در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

جسی پومروی

شیطان تا چه اندازه ای میتواند بی رحم باشد؟ آیا شیطان میتواند روح پاک کودکان را به تسخیر خودش درآورد؟ به نظر میرسد پاسخ این سوال بله باشد چراکه مواردی وجود دارند که کودکان اعمالی بسیار مخوف و شیطانی انجام داده اند، خشونت اعمال آنها به حدی زیاد است که پلیس به هیچ وجه به آنها مشکوک نبوده، یکی از این موارد مری بِل است، دختری که حداقل دو کودک را به قتل رساند و به کودکان بسیاری نیز آسیب رساند مورد بعدی پسری است که میتوان او را یک شیطان واقعی نامید، حقیقت این است که در این دنیا توان نفوذ بدی بسیار قوی تر از خوبی است و اینگونه است که این کودکان میکشند.

جسی پومروی یک شیطان در جلد کودک بود! او از همان تولد از یک مشکل جسمی کوچک رنج میبرد که آن هم سفیدی مردمک چشم راست او بود، همین مسئله باعث شد که او چهره ای بسیار وحشتناک داشته باشد، پومروی متولد ۲۹ نوامبر ۱۸۵۹ ایالت ماساچوست آمریکا بود و پدرش سرباز سابق ارتش بود.

بر اساس مدارک پلیس بین سال های ۱۸۷۱-۱۸۷۲ گزارشاتی مبنی بر حمله ی یک پسر با سنی بین ۱۰-۱۵ سال  در کوچه ای خلوت به تعدادی از بچه های مدرسه ی هم جوار همان محل وجود داشت که شدت حملات بسیار بالا بود به طوری که تعدادی از بچه هایی که به آنها حمله شد زخم هایی برای همیشه برداشتند.

پلیس درنهایت در انتهای سال ۱۸۷۲ او را دستگیر و دادگاه او را به زندگی در بیمارستان بیماران روانی تا سن ۱۸ سالگی محکوم کرد، اما رفتار او در این مدت به حدی مطلوب بود که بر اساس حکم دادگاه تنها پس از ۲ سال او از این بیمارستان آزاد شد.

در این مدت مادر او یک فروشگاه لباس داشت و برادر بزرگترش نیز روزنامه میفروخت، پس از آزادی پومروی و تنها یک ماه پس از آزادی او پلیس جسد دو کودک۸ و ۹ ساله به نام کتی کارن و هوراس میلر را یافت، بدن آنها به شدت آسیب دیده بود و هردو به وسیله ی یک جسم تیز کشته شده بودند.

شباهت قتل ها به اعمال گذشته ی پومروی به حدی به هم شبیه بود که پلیس بلافاصله او را دستگیر کرد، تنها یک روز بعد او به قتل ها اعتراف کرد، پس از تشکیل ۶ جلسه ی دادگاه در ۲۶ دسامبر ۱۸۷۴ پومروی به زندان در زندان جوانان که محلی بسیار بد بود محکوم شد و قرار بر این شد که پس  از رسیدن به سن قانونی اعدام شود.

اما در نهایت به علت سن بسیار کم جسی پومروی،  پس از سه جلسه ی طولانی مدت در دادگاه حکم اعدام او به حبس ابد در زندان انفرادی تبدیل شد جایی که او تا انتهای عمرش در آنجا بود و در نهایت در سال ۲۹ سپتامبر ۱۹۳۲ و در سن ۷۲ سالگی در گذشت.