در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

دانلود کتاب اسرار هیپنوتیزم

 • نام کتاب: اسرار هیپنوتیزم
 • نام نویسنده: س. ج. وان پلت
 • نام مترجم: محمدرضا آل یاسین
 • تعداد صفحات: ۲۰۸
 • شاخه: متافیزیک

«اسرار هیپنوتیزم» نوشته س. ج. وان پلِت(۱۹۷۶-۱۹۰۸)، متخصص آمریکایی در حوزه هیپنوتیزم است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

شعبده‌بازانی که کمترین اطلاعی از علم پزشکی ندارند و با ادعاهای مبالغه آمیز و مرموز خود سعی می‌کنند به نحوی توجه تماشاچیان را جلب کنند، همچنین داستان‌های خیالی، مقاله‌های ترسناک در جراید، نمایش نامه‌های رادیویی که هیپنوتیزم کننده را یک جنایتکار معرفی می‌کنند، همگی هیپنوتیزم را به‌عنوان چیزی غیرعادی و هولناک و نامطلوب (که باید از آن دوری کرد) مطرح می‌کنند. افراد ساده‌لوحی که تحت تأثیر این دلقک‌های صحنه‌های نمایش قرار گرفته و تصور می‌کنند که شعبده‌باز می‌تواند با نیروی سحرآمیز خود، بیمار را درمان کند، نیز سهم زیادی در نادرست جلوه دادن چهره هیپنوتیزم داشته‌اند. چنین افرادی تصور می‌کنند که هیپنوتیزم نوعی «جادو» بوده و کافی است که هیپنوتیزم کننده وِردی را بخواند تا تمام بیماری شخص از ناخن پا تا دندان به کلی درمان شود.

پیش از آن‌که شاهد استفادۀ بیشتر هیپنوتیزم در طب شویم، باید این عقاید احمقانه و بی‌معنی را از ذهن افراد دور و هیپنوتیزم را به عنوان یک روش درمان جدی و ساده معرفی کنیم. به عنوان اولین قدم باید به مردم نشان دهیم که هیپنوتیزم چگونه عمل می‌کند. در یکی از کنگره‌های پزشکی عمدتاً سؤال می‌شد که چگونه هیپنوتیزم می‌تواند انواع مختلف بیماری را درمان کند.

طبعاً پزشکان حق دارند نسبت به یک روش درمانی که با این وسعت عمل می‌کند، دچار تردید شوند. ظرفیت هیپنوتیزم در درمان بیماری‌ها به حدی زیاد است که ادعای تئوریک نسخه تمام بیماری‌ها را درمان می‌کند. چنانچه با دقت این موضوع را بررسی کنیم، خواهیم‌دید که دلایل علمی زیادی برای استفاده هیپنوتیزم در چنین سطح گسترده‌ای وجود دارد. ضمناً، هیچ‌کس نمی‌تواند اهمیت سیستم مستقل عصبی و نقش آن را در تنظیم سیستم بدن انکار کند. هیچ عضو و غده‌ای بدون اخذ دستور از این سیستم نمی‌تواند کار کند.

این کتاب شامل:

 1. هیپنوتیزم و اهمیت آن در طب
 2. هیپنوتیزم و زیبایی
 3. هیپنوتیزم و کچلی
 4. هیپنوتیزم و طلاق
 5. هیپنوتیزم و نبوغ
 6. خستگی عصبی
 7. وسواس
 8. افسردگی
 9. تنگی نفس
 10. لکنت زبان و… میباشد.

حجم: ۵۴MB
فرمت: PDF
قیمت اصلی این کتاب: ۸۰,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۴۰,۰۰۰ تومان
بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۳۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید

توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و کتاب هارو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و مطالعه کنید