در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

بررسی موزیک ویدیو This Is War + ویدیو

سلام دوستان. داشتم تو یوتیوب موزیک ویدیو یکی از بند های راک باز مورد علاقمو تماشا میکردم کهمتوجه شدم یه چیزایی خیلی توجه منو به خودش جلب میکنه و به صورت خیلی سریعی میاد و میره. به قدری سریع بود که متوجه نمیشدم چیه ولی اینو میدونستم یه چیزایی داره که بدجوری توجه منو به خودش جلب کرده. با کلی استاپ و پلی کردن به تایج خیلی جالبی رسیدم که حیفم اومد این نتایج رو باهاتون در میون نزارم و این موزیک ویدیو رو نقد نکنم.

خب بزارید اول موزیک ویدیو رو توضیح بدم که توی توضیحات بعدی به مشکل نخورید. اکثر موزیک ویدیو های  ” Thirty Seconds To Mars ” با یه پیام شروع و با یک پیام تمام میشد. پیام اول این ویدیو: If we don’t end war, war will end us از H.G Wells هستش به معنای اگر ما جنگ را به پایان نرسانیم, جنگ مارا به پایان میرساند…. This Song About Peace (این آهنگ به معنای صلح است)

جوری که چشم معمولی ویدیو را میبیند

بند Thirty Seconds To Mars در حال حرکت با یک ماشین جنگی هستند که در راه متوجه چیز عجیبی میشوند. ماشین رو نگه داشته و از ماشین پیاده میشوند. بعد از کلی نگاه به اینور و اونور یهو جنگ افزار های زیادی (تانک – جت – ناو جنگی و…) که در هوا به طور معلق در حال حرکت ه جایی هستند به سمت گروه Thirty Seconds To Mars فرود می آیند و قصد نابودی این ۳ سرباز را دارند که با جست و خیز های زیاد ۳ سرباز از دست این جنگ افزار های معلق فرار کرده و به پشت ماشینی که باهاش داشتند رانندگی میکردند پناه میبرند. دیگه خبری از جنگ افزار های معلق تو آسمون نبود که ناگهان همون ماشین هم به صورت معلق در آمده و بر سر این ۳ سرباز سقوط میکند و قصد نابودی آنهارا دارد.

علایم

دقیقا تو همین سکانس بود که یه چیزی توجه منو جلب که و با کلی استاپ و پلی دیدمش. ماشین هنگام سقوط یه علامتی روش ایجاد میشه و میره و ظاهر و غیب شدن این علامت کمتر از ۵ صدم ثانیه طول کشید که هر کسی برای دفعه اول متوجهش نمیشه. در زیر اسکرین شات هایی که گرفتم رو ببینید

اسکرین شات اول. علایم در حال شکل گرفتن
اسکرین شات دوم. علامت به صورت کامل شکل گرفته
اسکرین شات سوم. در عرض یک صدم ثانیه صفحه سیاه شده و فقط علامت نشان داده میشود

همه اینا در کمتر از ۵ صدم ثانیه اتفاق می افتند که با جدا کردنش براتون تماشاش رو راحت تر کردم. خب معنی اینها یعنی چی؟؟؟؟ اگه جناب رائفی پور اینجا بود بی شک میگفت این ویدیو تهاجم فرهنگیه و شیطان پرستیه و… نمیخوام رائفی پور بازی در بیارم. ولی نه دوستان این ویدیو نه تشویق و تبلیغ و تدریج شیطان پرستیه و نه فراماسونری و سیستم. بلکه این ویدیو ضد فراماسونری و سیستم هستش.

نقد ویدیو

در مرحله اول دوربینی از بالا ماشینی که ۳ سرباز دارن توش رانندگی میکنن رو میگیره و متر به متر دنبالشون میکنه به معنای اینکه اونها (تفرکات سیستمی) هر جا که باشیم ماها رو (مردم جهان) زیر نظر دارند. اجسام متحرک هر کدوم وقتی سقوط میکنند توی یه لحظه یه شکل مثلثی ظاهر میشه به معنای اینکه اونا سعی در نابودی دشمنان خودشون رو دارند. وقتی که اجسام معلق ناپدید شدند ماشین خود سرباز ها به اونها حمله ور میشه با شکل مثلث. سرباز ها فکر میکردند که اونا هستن که ماشین رو کنترل میکنند و میرانند. اما ماجرا برعکسه. ماشین سرباز هارو میبره به هر جایی و توی مسیر خاصی به حرکت در میاره. یعنی اینکه ما فکر میکنیم که ضد اونها هستیم و میتونیم اونهارو (سیستم) رو کنترل کنیم با رفتار هامون ولی اینو نمیدونیم که در حال حاضر اونا دارن مارو جهت میدن (با تبلیغ – با گرفتن مالیان و خرج مقدار زیادی از آنها در جنگ و ساخت سلاح و…).

