در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

تئوری هایی در مورد اینکه شما زندگی قبلی داشته اید

نئوری هایی وجود دارند که میتوانند تا حدودی زندگی قبل از تولد رو تایید کنند. در این پست به معرفی ۷ مورد از آنها میپردازیم.

۱- خواب های شما در واقع میتوانند یک نوع یاد اوری خاطره از طریق مغز شما به شما باشند که نشان میدهد در زندگی قبلی چه اتفاقی بر سر شما افتاده. تمام خواب هایی که میبینید خاطرات زندگی قبلی شما هستند.

۲- بعضی اوقات احساس میکنید که در مکانی خاص که تازه وارد شدید، قبلا بوده اید یا حرفی را تازه بیان کرده اید را قبلا گفته اید. به این احساس DEJA VU میگویند که مهم ترین مدرک برای اثبات زندگی قبلی است.

۳- اینکه عاشق یک کشور هستید یا از یک فرهنگ قدیمی خوشتان میاید در حالی که هیچ اطلاعاتی از آن ندارید هم میتواند دلیلی بر داشتن یک زندگی قبلی باشد. دانشمندان میگویند امکان ندارن یک انسان بدون داشتن تجربه قبلی عاشق چیزی بشود یا شیفته چیزی باشد که تا به حال ندیده. این سرنخ نیز میتواند زندگی قبلی را ثابت کند.

۴- ترس ها و فوبیا های شما نیز یک مدرک هستند. ترس هایی که از کودکی دارید و یا بی دلی، سرنخ های مهمی هستند که اثبات میکنند در زندگی قبلی خود به نوعی دچار این ترس ها بوده اید و یا اتفاقی افتاده که شما دچار ترس های عجیب هستید.

۵- گاها پیش میاید که شما میتوانید بدون داشتن ذهنیت قبلی از یک زبان از یک کشور انرا به صورت اشتبا اما نسبتا درست بیان کنید و یا حرف بزنید. مثلا میتوانید به خوبی ادای زبان ژاپنی را دربیاورید یا لهجه اسپانیایی را به خوبی بلد هستید. این میتواند نشان دهنده ملیت قبلی شما در زندگی قبلی شما باشد.

۶- احساس میکنید پیرتر از چیزی هستید که سنتان میگوید؟ یا احساس میکنید ذهنتان به سنتان نمیخورد؟ این هم میتواند یک سرنخ باشد. بعضی از افراد دوست دارند بچه باشند و بعضی ها بزرگ و ادای انهارا در میاورند. این نیز میتواند نشان دهد که یک انسان در زندگی قبلی خود در چه سنی از دنیا رفته است.

۷- درد های عجیب و بی دلیل بدنی هم دلیل برای زندگی قبلی هستند. بعضی انسان ها گاها یک قسمت از بدنشان ضعیف یا خیلی درد میکند و معمولا دلیلی هم ندارد. دکتر ها چیز هایی میگویند و قرص هایی تجویز میکنند اما در واقع این درد ها خوب شدنی نیستند و تا اخر عمر با وی همراند. این موضوع میتواند نشان گر درد هایی از زندگی قبلی باشند.

این ۷ موارد تئوری های قطعی نیستند اما نظریه هایی هستند که دانشمندان و روانپزشکان در این رابطه بیان میکنند.