در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

اکسیر قاره گمشده مو, راز نوشیدنی مانا (Manna) چیست؟

در حقیقت اکسیر ماسون ها (Manna) و یا با نام دیگرش شامانا بنا بر باوری خرافی از قاره گمشده مو به یادگار مانده است. دلیل این موضوع را اینطور عنوان میکنند که نام این پودر از دو بخش Mu_nna تشکیل شده که به معنی نوشیدنی مو است. محتویات این پودر حدس زده میشود که شامل طلای خالص، رادیوم!، نقره، پلاتین، منیزیوم اکسید است که با مایعات الکلی مخلوط شده نوشیدنی از آن تهیه میشود. در حقیقت این پودر عجیب و غریب سال ۱۹۰۴ در یک معبد باستانی کشف شد و طی آنالیز آن دوباره کمر به ساختنش بستند!

حضرت موسی به مدت ۴۰ سال در بیابانها سرگردان بود. از این رو روایت است که وی از این نوشیدنی بهره جسته است. اما ریشه این نوشیدنی یا معجون به گذشته های دور تر، قدیمی تر از حضرت موسی بازمیگردد. عده ای مانا را به قاره گمشده مو (MU) نسبت میدهند. با وجود آنکه هیچکس کاملا از فرمول ساختش باخبر نیست اما ادعا میشود که درون این نوشیدنی طلای خالص وجود دارد.

طلا در دنیای امروز در خوراک های لوکس حتی به عنوان تزئین روی کیک استفاده میشود. پس اتفاق جدیدی برایمان نیست اما نشان میدهد به نوعی این طلا خوردن از گذشته به ما منتقل شده است. در ارتباط با اثرات این نوشیدنی میگویند که افراد مصرف کننده میتوانند به راحتی به مدت ۴۰ روز مواد پروتئینی مصرف نکنند. و آنهایی که ۲ سال این پودر را مصرف کرده اند به راحتی میتوانند سفر هوشیارانه در خواب داشته باشند.

در تله کینزی پیشرفت کرده حس ششم فرد تقویت میشود. حتی آنقدر پیش رفته ادعا میکنند باعث باز شدن چشم سوم میشود. به همین دلیل این پودر را فقط در رده های بالای انجمن مخفی ماسون ها مصرف میکنند.