در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

تجربه نزدیک به مرگ ریکی رندولف

در دسامبر سال ۱۹۸۲، ریکی رندولف (Ricky Randolph) که برای شکار به طبیعت رفته بود، در اثر سقوط از ارتفاع حدود ۲۵ متری به درون یک دره جان خود را از دست داد. وی داستان خود را اینگونه می‌گوید :

در حالی که به سمت پایین سقوط می‌کردم می‌دیدم که به سرعت به بستر رودخانه نزدیک می‌شوم. می‌دانستم که این پایان است و با اینکه چند لحظه بیشتر به برخوردم با زمین باقی نمانده بود، گوئی زمان برایم بسیار کند شده بود. در آن حال فکرهای زیادی از خاطرم می‌گذشتند، همسرم، دخترم، خانواده‌ام، اینکه کسی نمی‌داند من کجا هستم. آیا کسی من را پیدا خواهد کرد؟ و ناگهان تاریکی! نمی‌دانم این تاریکی چقدر طول کشید ولی در یک زمان احساس کردم دارم بدنم را ترک می‌کنم…
من خود را در چند متری بالای رودخانه معلق یافتم و از بالا بدنم را تماشا می‌کردم که بی حرکت روی سنگی افتاده بود و از گوش و دماغ و دهان در حال خون ریزی بود و بستری از خون زیر آن را فرا گرفته بود. ناگهان احساس کردم نیروئی از بالا من را به شدت به سمت خود می‌کشد و با سرعت بسیار زیادی شروع به صعود کردم.  در حال صعود می‌توانستم از ارتفاع خیلی بالا زمین را ببینم، و چه منظرۀ زیبائی بود! سرعت من به شدت در حال افزایش یافتن بود و وقتی در مسیرم به سمت جلو نگاه می‌کردم می‌توانستم سیارات، ستاره‌ها، و حتی کهکشان‌ها را ببینم. بعد از مدتی وارد فضائی مانند یک حفره شدم که طولانی و تاریک بود، ولی در اطراف من شعاعی از نور بود که تمام رنگهای رنگین کمان را در آن می‌توانستید بیابید. نور کم سوئی در انتها می‌دیدم که به تدریج در حال بزرگ شدن بود.
من بالاخره وارد نور شدم و احساس کردم که نور در تمام ذرات وجودم نفوذ کرد و تمام ترس‌های من را از بین برد. من خود را ناگهان در برابر یک پله‌کان عظیم یافتم که به نظر می‌آمد به چیزی شبیه یک پل یا مانند آن ختم می‌شود. در دوردست منظرۀ بسیار زیبائی از یک شهر با شکوه را دیدم که گوئی از جنس کریستال بود و به  رنگهای مختلفی می‌درخشید. من با ناباوری به آن سمت شروع به حرکت کردم و به ورودی شهر رسیدم که دروازۀ  بزرگ و درخشنده‌ای به ارتفاع تقریباً ۱۰ متر