در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

دانلود کتاب انواع مدیتیشن

 • نام کتاب: انواع مدیتیشن (کُندالینی و چاکراها)
 • نام نویسنده: سوآمی ویشنو دواناندا
 • نام مترجم: دکتر پروین بیات
 • تعداد صفحات: ۱۷۵
 • شاخه: متافیزیک

مدیتیشن یا مراقبه به طور کلی فنون تسلط بر ذهن است.به گفته معتقدان این روش، هدف مراقبه تربیت و کنترل ذهن توسط تکنیک‌های درون‌نگرانه برای رسیدن به شادی آگاهی و آرامشی عمیق و طولانی و غیر وابسته به غیر است.
بسیاری از آیین‌های درون‌انگارانه و برخی از دین‌های بزرگ به خصوص ادیان شرقی نظیر هندوئیسم و بوداگرایی آیین‌های مراقبه را نیز در بر می‌گیرند. اکثر روش‌های محبوب مراقبه ریشهٔ شرقی دارند. از روشهای معروف مراقبه شرقی مراقبه متعال (تی. ام.)، ذاذن و مراقبه ویپ‌آسانا است.

کتاب انواع مدیتیشن کوندالینی و چاکراها این کتاب شامل دو بخش هست که در بخش اول به معرفی انواع مانتراها و چگونگی مدیتیشن کردن با ان ها می پردازه و در بخش دوم به چاکرا ها و کندالینی اشاره می کنه و شامل ضمیمه انواع مدیتیشن و جاپا و کار بر روی چاکراها با استفاده از تکنیک رنگین کمان می شود.

این کتاب شامل:

 1. مدیتیشن چیست؟
 2. منافع مدیتیشن
 3. مانترا چیست؟
 4. صوت به عنوان انرژی
 5. هاتایوگا مدیتیشن
 6. کُندالینی شاکتی
 7. سلامتی و مدیتیشن
 8. کارمایوگا
 9. جسم اتری
 10. تمرین تمرکز و… میباشد.

حجم: ۲۲MB
فرمت: PDF
قیمت اصلی این کتاب: ۵۰,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۲۵,۰۰۰ تومان
بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۳۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید

توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و کتاب هارو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و مطالعه کنید