در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

آرتور شوکراس, قاتل رودخانه جِنِسی

رتور شوکراس یکی از مخوف ترین قاتلین سریالی تمام دوران است که در ویدیویی ترسناک داستان قتل هایش را با جزییات فراوان تعریف کرده است. شوکراس با لقب «قاتل رودخانه جِنِسی» یک قاتل سریالی مخوف بود که بین سال های ۱۹۷۲ تا ۱۹۸۹ جان بیش از ۱۴ نفر را گرفت. او جنایات خود را با قتل دو بچه در نیویورک آغاز کرد. در اسل ۱۹۹۰ وی به جرم قتل بیش از ۱۰ روسپی محکوم گردید.

وی بدون استثنا و بدون هیچ احساسی اجساد قربانیان خود را مثله کرده و آن ها را می خورد. شوکراس ادعا می کرد که اولین بار در دوران جنگ ویتنام به آدمخواری روی آورده و از آن زمان دیگر نتوانسته در برابر اشتیاق خود برای آدمکشی و خوردن گوشت انسان مقاومت کند.

شوکراس در مصاحبه ها و بازجویی های خود به تفصیل و بدون هیچ گونه پشیمانی در مورد قتل های فجیع خود صحبت کرده است. در این مصاحبه ها مردی بذله گو، دوست داشتنی و خندان دیده می شود که گاهی اوقات در مورد جنایات شیطانی صحبت می کند که جهانیان هیچگاه از آن ها اطلاعی نداشته اند.

شوکراس علاقه زیادی به خوردن آلت تناسلی زنان قربانی خود داشت و داستان آدمخواری های خود را با جذابیت و آسودگی تمام تعریف می کرد. در نهایت این قاتل سنگدل به حبس ابد بدون امکان درخواست بخشش محکوم شده و در سال ۲۰۰۸ در زندان مرد.