بود. دروازه به روی من گشوده شده و من داخل شهر شدم. این شهر بسیار عظیم بود و در هر طرف آن بالکنهائی بودند که به طبقات مختلفی منتهی می‌شدند. من از بالای یکی از آن بالکنها به پائین نگاه کردم و به نظرم  آمد که ارتفاع آن بی نهایت بود. مردم در آن شهر مانند شهرهای روی زمین در حال تردد بودند، ولی همگی رداهای بلند و کلاه داری به تن داشتند. یکی از این افراد در جلوی من توقف کرد و بدون هیچ کلامی به یک راهروی طولانی اشاره کرد و من بلافاصله فهمیدم که باید به آنجا بروم. در انتهای این راهرو یک در بزرگ بود که جلوی من باز و پشت سر من بسته شد و من در تاریکی کامل قرار گرفتم و برای اولین بار ترس من را فرا گرفت. بعد از مدتی که نمی‌دانم چقدر بود نوری در آنجا پدیدار شد و به تدریج بزرگتر و قوی‌تر شد تا جائی که تحمل درخشنگی آن را نداشتم. ناگهان صدائی شنیدم که تا اعماق وجودم نفوذ کرد: “با زندگی خود چه کردی؟”. در آن موقع در سمت راستم شروع به دیدن صحنه‌هائی مانند یک فیلم کردم. این ها صحنه‌های زندگی من بودند، از بدو تولد، بچگی، جوانی، و تمام زندگی من و هر آنچه کرده بودم. من تلاش می‌کردم که کارهای خوبم را به یاد بیاورم و به خاطر آوردم که در بچه‌گی در محیط کلیسا حضور زیادی داشته و در آن فعال بودم، ولی به جای آن در آن موقع به من صحنۀ مردی نشان داده شد که در اتومبیل بدون بنزین خود بود. من به خاطر او توقف کردم و او را تا پمپ بنزین نزدیک بردم و چون پولی نداشت برایش بنزین خریداری کردم. آن صدا به من گفت “تو بدون فکر و تأمل به این انسان  کمک کردی، بدون اینکه توقع دریافت چیزی را در مقابل داشته باشی. اینگونه اعمال اساس و شیرازۀ خوبی هستند”. به من تمام مواردی که در آن کسی را آزرده بودم نیز نشان داده شد، و دیدم که چگونه در اثر آن زنجیره‌ای از تصمیمات و کارهای اشتباه را در دیگران بوجود آورده‌ام. من شگرف زده و مبهوت شدم، زیرا هرگز تصور نمی‌کردم زندگی و رفتارم تا این اندازه روی تصمیمات و اعمال نزدیکان و دوستانم و کسانی که ملاقت کرده‌ام اثر گذاشته باشد. من به هیچ وجه از آنچه که می‌دیدم خوشحال و راضی نبودم. حقیقت این بود که ثمرۀ زندگی من بسیار اندک، و از بسیاری از جهات خود خواهانه و بدون مهر و شفقت برای دیگران بود.

