در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

دستورالعمل پختن یک زن در دارک وب

در عمق دارک وب سایتی وجود دارد با محتوای پخت و پز های عجیب. وحشتناک ترین آموزش آشپزی که درون این سایت وجود دارد دستور العمل پخت یک زن است. بله درست خوندید توی این سایت به طور کامل و دقیق نوشته شده که چگونه باید یک زن رو پخت تا خوشمزه شود و برای این دستور العمل چندین راه پیشنهاد کرده که ما به دلیل محدودیت های سایت به طور خلاصه و تنها چند روش از اون هارو میتونیم اینجا برای شما شرح بدیم.

اولین روش بریان کردن زن مانند گذاشتن یک بره به طور کامل بر روی آتش است که باید اون رو به سیخ بکشید (راه های به سیخ کردن هم نوشته) و بعد از پختن کامل بخوریدش. روش بعدی ماننده لابستر زنده هستش وقتی اون رو میپزن. در این روش گفته شده که یک زن رو به طور کامل و زنده درون آب جوش انداخته و هر چند دقیقه یکبار آب سرد روی صورت او بریزید تا هوش نره و بابت درد بیشتری که میکشد خوشمزه تر بشود.

روش بعدی گذاشتن زن درون یک اتاق تنوز مانند هستش که باعث میشه سوراخ های بر روی بدن زن ایجاد شود تا بهتر مغز پخت بشه و خوشمزه تر بشه. این سه روش بود بین ده ها روشی که این سایت گذاشته بود. جالب اینجا بود که از تمامی روش ها فیلم تهیه کرده بودند و فیلم هارو به فروش گذاشته بودند و توی فیلم ها آموزش میدادند که چه ادویه هایی هم بعد سرو غذا استفاده کنیم تا چه طعمی بگیره.