در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

آیا شما یک بیمار روانی psychopath هستید؟

یک زن در مراسم ختم مادر خود, مردی را میبیند که قبلا او را نمیشناخت. او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است و در همانجا عاشق او میشود. اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمیکند و دیگر آن مرد را نمیبیند. چند روز بعد او خواهر خود را میکشد! بنظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

چند دقیقه با خود فکر کنید و جواب های خود را یادداشت کنید. اگر توانستید به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی یا psychopath هستید. یکی از بزگترین روانشناسان امریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام داد تا به این نتیجه برسد که چه کسانی پاسخ صحیح می دهند.

نکته ی جالب این که اکثر قاتل های سریالی به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح بدهند. بنابراین اگر پاسخ شما صحیح بود احتمالا شما یکی از قاتل های سریالی آینده خواهید بود و یا اینکه پتانسیل کافی برای قاتل شدن را دارید. سعی کنید در رفتار خود تجدید نظر کنید.

قبل از اینکه جواب ضحیح را بخوانید شاید با خود گفته باشید شاید کسی که جواب سوال را میدهد صرفا زرنگ بوده و حرف شما که گفتید پتانسیل کافی برای قتل دارد درست نباشد, در جواب باید بگم که تقریبا تمامی قاتل های سریالی انسان های نابغه و باهوش بودند. جواب درست اينه كه اين شخص خواهرش رو ميكشه تا در مراسم خواهرش دوباره آن مرد رو ببينه.