در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

اتاق قرمز Akai – heya

شایعه صفحه پاپ آپ Do You Like? از زمانی شروع شد که که یک دختر ژاپنی که در شهر ساسیبو زندگی میکرد, هنگامیکه مدرسه بود به طرز وحشتناکی به قتل رسید. هنوز هم کسی نمیداند این شایعه از طریق چه کسی و چه چیزی اولین بار پخش شد اما متن کل شایعه اینطور بود.

گفته شده هنگامیکه در نیمه شب در حال وبگردی هستید بسته به شانس شما ناگهان صفحه پاپ آپی بر روی دسکتاپ شما ظاهر میشود با صدایی ضبط شده وحشتناک که زا شما میپرسد “آیا دوست داری؟”.

اگر فرد باز هم این صفحه را ببندد باز هم صفحه با همان صدای بچگانه وحشتناک ظاهر میشود و به همین صورت ادامه پیدا میکند تا اینکه جمله داخل پاپ آپ کامل میشود و درون آن نوشته میشود که “آیا اتاق قرمز دوست داری؟”. زمانی که همین طور به صورت ممتد این صفحه را ببندید ناگهان لیستی برای شما باز میشود که شامل مقتول ها هستند و اسم شما هم در آخر لیست ظاهر میشود و شما بزودی میمیرید.

بعضی از افراد این شایعه را به دیپ وب ربط دادند و بقیه به سورفیس وب. اما این شایعه در هر دو حالت غلط هستش. اگر این شایعه مربوط به سورفیس وب باشد پلیس براحتی با چک کردن هیستوری کامپیوتر قربانیان میتواند آدرس پاپ آپ را پیدا کند و آن را ردیابی کند.

در جواب آن دسته از افرادی هم که این موضوع را به دیپ وب و دارک وب ربط دادند باید بگم که گفته شده در حال وبگردی این صفحه باز میشود و در اکثر جاها هم گفته شده که این صفحه پاپ آپ در موزیلا فایرفاکس باز میشود. اما شما فقط با مرورگر های نظیر تور یا فری نت و یا آی ۲ پی میتوانید به دیپ وب دسترسی پیدا کنید و حتی معجزه هم نمیتواند آدرس هایی با دامین .onion را در مروگر های عادی بارگزاری کند.

اما بعد از این اتفاقات و اثبات شایعات پلیس هیچوثت نتوانست دلیل مرگ این دانش آموز را پیدا کند. مدتی بعد یک فایل فلش درون اینترنت به صورت کاملا مخفی جابجا شد که درون آن فیلمی بود به زبان چینی که شامل همین اتفاق و نحوه باز شدن آن صفحه پاپ آپ بود تا دیگران به وضوح ببیننند که این صفحه پاپ آپ که شایعه ای بیش نبود چگونه عمل میکند. ما این فایل فلش را تهیه کردیم اما به علت کمیاب بودن آن, پولی کردیمش اما با حتی ناچیز ۱۰ هزارتومان. این مبلغ در مقابل تلاشی که ما برای بدست آورد کل این ماجرا کردیم ناچیز است.

 حجم: ۱MB
 فرمت: Zip
 قیمت اصلی این فایل: ۵۰,۰۰۰ تومان
 قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۱۰,۰۰۰ تومان
 بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۹۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید.

 توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و فایل ها رو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و استفاده کنید.