در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

احظار جن

این اموزش به نوبه خودش ممکنه بد باشه براهمین خودم توصیه نمیکنم. فقط جنبه دونستن داره..اجنه و شیطاتین حق دخالت در زندگی انسان را ندارند مگر اینکه ما این اجازه رو بدیم و احظار هم همین چراغ سبزه که شروعش با ماست وپایانش دست اجنست اگر جنش کافر باشه که…
روش احضار جن:
در یک اتاق نیمه تاریک و ساکت ترجیحا نیمه شب (که تمرکز بالاتر و احتمال موفقیت دو چندان است) بنشینید .۱۰ دقیقه تمرکز کنید و در این مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنید. سوره جن را تا آخر بخوانید. سپس یک قلم و کاغذ بر دارید و قلم را در دست گرفته نزدیک کاغذ نگه دارید بطوریکه نوک قلم روی کاغذ باشد . سپس بگویید از ارواحی که در اینجا حاضر هستند می خواهم که از طریق این قلم با من صحبت کنند و چند بار این جمله را تکرار کنید.و بگویید سلام .خواهید دید که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن می کند و جواب شما را می دهد و این بدلیل این نکته است که جن اکنون در بدن شما میهمان است و از طریق دست شما با شما ارتباط برقرار کرده البته در صورتی که از تمرکز بالاتری برخوردار باشید نیازی به قلم و کاغذ نخواهید داشت و جن بصورت ذهنی با شما حرف می زند و تفاوت میان افکار خودتان و حرفهای جن میهمان برایتان کاملا ملموس خواهد بود و اینجاست که به معنای واقعی کلمه ی “وسوسه ” پی خواهید برد.در حین جلسه برای اینکه مطمئن شوید اینها تلقین نیست از جن بخواهید که به نحوی حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده رو تکون بده یا ضربه ای به در بزنه
.در ضمن مراقب باشید که سر کار نرید چون جنها هم مانند ما انسانها خوب و بد دارند و ممکن است یک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد کمی اذیتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح یکی از بستگانتان معرفی کند و اشک شما را در بیاورد بعد آخر سر بفهمید که داره شما رو دست می ندازه و بهتون می خنده ( جنها اغلب از این کارها لذت میبرند)
اکثر اوقات در این احضار ها این اجنه هستند که حاضر میشند و احتمال حضور ارواح خیلی کمه.
در پایان جلسه خداحافظی کنید و بگویید “اخرج به حق سلیمان بن داوود” تا جن از بدن شما خارج شود.

این اموزش به نوبه خودش ممکنه بد باشه براهمین خودم توصیه نمیکنم. فقط جنبه دونستن داره. هر گاه خواستی یک جن را تسخیر کنی که تو را در امورات زندگی و کارهایت یاری کند:

  1. باید چهل روز ریاضت بکشی و بعد شروع به خواندن عزیمت کنی
  2. ترک حیوانی( گوشت نخور)
  3. ترک معصیت و گناه صغیر و کبیر
  4. به جا آوردن نماز یومیه و نماز شب یازده رکعت
  5. با نیت به اینکه خدمتگذار خلق شوی و در راه حق

گام بگذاری و هر شب در مکانی خلوت و پاک و با غسل و طهارت نشسته و بخور می کنی به مقبل ازرق و کندر و سندروس و عزیمت زیر را هزار مرتبه می خوانی به مدت چهل شب تمام و هرگز از جن و ارواح نترسی چرا که اگر بترسی دیگر روبرویت نخواهد آمد. و این عزیمت را باید هر شب هزار مرتبه خواند و عزیمت چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد بعدد الفاس المخلوقات
اللهم صلی علی محمد و آل محمد بعد اشجار الموجود

راه های گوناگونی برای دفع اجنه وجود دارد یکی از انها دود کردن اسفند است پیامبر گرامی اسلام میفرماید خداوند برای هر برگ شاخه ریشه و دانه اسفند یک ملک قرار داده دیگر امام صادق فرموده اند که در خانه ای که اسفند باشد اجنه تا هفتاد خانه گرد آنجا نمیروند ولی پراکندن اسفند در جائی موجب دعوا و نزاع میشود راه دیگر برای دفع اجنه نوشتن اسامی اصحاب کهف بر روی کاغذ و آویختن آن به دیوار یا شخص جن زده است اسامی از این قبیل است:تملیخا.مکسلمینا.مشلینا.مرنوش ربینوش.شاذنوش.مرطونس و نام سگ ایشان قطمیر.