در بین ویدیو هم شما عکس افراد مختلف رو میبینید. به طور مثال در یکی از سکانس ها عکس گاندی رو در کنار یکی از سیاسیون گذاشته بود و با رنگ آبی شخصیت گاندی رو رستگار ولی با رنگ قرمز شخصیت اون فرد سیاسی رو به دروغ گو بودن به تصویر کشده.

الهام گرفتن این سکانس از عکسی که خیلی سر و صدا کرد

در اینجا عکس خواننده بند رو میبینید که ژست عکسی رو که بغلش گذاشتیم رو گرفته. وقتی از خود بند سوال شد که چرا از این عکس الهامگرفته در پاسخ گفت:

اگر به عکس دقت کنید حاشیه ها و علامت بعلاوه رو میبینید یعنی اینکه اونها این سرباز رو حتی موقع شلیک به افراد دیگر زیر نظر داشتند و این عکس رو از اون انداختند و ما به یاد بود از این سرباز که با رشادت تمام جان خود را داد این سکانس رو به این شکل درست کردیم

در سکانس بعدی سرباز متوجه چیز خیلی عجیبی میشود

این سرباز چیز خیلی عجیبی میبیند. تمامی جنگ افزار ها دوباره پدیدار شدند و ایندفعه به سمت خاصی در حال حرکت بودند. اونها در نقطه این بهم برخورد میکردند. کسی نمیدونست چرا و چگونه؟؟؟!!!! انگاری میخواستند چیزی بسازند…

نمایی نزدیک از برخورد جنگ افزار های معلق بهم

در نهایت که آخرین جنگ افزار ها داشتند بهم میرسیدند کم کم میشد حدس زد که داشتند چی میسازختند

وقتی دیگه کم کم داشت معلوم میشد که جنگ افزار ها چی میسازند

فکر کنم شما هم متوجه شدید که قراره چی بسازند

اگر متوجه نشدید عکس بعد شمارو روشن میکنه

شکل نهایی جنگ افزار ها

بله… جنگ افزار ها یک هرم رو تشکیل دادند. از مثلث های کوچکی که در کنار هم قرار گرفتند هرم بزرگی تشکیل شد. اما براتون جالب نیست که چرا از جنگ افزار ها این هرم تشکیل شد؟؟ تمامی جنگ ها و … تفکرات سیستمی رو پشت خودشون دارند که میخواهد جهان رو در دست خودشون بگیرند.

بزارید اینجوری موضوع رو براتون باز کنم: بی شک همتون همورابی رو میشناسید. داستانش توی کتاب تاریخمون بوده. پادشاهی که قوانین رو روی تکه سنگ بزرگی مینویسه و میزاره تو مرکز شهر و بالای سنگ عکس خودش هست که جلوی بت هستش. وقتی متفکران ازش پرسیدند که اون عکس بالای سنگ چه معنایی میده گفت:

مردم میتوانند حرف مرا زمین بیاندازند و از من سرپیچی و علیه من اقدام کنند. اما به خدای خود هم میتوانند این کار رو انجام بدهند؟؟ من وانمود به گرفتن دستورات از خدای بت اینها کردم و اینها بر این باورند که این قوانین را خدایشات تنظیم کرده و هیچ وقت علیه این قوانین برنمیخیزند

داستان سیستم و تففکرات سیستمی هم همین گونه هستش. افرادی توی دولت های بزرگ مانند آمریکا هستند که کسی آنهارو نمیشناسه ولی اونها مقام بالاتری نسبت به رئیس جمهور این کشور دارند. برخی تصمیماتی که برای کشور گرفته میشود رو رئیس جمهور نمیگیرد بلکه فقط اجرا میکند. دستور رو اعضای سیستم میدهند و قدرت دست آنهاست. رئیس جمهور تنها یه خدای بت هستش.

التماس تفکر