در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

تئوری های به وجود آمدن ویروس ایدز

ایدز بیماری واگیر داری بود که در سال ۱۹۸۰ رخ داد. طی یک دهه از سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ بازیگرها و موزیسین های زیادی توسط ایدز جونشونو از دست دادن و این ترس زیادی بین مردم ایجاد کرد. ایدز بیشترین تاثیر خودش رو روی جامعه همجنس باز ها و دو رگه های آمریکایی-آفریقایی گذاشت. ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که ریشه ایدز از آفریقاست و این ویروس کشنده میتونه از طریق روابط جنسی به فرد دیگه منتقل بشه. تئوری های زیادی درباره اینکه ایدز ساختگیه و یک بیماری طبیعی نیست وجود داره. خیلی از تئوریست ها مطالبی رو بیان کردند که صحت یا دروغ بودن اونها هیچوقت تایید تا تکذیب نمیشود. وبسایت در جستجوی هیولا تنها تئوری هارا بیان میکند و نظری درباره درست یا نادرست بودن آنها ندارند. شما میتوانید نظرات خودتون رو آزادانه داخل کامنت ها بگذارید.

۱- از بین بردن مردم آفریقا.

“وانگاری ماتاهی” یک بوم شناس آفریقایی بود ک برنده جایزه صلح نوبل شد یکی از افرادی که درباره ریشه ایدز تحقیق های زیادی کرده بود، ماتاهی و دیگر تئوریست ها معتقد بودن که “CIA” (یک سازمان مخفی) و دولت، دانمشندانی رو در اختیار دارن تا ویروس ایدز رو بسازن و مردم آفریقا رو از بین ببرن. ماتاهی در یکی از مصاحبه هاش با مجله “Time” گفت: “مطمئنم مردم میدونن این ویروس از کجا اومده و از کجا سرچشمه میگیره”. بسیاری از تئوریست ها باور دارن که این ویروس ساخته شده تا مردم آفریقا رو از بین ببره در نهایت اونا این ویروس رو وارد دنیا کردن.

۲- از بین بردن همجنس گراها.

علاوه بر ماتایی تئوریست های زیادی هستن که معتقدن این بیماری برای خلاصی از همنجسگرایان آمریکا طراحی شده بود. این تئوریست ها درباره اینکه ایدز در یک آزمایشگاه ساخته شده و به همجنسگرایان مرد در سن فرانسیسکو و نیویورک تزریق شده گفتگو داشتن. در واقع تعداد دیسکو همجنسگرا ها زیاد شده بود و اون ها از کنترل خارج شده بودن و ایدز ساخته شد تا اون هارو بترسونه و منقرضشون کنه. اگر این نظریه درست باشه آغاز ایدز همزمان با پایان دیسکو ها شد.

۳- درمان فقط برای کسایی که پولدارن.

تئوری ديگه ایی كه درمورد ايدز وجود داره اينه كه راه درمان برای ايدز وجود داره اما فقط افراد غنی و ثروتمند ميتونن تحت درمان قرار بگيرن یک نمونه بارز از اين فراد “اروين مجيك جانسون”، بازيكن بسكتبال مشهور تيم لس انجلس ليكرزـه. مجيک در سال ۱۹۹۱ اعلام كرد كه مبتلا به ايدز ـه و از ليگ NBA خداحافظي كرد و بازنشسته شد اما تا الان زندست. مجيک جانسون روز هاي بعد از بازنشستگيش حتی سالم تر و قوي تر از قبل ديده شد و افراد زيادي باور دارند كه مجيک تحت درمان قرار گرفته و درمان شده چون ستاره لس انجلس ليكرزـه و پولداره. اما جانسون شايعات رو رد كرد و گفت مصرف روزانه مواد مخدر باعث شده ويروس در بدنش غير فعال شه.

۴- نیکسون و درمان سرطان.

اوایل سال ۱۹۷۰ “ریچارد نیکسون” (۳۷ امین رئیس جمهور آمریکا) دچار سرطان شد و آمریکا در حال ساختن برنامه ایی بود که نیکسون رو نجات بده و سرطانشو درمان کنه. اون ها ویروس هایی رو ساختن و در آزمایشگاه های خودشون تست کردن و افرادی رو آلوده و اون ویروس هارو بهشون تزریق کردن ما اون ویروس هارو با اسم ایدز میشناسیم، اونها موفق نشدن و نتونستن با اون ویروس سرطان رو درمان کنن.

این تئوری در بین تئوریست ها خیلی مشهوره و اکثرا این رو قبول دارن. هر چند ممکنه ویروسی مانند ایدز طی تغییراتی به وجود بیایند اما کشور های بزرگی توی ساخت ویروس ها برای جنگ با برنامه قبلی اقدام کرده اند.