و ساخت عروسک های لولیتارو؟؟ ممنون میشم جواب بدین

به این عمل نباید گفت رد روم با گفت جنایت کثیف غیر انسانی

سلام شما چرا مستقیم با آقای رائفی پور صحبت نمیکنید تا اگه از شما کپی برداری کرده لااقل عذرخواهی کنه

عذر خواهی؟ مگه بلده؟؟

اگه این اعتقادته که رائفی پور از سایت شما دزدی میکنه ،ما چجور باوکنیم که منبع دیپ وب ایران سایت شماست،ممکنه شمت هم از سایتای دیگه بدزدید؟

خسته نباشی … اطلاعات جامعی بود ..
حالم داره بد میشه? یه کفتار زندگی و رفتار بهتری از این شکنجه گرها داره… وای خدا باورم نمیشه !یعنی پول میدن که زجر کشیدن یه آدم رو ببینن؟؟؟؟ خدا کسایی رو که همچین محیط کثیفی رو بجود آوردن لعنت کنه …

اللهم عجل لولیک الفرج….

بنظرم دارک وب و سایت های ردرومی مدیریتشون با افراد صاحب نفوذ و حتی سیاست مداران بزرگ هستش وگرنه مگه میشه سازمان اطلاعاتی کشورهایی مثل امریکا انگلیس و..بهمین راحتی بگن نمیتونن پیدا کنن یا هزینش خیلی بالاست…همش با مدیریت خودشون هست

یه جوری میگی افرادی مثل رائفی پور مطالبشون رو از ما کپی میکنن که انگار این مطالب رو فقط شما تو کل دنیا بین میلیارد ها انسان میدونی و یا یه جور حرف میزنی انگار اسم بی نام و نشونتون از رائی پور معروف تر شدید این مطالب همه جا هست فقط سایت شما نیست کمتر از اسم دیگران برای خودتون تبلیغ کنید

ن بابا اینا منبعن،دیگه تو دنیا سایتی نیست که درباره اینا مطلب بزاره،تهمت و افترا تو روز روشن جلو چشم چن نفر،درضمن دارک وب رو هم اینا اداره میکنن چون اینا فقط اطلاعات ازش دارن

سلام باید بگم که با مرورگر تور واقعا نمیتونن پیداشون کنن چون مرورگر تور شما رو به چند سرور در چند کشور مختلف وصل میکنه و بعد شما رو به سایت وصل میکنه بنابراین غیر ممکنه که بشه پیداشون کرد
برای مثال وقتی شما تو ایرانی شما رو به سرور های هنو و برزیل و آمریکا وصل میکنه
اگه خیلی بخوات پیگیری کنن میتونن این سه کشور رو بگردن که شما تو هیچکدوم نیستین

خیلی خرن آشغالها کثافت خیلی دوست داشتم بهشون بگم دوست دارید یکی خودتون و تیکه تیکه کنه اگه به من باشه که تک او شدند تیکه تیکه میکنم زنده زنده تا بفهمم چه زجری داره

سلام دوست عزیز به نظرم درباره ی دارک وب و رد روم و اینجور سایت ها طبق شرایط ایران کتابی بنویس و فیلمی کارگردانی کن که هم جوایز و پول نسیبت می شود و هم مردم خصوصا جوانان را از امنیت واقعی کشورشان آگاه می کند و هم چهره ی بزک شده ی اونور را نشان میدهد

نه اینکه کشورمون امنیتش تکه نه تو ایران هم اتقاقایی میفته که اجازه فاش شدنشو نمیدن دلیب اینکه ایرانیا در امانن اینه که ایران از همه لحاظ فیلتر و تحریم هست و اشتراک اینترنت ملی نداره

سلام شما در بعضی نظراتتون گفته بودید در دارک وب کار هایی بدتر از لولیتا و رد روم انجام می شود ميشه توضیح بدیت

واقعا آدمایی ک همچین کاری میکنن مریضن
هیچ جا از ساخت عروسک های لولیتا فیلمی نیست ک بهم معرفی کنین میخوام فیلم ساختنشونو ببینم کنجکاوم

عزیزم واقعا که عروسک نیستن!!دخترایین مثل خودت که دست و پاشونو از آرنج و زانو قطع میکنن و دندوناشونو درمیارن…واقعا میخوای ببینی؟؟!

کجا میتونیم مطالب رو بدون سانسور بخونیم

شما چه درسهایی خوندید که تونستید اینقدر حرفه ای بشید؟میدونم که برنامه نویسی خوندید فقد میخوام بدونم چه کتاب هایی رو کار کردید و خوندید که اینقدر حرفه ای هستید که میتونید وارد دارک وب و رد روم بشید؟؟؟؟(چون به قول خودتون کار وحشتناک و خیلی خطرناکیه و شما تونستید وارد خطرناکترین سایت بشید؟)

وارد شدن به فضای دیپ وب سخت نیست منم وارد شدم از مرورگر تور که لوگوش به شکل یک پیاز هست استفاده کن برو لینک های دارک وب رو سرچ کن و رد روم ها توی اون لینک ها پیدا میشن ولی من رفتم تا قبل از وارد شدن و پرداخت هزینه از ترس ادامه ندادم و خارج شدم

درود بر شما مثل همیشه عالی و بی نظیر

از مرورگر تور وارد فضای دیپ وب شو و لینک های دارک وب رو جست و جو کن و لینک های مربوط به رد روم رو پیدا کن

مطلبی خوبی بود
ولی بد پشت سر رائفی پور حرف.زدی
خداییش اگر رائفی پور نبود من با اینجا اشنا نمی شدم
اون حرف از لولیتا زد
من سرچ کردم و عاشق سایت.شما شدم
حیف که هم فعالیت هستش
یکمی فعالیتتون رو زیاد کنید

