در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

صدای های عجیب از آسمان آستارا + ویدیو

جدیدا ویدیویی داره همینطور در کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی دست به دست میشه به عنوان صدای عجیب در آسمان آستارا. اول باید بگم که این ویدیو مربوط به یک سال پیش هستش اما نمیدونم چرا یهو باز شروع کرد به انتشار پیدا کردن در صورتی که صحت ویدیو هنوز تایید نشده و به گفته مردم آستارا کسی این صدا را نشنیده.

برخی منابع خبری ایران ادعا داشتند که ناسا اعلام کرده شنیدن این نوع صداها در آسمان آستارا عادی است و این صدا در جاهای دیگه به صورت شدید تری شنیده شده. ناسا چندین بار اعلام کرده که علت ایجاد این نوع صداها برخورد ابرها در ارتفاع های زیاد است که به علت تماس امواج و الکترون ها و فوتون های رسیده از خورشید که در میدان مغناطیسی زمین اسیر میشوند و باعث افزایش فشار میشود.

این صدا در کشور های دیگر هم به گوش رسیده و ناسا همچنان همین دلیل را بیان کرده. اما برخی نظریه پردازان میگویند که پس چرا در مواقع دیگر این صدا به گوش نرسیده؟

بسیاری این صدا را مربوط به اثرات ازمایش سلاح هارپ میدانند. تا به امروز هزاران ویدیو مربوط به این صدا نشر پیدا کرده. مدت زیادی است که مردم نیمکره ی شمالی صدایی عجیب از اسمان می شنوند، این صدا برخلاف هام و بلوپ که در فرکانس های زیر هستند یک صدای عادی اما بسیار بلند است که هراز چند گاهی شنیده می شود، به نظر می رسد شنیده شدن این صدا مربوط به ۵۰ سال اخیر است و قبل از ان چنین چیزی اتفاق نیوفتاده است.

کشورهای کانادا و سوئد بیشترین گزارش از شنیدن این صدا را دارند برخی نیز از جعلی بودن ویدئو صحبت به میان میاورند که درست میگویند. به این دلیل که چندین سال پیش خیلی از افراد صداهای مختلف ادیت میکردن و روی ویدیو های خودشون میگذاشتند و به عنوان این اتفاق طبیعی درون یوتیوب آپلود میکردند و از آنجا که بازار این ویدیو ها داغ بود از بازدید بالایی که میخوردند صاحبان کانال های یوتیوبی صاحب پول کلانی شدند.