در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

اطلاعات ما در دارک وب به چه دردی میخورد؟

بی شک همانطور که میدانید انواع و اقسام قتل، شکنجه، فروش مواد مخدر، اسلحه و… درون دیپ وب به فروش میرسد. شما حتی میتونید براحتی یک بمب اتم درون دیپ وب بخرید بدون اینکه کسی متوجه بشود.

ما همیشه کاربران رو تشویق کردیم که وارد این محیط نشوند و حس کنجکاوی خودشون رو با خوندن مطالب دارک وبی سایت ما ارضا کنند. ما همیشه گفتیم با یک کلیک اشتباه درون این محیط میتوانید به زندگی خود پایان دهید یا دچار مشکلی شوید که تا آخر عمر بیخیال شما نشود. خیلی از افرادی که درکن رد روم ها قربانی میشوند کسانی هستند که درون این محیط با یه کلیک اشتباه به زندگی خود پایان میدهند. در مقابل افرادی هم هستند که با یک کلیک اشتباه اطلاعات خودشون رو در اختیار صاحب سایت مقابل قرار میدهند. شاید گزینه اول که قربانی شدن و قتل بود توی ایران زیاد کاربرد نداشته باشه اما مورد دومی حتما به کار میاد و اطلاعات کاربران لو میرود.

یکی از سوالاتی که کاربران همیشه درون سایت یا اکانت تلگرامی از ما میپرسند این بود شما چیزی نداریم که! به جهنم بزار اطلاعاتمون لو بره! دوتا عکسه دیگه! مقام مهمی نیستیم که! با جواب این عزیزان باید عرض کنم که اطلاعات شما بسیار کارآمد هستش. ما میخواییم از این طریق شمارو متوجه کنیم که با اطلاعاتتون چه کاری میشه کرد. بیایید فرض کنیم که شما یک صاحب سایت دارک وبی هستید که بدجوری نیاز به اطلاعات کاربر ها دارید.

شما میتونید با هک کردن رایانه کاربر و بدست آوردن آدرس آیپی یا خیلی ساده تر، با کسب اجازه از تور (مورد آخر تنها برای کاربران مبتدی اتفاق می افتد) به اطلاعاتی مانند نام و عکس و آدرس و شماره… فرد مورد نظر دست پیدا کنید. در نهایت شما میتوانید مجموعه ای از این اطلاعات را یکجا داخل یک فایل جمع کنید و آن را به فروش برسانید. در بهترین حالت ممکن است مدیر یک شرکت تبلیغاتی آن را خریداری کند یا در بدترین حالت یک قاتل دیپ وبی اون فایل را خریداری کند.

دیپ وب و دارک وب محل بسیار خوبی برای فروش اطلاعات بانکی، رمز کارت های اعتباری یا بهتر بگم فروش مستقیم خود کارت های اعتباری به صورت فیزیکی.شما با این اطلاعات میتونید با خرید اجناس مختلف حساب افراد رو خالی کنید. اما خب شما به هیچ وجه نمیتوانید به تنهایی اینکارو بکنید چون سریع لو میروید و دستگیر میشوید. اما اشتباه نکنید این افراد پول این حساب هارو به حساب خودشون نمیریزند. بلکه خرید های فیزیکی گران قیمت میکنند. برای مثال یک ساعت رولکس رو ۶۰ میلیون تومن میخرند و میبرند جای دیگه و ۴۰ میلیون میفروشند. ینی ۲۰ میلیون زیر قیمت. اینجا هم خریدار برد کرده هم فروشنده.

سایت هایی هستند که هویت افراد رو میفروشند (این افراد همونایی هستند که با کلیک اشتباه کار دست خودشون دادند). با خرید این هویت ها شما میتوانید هر کاری به اسم اونها انجام بدید و در آخر اونها مجرم شناخته میشوند و شما پنهان میمونید. ممکنه یکی از این هویت ها خود شما باشید. حتی میشه یک پرونده قتل رو اینگونه به اسم شما تمام کرد.

در متن بالا تنها دو گزینه از بین صدها گزینه ای که میشه با اطلاعات افراد انجام داد رو توضیح دادیم. پس دیگه باید متوجه شده باشید که اطلاعات معمولی ترین آدم روی کره زمین که بسیار کار آمد هستش توی این محیط. پس هیچوقت به صورت مبتدیانه وارد این محیط نشوید چون با کوچیک ترین کلیک میتونید خودتون رو تو دردسر بزرگی بندازید. در سال ۲۰۱۶ یک فیلم به نام Hacker در همین رابطه ساخته شد که توجه بسیاری از مردمان رو به خودش جلب کرد. شما با کلیک بر روی اینجا میتوانید فیلم را دانلود کنید.