در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

بزرگترین پکیج کتاب طلسم ایران

با سلام خدمت مخاطبان محترم وبسایت مانستر کوئست (در جستجوی هیولا). همونطور که میدونید سایت و پیج اینستاگرامی ما مدت زیادی فعالیت نداشت و به تازگی فعالیت خود را قوی تر از قبل آغاز کرده. به پاس جبران این غیبت طولانی قول بزرگترین آفر سایت رو داده بودیم و حالا زمان رونمایی از این آفر بزرگ هستش. در این پکیج جز کتاب طلسم میتوانید از تعبیر خواب, شکستن طلسم و دفینه یابی (گنج یابی) استفاده کنید.

تیم ما با سختی تمام تونست ۵۱ عدد از بزرگترین کتاب های طلسم تاریخ رو که ترجمه پارسی دارند رو جمع آوری کنه و اونهارو در قالب یک پکیج به شما ارائه بده. نسخه های چاپی کتاب هایی که توی این پکیج قرار دادیم کاملا نایاب هستند و جزو عتیقه جات به حساب میان پس باید درک کنید PDF اسکن هایی که از این کتاب ها پیدا کردیم تا چه حد میتونند با ارزش باشند. این کتاب ها اسکن نسخه اصلی بوده و کاملا بدون سانسور هستند.

جمع مبلغ ۵۱ عدد کتاب درون پکیج با فرمت PDF میتونه به ۱۰ میلیون تومان برسه اما ما تصمیم گرفتیم تا تنها با ۴۰۰ تومان اون رو در اختیار شما قرار بدیم تا جبرانی باشه برای غیبت طولانی که توی سایت داشتیم. به محض خرید پکیج به همراه ۵۱ عدد کتاب یک هدیه نفیس هم از سمت ما به شما داده میشه بابت این چند سالی که مارو توی سخت ترین شرایط همراهی کردین.

لطفا بعد از خرید حتما نظرتون رو با سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید

 حجم: ۱Gig
 فرمت: zip
 قیمت اصلی کلیه مجموعه های موجود در کتاب: بیش از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۳۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید

 توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و کتاب هارو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و مطالعه کنید.