آقای رائفی پور چیزی که تحقیق ۷ ماهه ما بود رو توی ۱ دقیقه به اسم خودش زد و این فرد کسی بود که ادعا میکرد برای بالا بردن ارزش کارتون منابع رو درج کنید

چرا فکر می کنید تنها راه بدست آوردن یک مطلب اونیه که شما ازش خبر دارید؟ استاد رائفی پور کیس های بسیاری رو از نزدیک مطالع کردن که شما فقط در امکان ملاقات حضوری با آنها را نمی توانید داشته باشید

ما نگفتیم فقط ما هستیم. اما وقتی چیزی که ایشون میگه نقطه به نقطه همونیه که ما تو سایت گذاشتیم. اونوقت نظرتون درباره ایشون چیه؟

خوب مرد حسابی شکایت کن بینم چی نسیبت میشه،صد تا سایت دیگه هست مطالب شما رو کپی میکنن خو شاید رائفی پور هم از اونا کپی کرده باشه
تو که مسلمونی پشت سر کسی بدون دلیل حرف نزن

مطلب جالبی بود … من خودم هر سه قسمت هاستلو قبلا دیدم و اتفاقا اون زمان کنجکاو شدم که برم ببینم داستان فیلم از کجا اومده. چیزی که من خوندم، این بود که ایده قسمت اول هاستل از یه سایت تایلندی برداشته شده که تو اون سایت مردم میتونستن ثبت نام کنن و در ازای پرداخت مبلغی، به یکی از روستاهای تایلند برن و به مردم تیراندازی کنن … البته هاستل دوم(که اگه اشتباه نکنم یکی از بازیگرای هری پاتر هم داخلش بازی میکیرد) بهش نمیخورد که داستانش اینقدر کشککی ایده برداری شده باشه، خودمم جایی پیدا نکردم که دربارش نوشته باشن(غیر یکی از مطالب قدیمی سایت شما) … اما تو همون هاستل دو، مفهومی به نام دیپ وب و دارک وب و یا ردروم وجود نداره و عملا یه سری افراد در ازای پرداخت پول میرفتن و یه بدبختیو شکنجه میکردن … اگه جایی اشتباه کردم لطفا بگین

سلام می خوام نظرم رو در مورد دیپ وب بگم به نظر من این دیپ به طور کامل دست آمریکا و اسراییل و کلی نفع از این فضا می برند مثلا مواد مخدر که یکی از پر سود ترین تجارت های دنیا است بعداز حمله آمریکا به افغانستان تولید مواد مخدر ده ها برابر شد و شما می گیت که آمریکا نمی تونه جلوه دیپ وب رو بگیرم مسخره است البته منظورم جلوه این جنایت ها را بگیرد یعنی تا همین چند سال پیش که ۱۵۰هزار سرباز ناتو در افغانستان بودند چه طور روز به روز تولید مواد مخدر بیشتر میشود و درکل آمریکا و اسراییل وبيشتر روسای کشور های جهان فراماسونی هستند و برای پیش برد اهدافشان این کار ها را می کنند

نظرتون از پایه و اساس غلط بود. اینکه آمریکا و هیچ کشور دیگه ای جلوی این شبکه رو نمیتونه بگیره رو شما همینجور بی پایه و اساس نمیتونی بگی و اگر دانش شبکه و امنیت داشته باشین متوجه میشین
کشورایی مثل ایران هم از دیپ وب استفاده های زیاد و سودمندی میکنند

میشه لطفا بگید با اینکه سرعت تور خیلی کند هست چطور میشه لایو استریم ویدیو به این شکل رد روم ها گزاشت؟!تخریب دیزی هم که لایو استریم نبوده….

سلام اگه اشتباه نکنم قبلا یه فیلم کوتاه گذاشته بودید که داستانش مثل بخشی از هاستل II بود یادمه اونجا کاملا یه قضیه دیگه رو تعریف کردید اینکه اپن فردی که سگ ها میکشنش خودش یه شکنجه گر(بصورت حرفه ای) بود و چون نمیخوایت یکی از اقوامشو بکشه دخلشو اوردن یا در مورد اون دختر که موفق به کشتن شکنجه گر خودش میشه../یا ماجرای اسلندرمن
متاسفانه اطلاعاتتون غلط بودند
تو همین مقاله هم باید اشاره کنم هیچ جایی ننوشته فقط red room نوشته میشه از مبدا تاسیسش خبری ندارم ولی احتمال اینکه redrum هم باشه درسته
و راستش اینکه ادعا میکنید خیلی از اوقاتتون رو در دیپ وب میگذرونید و شاهد خیلی از اتفاقا بودید یکم غیر قابل باوره در خوشبینانه ترین حالت از ایران(بدلیل سیستم پرداخت و خیلی چیزهای دیگه) میشه دیلرشیپ مواد و اسلحه و استخدام ادمکش رو مشاهده کرد(حتی با دارا بودن بیت کویین خیلی از سایت ها بطور ویژه شدن یعنی عملا دسترسیشونو محدود کردند علاوه بر اینکه بسیار گرون هستند و..(
خلاصه موفق باشید

واژه redrum رو اشاره کردیم بهش که کلا شایعه هستش و این تئوری هیچ جا تایید نمیشه.
از طریق ایران براحتی میشه پرداخت انجام داد و براحتی ظرف ثانیه تراکنش بیت کوین انجام بدید.

خیلی ازت ممنونم مدتی بود منتظر بودم پستی مثل این درباره رد روم بزارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.