در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

دانلود کتاب پرورش انرژی حیاتی (چی کونگ)

 • نام کتاب: پرورش انرژی حیاتی (چی کونگ)
 • نام نویسنده: یانگ جوئینگ مینگ
 • نام مترجم: دکتر علیرضا بشارتی
 • تعداد صفحات: ۱۶۰
 • شاخه: متافیزیک

با پرداختن به چی کونگ، توانایی جسمی،روحی و قابلیت های رزمی خود را افزایش داده، از تندرستی، اعتماد به نفس و نشاط برخوردار شوید. آقای دکتر یانگ جوئینگ – مینگ، استاد صاحب سبک در زمینه ی هنرهای رزمی و متخصص و نظریه پرداز مشهور چی کونگ، روش های پرورش انرژی درونی چی; را با بیانی ساده و روان برای شما آشکار می سازد.

چهار مکتب تئوری و عملی شناخته شده از چی کونگ وجود دارد که عبارتند از: مکتب کنسیوس، مکتب اطبای چینی، مکتب راهبان بودایی و مکتب تائوئیستها. این مکاتب به طور کامل جدا از یکدیگر نمی باشند زیرا یک طبیب می تواند تائوئیست و یا پیرو مکتب کنفسیوس نیز باشد.
به طور کلی، پیروان کنفسیوس قسمت اعظم فعالیتهای خود را در ارتباط با جامعه انسانی قرار دادند تا تکامل فردی و جدایی فرد از جامعه. برای این گروه چی کونگ به متزله تمریناتی بود که شخص را در وظیفه اجتماعی و نیز عملکرد گروهی یاری دهد. این گروه شامل هنرمندان و دانشمندان معروفی بودند که عقایدشان را در قالب اشعار خود بازگو می کردند.

این کتاب شامل:

 1. چی کونگ
 2. اکسیر بیرونی
 3. اکسیر درونی
 4. تای چی چوآن
 5. اصول چی کونگ
 6. تئوری وای دُن
 7. فرم های در حال حرکت
 8. تقویت و انتقال انرژی
 9. برهم زدن دندان ها
 10. اصول تندرستی و… میباشد.

حجم: ۷۵MB
فرمت: PDF
قیمت اصلی این کتاب: ۹۰,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۶۰,۰۰۰ تومان
بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۳۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید

توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و کتاب هارو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و مطالعه کنید