در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

روح خودکشی لندن

از ماه نوامبر سال ۱۹۰۳ تا اواخر سال ۱۸۰۴ مردم ادعا داشتند که با شچمان خودشان یک شبح در لندن دیده اند و همچنین مورد حمله آن شبح قرار گرفته اند. برخی ادعا داشتند که آن شبح مطعلق به مردی است که در سال گذشته خودکشی کرده بود و جسد آن در کلیسای همراسمیت (Hammersmith) دفن شده. در آن زمان مردم اعتقاد دارند که کسی را که خودکشی میکند نباید در زمین مقدس دفن کرد زیرا روح او هرگز به استراحت ابدی نخواهد رفت.

درباره این روح حرف های زیادی به میان می آمد از قبیل اینکه او لباسی سفید و پاکیزه بر تن داشته و دارای قامتی بسیار بلند بوده. برخی دیگر ادعا داشتند که او لباسی از چرم گاو به تن داشته با چشم های تیله ای آبی رنگ و تنها در ساعات خاصی از شب پدیدار میگردد. شایعات بسیاری در آن زمان به میان آمد و داستان های زیادی از او پخش شد. دو زن باور داشته اند که توسط آن روح مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند. یکی از انها شب در خانه سالمندان و دیگری زمانی که در اطراف باغ کلیسا قدم میزده باردار شده. هر دوی آنها میگفتند که این روح ظاهر ترسناکی داشته. آن دو زن بعد از گذشت چند روز خودکشی کردند.

در ۳ ثانویه مردم اسم آن روح را “روح خودکشی” گذاشتند! به این دلیل که م خودش خودکشی کرده بود و باعث خودکشی افراد دیگری هم شده بود. فردی به نام توماس گرام یعد ها اعتراف کرد که ساعت ۹ شب زمانی که در کلیسا قدم میزده چیزی ناگهان از پشت او ظاهر شده و ناگهان او را به گلو گرفته.

او در ادامه گفت:

شبح به من یک دور پیچ و تاب داد، و من هیچ چیز را ندیدم، من مشت خود را به او فشار دادم، و احساس می کردم چیزی نرم، مانند یک کت بزرگ است.

در ۲۹ دسامبر, ویلیام گیلدر, یک نگهبان شب, این شبح را در بیرو لین دید و روح به دنیال او افتاده. او توانست فرار کند. لندن در آن زمان ها هیچ نیروی پلیس سازمان یافته ای نداشت. خیلی از مردم در آن دوران ترسیده بودند. این مطلب میتواند بی شک یک شایعه باشد از فردی که لباس های ترسناک بر تن کرده و مردم ساده لوح را میترساند. در نهایت این روح به اسم روح خودکشی در لیست فلکلور های لندن ثبت شد