در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ارواح همپتون کورت

یکی از مکانهای پر از ارواح و اشباح ، دادگاه همپنتون در انگلستان است . ظاهرا روح شاه هنری هفتم بارها در قصر خانواده ی سلطنتی تودور دیده شده . در تاریخ ۱۲ اکتبر سال ۱۵۳۷ ملکه جین سیمور ( همسر هنری هفتم بوده ) برای او پسری به دنیا اورد و بعد از یک هفته در گذشت . شبح ملکه را در کورت کلاک دادگاه دیده اند در حالی که با لباسی سفید بر تن و شمعی بر دست ، در نزدیک اتاقهای ( کویینز اولد ) ملکه ی قدیمی ظاهر میشود . او در تالار سیلور پرسه میزند . او در محوطه ی فرودگاه هم رفت و امد دارد و تعدادی از ماهیگیران وجود او را در نیمه شب تابستانی گزارش کرده اند . شبح اسقف اعظم لاود با صدای بلند میز در انجا دیده شده است . ( شبح او همچنین در کتابخانه کالج سنت جان در اکسفورد ، در حالی که سرش روی زمین میغلتید ، مشاهده شده است . ) ، اهالی خانه او را دیده اند که بی سر و صدا در اتاقهای خانه گردش میکند .
احتمالا لیدی “کاترین هوارد ” مشهور ترین شبح همپنتون کورت است . او یک دختر ۱۸ ساله بود که در سال ۱۵۱۴ به عنوان عروسِ پادشاهی چاق و پیر و لنگ وارد آن قصر شد . یک سال بعد از ورود او به قصر شایعاتی درباره ی رفتار ناشایست ملکه بر سر زبانها افتاد ، وقتی او را دستگیر کردن او خود را از چنگ سرباز ها رهانید و به سوی هنری که در کلیسا به نیایش گوش میداد دوید و از او تقاضای بخشش و نجات میکرد . اما هنری به او توجهی نکرد و نگهبانان او را درحالی که تقاضای عفو میکرد و ضجه میزد با خود کشیدند و بردند . هم اکنون نیز در شب سالگرد ان حادثه در تالاری که ان را تالار ارواح خالی از سکنه گالری نامیده میشود او میدود و فریاد میکشد . افراد زیادی روح او را دیده اند که با سرعت دویده درحالی که موهای بلند ژولیده دارد ، اما فرصت نیست تا او را با دقت ببینند .
شبح دیگری که دیده شده ، شبح سبیل پن پن ( sibell ) که ندیمه پسر هنری بوده و در سال ۱۵۶۲ مرد و در قصر به خاک سپرده شد . هنگامی که کلیسای قصر در سال ۱۸۲۹ خراب شد قبر او نیز اشکار شد و از ان موقع به بعد ، او ظاهر شد .
اخرین خبر از انجا هم چند ماه پیش بود که دوربین های مدار بسته قصر تصویر شبیحی را ضبط کرده بودند که از تمام رسانه های گروهی از جمله شبکه های ایران به نمایش در امد…