ناگهان دوباره آن صدا را شنیدم که به من گفت “باید برگردی”. من علی رقم آنچه دیده بودم نمی‌خواستم برگردم و اشتیاق داشتم که بمانم. آن صدا به من گفت “باید برگردی و با تغییر دادن خود به دیگران کمک کنی تا تغییر کنند. پزشکان می‌خواهند تو را عمل کنند، اجازه نده این جراحی انجام شود وگرنه هرگز نخواهی توانست راه بروی. کسی به ملاقات تو خواهد آمد که جواب سوالات تو را خواهد داشت. وقتی که تو را بخوانم دوباره پیش من باز خواهی گشت. اگر به آنچه گفتم عمل کنی آنچه اتفاق افتاده است جبران خواهد شد و بنگر چه چیزی در پیش رو قرار دارد”.

بنگر چه چیزی در پیش رو قرار دارد”. من نگاه کردم و دیدم که زمین درآشفتگی و غوغا است، جنگها و مرگ و مناظری هولناک و شهرها را در حال ویران شدن می‌دیدم. یک کوه در آمریکا آتشفشان کرد و شهرهای زیادی را در تاریکی فرو برد. دولت آمریکا به کل سقوط کرده و مردم برای آذوقه و آب یکدیگر را می‌کشتند. یک انفجار مهیب را در جو زمین دیدم که باعث تخریب زمینهای زیادی شد…ولی دیدم که در نهایت مردمی متفاوت بر روی زمین آمدند که صلح طلب بودند. فقط تعداد کمی شهر قابل سکونت به جای مانده بود، ولی این مردم به نظر راضی و خوشحال می‌رسیدند.
دوباره ندا آمد که وقت آن رسیده که برگردی. دروازۀ بزرگ پشت سرم باز سد و من احساس کردم که از همان راهی که به آنجا آمده‌ام و از آن تونل برگردانده می‌شوم. من وارد جو زمین شدم و رودخانه‌ای را از بالا ‌دیدم. بدنم بی حرکت در بستر رودخانه افتاده بود، و ناگهان چیزی مانند یک شُک الکتریکی بسیار قوی را حس کردم و تکان شدیدی خوردم. چشمان خود را باز کرده و اولین چیزی که دیدم درختان اطراف بودند. درد بسیار شدیدی را در بدنم حس می‌کردم و هر نفس برایم تقلا و زحمت بود….”.
ریکی بالاخره نجات داده شد و به بیمارستان منتقل گردید. پزشکان به او گفتند که باید او را جراحی کنند، زیرا  شکستگی استخوانهای پشتش روی عصبهای ستون فقرات او فشار آورده و اگر عمل نشود فلج خواهد ماند. علی رقم هشدار مکرر پزشکان و حتی پافشاری خانواده‌اش او از این امر ممانعت کرد. ریکی می‌گوید که چگونه شبها گریه می‌کرد و در تردید بود که آیا کار درستی کرده که به توصیۀ پزشکان و خانواده اش عمل نکرده است یا نه. بالاخره بعد از چند ماه که او در حالت فلج بود، روزی احساس قلقلک خاصی را در پای خود حس کرده و به درخواست خودش به بخش فیزیوتراپی منتقل شده و توانسته بود بعد از چند ساعت تقلا اولین قدم خود را به سختی بردارد و سپس قدمی دیگر و قدمی دیگر. درمان معجزه آسای او باعث شگفت زدگی تیم پزشکی او شد و تصویرهای رادیولوژی بعدی او نشان داده بودند که فشار روی اعصاب او به کل از بین رفته است!
ریکی می‌گوید که زندگی او در اثر این حادثه کاملاً دگرگون شده و کمک  به دیگران برایش اهمیت فوق العاده‌ای پیدا کرده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 29
دوست نداشتم: 4
میانگین امتیازات: 7.25

72 دیدگاه در “تجربه نزدیک به مرگ ریکی رندولف

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Here you can find 27843 additional Information on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Here you can find 16109 additional Information to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

Hello, i think that i saw you visited my site so i
came to “return the favor”.I am trying to find
things to enhance my web site!I suppose its
ok to use a few of your ideas!!

Hurrah! After all I got a weblog from where I be able to genuinely get
useful information concerning my study and knowledge.

Howdy! Would you mind if I share your blog with my facebook group?

There’s a lot of folks that I think would really enjoy your content.

Please let me know. Thank you

Hello there, just became aware of your blog through Google,
and found that it is really informative. I’m going to
watch out for brussels. I’ll appreciate if you continue this in future.
Many people will be benefited from your writing. Cheers!

Heya i am for the primary time here. I found this board and I in finding It really helpful & it helped me out
much. I am hoping to provide one thing again and aid others
like you helped me.

I read this piece of writing fully about the difference of newest and
preceding technologies, it’s remarkable article.

I enjoy what you guys are usually up too. This sort of clever work and
coverage! Keep up the very good works guys I’ve included you guys to my own blogroll.

Your style is so unique in comparison to other people I’ve read
stuff from. I appreciate you for posting when you have the opportunity,
Guess I’ll just bookmark this blog.

Hi to all, the contents present at this web site are
actually remarkable for people experience, well, keep up the nice work fellows.

Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other
sites? I have a blog based upon on the same information you discuss and would really like to have you share some stories/information. I know my
visitors would appreciate your work. If you’re
even remotely interested, feel free to shoot me
an email.

When I initially commented I appear to have clicked the
-Notify me when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is added
I receive four emails with the same comment. Is there a way you are able to remove me from that service?
Cheers!

I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was curious what all is
needed to get setup? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?

I’m not very internet savvy so I’m not 100% sure. Any suggestions or advice would be greatly
appreciated. Cheers

Excellent post however , I was wanting to know if you could write a litte more on this topic?
I’d be very thankful if you could elaborate a little bit more.
Thank you!

