در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

آیا لورن گری بازی جدید ایلومینات ها است؟

اگر از طرفداران اپلیکیشن “موزیکالی” باشید قطعا لورن گری (Loren Gary) را میشناسید. دختر ۱۴ ساله ای که بدون هیچ دلیل خاصی و صرفا به خاطر چهره زیبایش و موزیکالی هایش معروف است, اما این دختر تنها ظاهر ماجراست! در دو سال اخیر لورن گری (Loren Gary) به شدت حاشیه ساز بوده. یک دختر ۱۴ ساله که بیش از ۷ میلیون فالور در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد و همچنین صد ها فن پیج که روز به روز در حال پیشرفت هستند و همچنین در حال زیاد شدن و هم هستند! این نظریه که لورن گری (Loren Gary) با ایلومینات ها همکاری کند چیز عجیبی نیست.

لورن گری (Loren Gary)

دلیل اول توجه بیش از حد مردم به اون هستش, چون اگه مردم لورن گری (Loren Gary) رو تنها به خاطر چهره و موزیکالی هایش دوست داشته باشند, پس باید به آنا زک (Anna Zak) که یکی از کاربر های موزیکالی هستش هم به همون اندازه توجه کنند, اما مسئله اینجاست که تنها به لورن گری (Loren Gary) توجه بیش از حد میشه!

آنا زک (Anna Zak)

دلیل دوم که منطقی تر به نظر میاد حرکات و رفتار های لورن گری (Loren Gary) هستش. لورن گری (Loren Gary) با آهنگ های موزیکالی میسازه که مربوط به زیبایی درونی هستند. برای مثال لورن گری (Loren Gary) چن وقت پیش با آهنگ Scars to your beautiful موزیکالی ساخت (این آهنگ برای دختر های نوجوان است و آنها را برای داشتن یک چهره نچرال و طبیعی تشویق میکنه. خب پس با این تفاسیر لورن گری (Loren Gary) به این آهنگ ها گوش میکنه و اونهارو قبول داره, ولی چرا خودش رو طوری آرایش میکنه که شبیه به یه دختر ۲۰ ساله به نظر برسه!

لورن گری (Loren Gary)

در نهایت منطقی ترین دلیل میتونه نماد و علایمی باشه که لورن گری (Loren Gary) در موزیکالی هایش استفاده میکند. برای مثال اون در موزیکالی های خود با دست نماد شاخ را به تصویر میکشد یا بر روی لباس های او به وضوح میشود نماد تک چشم را دید!