در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ریموند رابینسون یا چارلی فاقد چهره, Charlie No-Face (Raymond Robinson)

ریموند رابینسون (Raymond Robinson) در ۱۹۱۰ در موناکو پنسلوانیا به دنیا آمد. در ۹ سالگی زندگی او برای همیشه تغییر کرد. زمانی که در نزدیکی محل گذر تواموای برقی مشغول بازی بود, دوستانش برای برداشتن لانه یک پرنده وی را ترغیب به بالا رفتن از تیر برق کردند اما زمانیکه او به بالا رسید با سیم برق تصادف کرد و با ۲۲۰۰۰ ولت دچار برق گرفتگی شد. بازوی چپ, بینی, چشمها و یک گوش خود را از دست داد و پوستش پر از زخم های بد شد.

او به همراه مادرش به خانه ای جدید نقل مکان کرد و از آنجایی که حوصله اش سر رفته بود تصمیم گرفت در اطراف شهر به پیاده روی بپردازد. افرادی که در آن محل زندگی میکردند به شدت ترسیدند و چارلی رو از این کار منع میکردند چون بچه ها با دیدنش میترسیدند و تذکر میدادند که از محل سکونت آنها فاصله بگیرد. اما چارلی به تذکر های آنها بی اعتنایی میکرد. افرادی که از او نمیترسیدند با او وارد صحبت میشدند و چارلی به ازای سیگار و مشروب با آنها عکس می‌انداخت.

علیرغم نقص عضوی که داشت بسیار مهربان بود. در حوالی سال ۱۹۶۰ معروف شد و ملقب شد به “مسبب ترافیک” چون بسیاری از خودرو ها در آن منطقه تجمع میکردند تا او را از نزدیک ببینند. در سال ۱۹۸۰ به موسسه سالمندان منتقل شد و در ۷۴ سالگی دار فانی را وداع گفت و در قبرستان گرندویو (Grandview) به خاک سپرده شد. جالب اینجاست که محل دفنش با محلی که این اتفاق برایش افتاد فاصله چندانی نداشت.