Oh my goodness! Amazing article dude! Thank you, However I am going
through troubles with your RSS. I don’t know the
reason why I am unable to join it. Is there anyone
else getting identical RSS problems? Anybody who knows the answer can you kindly respond?

Thanks!!

Somebody necessarily lend a hand to make seriously articles I might
state. That is the first time I frequented your website page and
so far? I surprised with the analysis you made to make this
actual post incredible. Fantastic activity!

Thanks a lot for sharing this with all of us you really recognise what you’re talking approximately!
Bookmarked. Please additionally talk over with my site
=). We may have a link alternate contract between us

Hi there! Do you know if they make any plugins to assist
with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
good success. If you know of any please share.
Cheers!

Good day very cool web site!! Guy .. Beautiful .. Amazing ..
I’ll bookmark your website and take the feeds additionally?
I am happy to find a lot of useful info here in the put up, we want work out extra techniques on this regard, thanks for sharing.
. . . . .

I am sure this paragraph has touched all the internet people, its really really nice article on building up new web site.

Hey! I know this is kinda off topic but I’d
figured I’d ask. Would you be interested in exchanging links or
maybe guest writing a blog post or vice-versa?
My website covers a lot of the same topics as yours and I think we could greatly benefit from each other.
If you might be interested feel free to shoot me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Great blog by the way!

Hi, just wanted to say, I enjoyed this article. It was inspiring.
Keep on posting!

Thank you for another excellent article. Where else could anyone get that kind of info in such a perfect manner
of writing? I’ve a presentation next week, and I’m at the search
for such info.

I simply could not leave your site before suggesting that I
extremely loved the standard information an individual provide for
your guests? Is going to be back regularly to investigate cross-check new posts

It’s impressive that you are getting thoughts from this piece of writing as well as
from our dialogue made at this place.

Hello to all, the contents present at this site are actually remarkable for people knowledge, well, keep up the
good work fellows.

When I originally commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get
three e-mails with the same comment. Is there any way you can remove
me from that service? Thanks a lot!

It’s an amazing article for all the online users; they will take advantage from it I am sure.

Does your blog have a contact page? I’m having problems locating
it but, I’d like to send you an e-mail. I’ve got some ideas
for your blog you might be interested in hearing.

Either way, great site and I look forward to seeing it improve
over time.

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

Hello my family member! I wish to say that this article
is amazing, nice written and include approximately all important infos.
I’d like to look extra posts like this .

You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter
to be really something which I think I would never understand.
It seems too complex and very broad for me. I’m looking forward for
your next post, I’ll try to get the hang of it!

Hi, I think your blog might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog site in Opera, it looks fine
but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, amazing blog!

I just like the valuable information you provide to your articles.
I’ll bookmark your blog and check once more here frequently.
I am quite sure I’ll be told lots of new stuff right here!
Good luck for the next!

Your means of describing all in this paragraph is actually good, all be
able to simply know it, Thanks a lot.

I think the admin of this web site is really working hard in support of his site, as here every data is quality based information.

… [Trackback]

[…] There you will find 27019 more Info to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

I’m amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that’s both equally educative and engaging, and without a doubt,
you’ve hit the nail on the head. The issue is something which too few men and women are speaking intelligently about.
I’m very happy I found this during my search for something relating to this.

Visit my web blog: we just did hat

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

I am now not sure the place you are getting your information, however good topic.
I needs to spend some time studying more or figuring out more.
Thank you for fantastic information I was looking for this
information for my mission.

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: monster-quest.com/تجربه-نزدیک-به-مرگ-ریکی-رندولف/ […]

tadalafil 5mg

cialis 20mg canada our newest member – canadian pharmacy cialis 20mg search – cialis and alcohol use registered users

generic viagra online pharmacy

the viagra promise – genuine viagra viagra is it available online – viagra coupon lilly help

خیلی زیبا بود وقتی اینو خودم اشکهایم جاری شد ، دمتون گرم از این سایت خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.