در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

شخضیت های پنهان ( آلترناتیو – امو – گت)

در پست های قبلرو قدیمی سایت مطالبی در خصوص خرده فرهنگ گت و امو ها و گوث گرل یا الترنتیوگذاشتم و با انها اشنایی پیدا کردی عمده شباهت های اینها اینه که ادمهای افسرده و همجنس باز وعموما از هنر مدرن و غیر رسمی تحت تأثیر موسیقی های شیطان پرستانه در حد افراطی است.
_خرده فرهنگ گت: یک خرده فرهنگ معاصر است که کشورهای زیادی را در بر داشته است. بسیاری تشکیل این خرده فرهنگ را اوایل دههٔ ۱۹۸۰ دربریتانیا می‌دانند و آن را یکی از شاخه‌های سبکپست-پانک به شمار می‌آورند. خرده فرهنگ گت در دوره‌های طولانی نسبت به خرده فرهنگ‌های دیگر عمر طولانی تری داشته و تا امروز دوام یافته است. تصاویر این سبک نشان می‌دهد که خرده فرهنگ گت امروزی تحت تأثیر ادبیات گوتیک در قرن ۱۹ و فیلم‌های ترسناک و وحشت آور بوده است
. برپایه یک تحقیق در سال ۲۰۱۵ نوجوانانی که به خرده فرهنگ گات علاقه دارند و آن را دنبال می‌کنند بیش از سایر هم‌نسلان خود در معرض بیماری افسردگی و خودآزاری هستند.
_اموها :فقط به مدل مو و لباس خلاصه نمی گردد، بلکه نوعی از هنر مدرن و غیر رسمی تحت تأثیر رپ و موسیقی های شیطان پرستانه در حد افراطی است. اموها در بین خود زبان خاصی دارند که نوعی گویش ابداعی و بدوی می باشد. معمولاً از قانون جامعه پیروی نمی کنند، تظاهر به دوری از خشونت را در دستور کار دارند و مدعی هستند که به جز آسیب رساندن به خود (از راه خودزنی) به کس دیگری آسیب نمی زنند. خود کشی یکی از مهمترین ارکان این گروه کاذب است؛ تا جایی که نماد کلی آن را تصویز یک تیغ شکل داده است.
اموها کم حرف و به اصطلاح خود احساساتی هستند و بزرگترین تفریحشان معاشقه با فرد مورد علاقه است. این رفتار افسرده گونه با استفاده کردن از رنگهای مالیخولیایی مثل بنفش و مشکی در لباس های این افراد، تشدید می گردد.
مدل موی امویی سیاه پر کلاغی، اتو کشیده و صاف بوده و با تل بلندی روی چشم راست یا چپ را می پوشاند. البته موها باید به اندازه لازم بلند باشد تا بتوان تل ها را طوری کوتاه کرد که طرف راست یا چپ صورت را بپوشانند.در واقع کسی نباید بتواند طرف راست صورت را بخصوص چشم راست را ببیند!!