در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

لولیتا + ویدیو

قبل خوندن مطلب به پخش دیپ وب و دارک وب سایت مراجعه کنید تا متوجه بشید که همچین فعالیت هایی از کجا سر چشمه میگیره. یا اینکه میتونید کلمه رد روم چیست یا دارک وب چیست رو توی گوگل سرچ کنید. چون ما مطلب دروغ نمیذاریم و تمامی اینها حقیقی هستش و از کسانی که توی این حوضه فعالیت میکنند سوال کنید تماما لولیتارو تایید میکنند

عروسک های لولیتا برخلاف شهرتشان در فضای دیپ وب با ظاهر دیگر شهره هستند انان دخترانی کم سن و سال هستند که بطرز فجیعی دست و پاهای انها قطع شده. داستانی که براتون میخام ارائه بدم از دکتری هست در یکی از کشورهای شرق اروپا با خرید و یا سرپرستی دختران بی سرپرست از یتیم خانه ها انهارا به خانه خود برده و انواع شکنجها وروی انها مرتکب و انهارا تبدیل به بردهای جنسی میکند وهمچنین پس از قطع دست و پا و کور و لال کردن انهارا شانس فرار را هم از انها گرفته و برای انواع اعمال خشونت امیز جنسی با نام عروسکهای لولیتا بفروش میرساند

برای دیدن ویدیو دیگری از لولیتا های بر روی اینجا کلیک کنید


این مطلب هیچ ربطی به شیطان پرستی و ترویج حرکات ناشایست از طرف مدیر سایت در جستجوی هیولا نیست
تنها آگاه سازی مردم جامعست که بعد این دید درستی به اطرافشون داشته باشن
به ایران اسلامی که توش زندگی میکنید افتخار کنید که هیچ یک از این بلاها سرتون نمیاد


تمامی این کار ها و به وجود اومدن این برده ها برمیگرده به زمانی که رمان جنجالی به نام لولیتا منتشر شد. از اون به بعد بود که افرادی اومدند و شروع به ساختن عروسک های جنسی لولیتا کردند
برای دانلود رمان لولیتا بدون هیچ سانسوری اینجا کلیک کنید

صحبت های دکتری که لولیتاهارو درست و در دیپ وب میفروشد:

من برده های لولیتا رو درست کردم احتمالا شما دارید از خودتون میپرسید منظورم چیه: خیلی سادس، من دختر های جوان رو به عنوان یک اسباب بازی جنسیِ قابل کنترل به فروش میرسانم, اون دخترها نمیتونن راه برن، نمیتونن حرف بزنن و حتی نمیتونن مقاومت کنن، اونا برای سرگرمی سادیستی تو درست میشوند، کنجکاوی چطوری؟
من یک جراح هستم که توی حومه ی شرق اروپا توی یکی از کشورا زندگی میکنم جایی که دخترای بسیار زیبایی داره و زندگی و جامعه یه طوری هست که اگه پول نداشته باشی بگا میری.
خب اینجا ما دنبال دخترایی میگردیم که پدر و مادر ندارن چون واقعا اونا زندگی نمیکنن و بعضی از اونا خوش شانسن که ما اونارو به سرپرستی میگیریم, من خودم شخصا دخترایی رو میخرم که حدود نه یا ده ساله باشن و هنوز به سن بلوغ نرسیده باشن. یتیم خونه هم بسیار دوستانه باهاشون رفتار میکنه و اونا خوشحالن که یه دهن برای غذا خوردن دارن و جایی که بتونن توش زندگی کنن.
اونا هیچوقت سوالی نمیپرسن و منم هیچوقت چیزی نمیگم اونا میدونن من یه جراح هستم و اعضای بدنشونو به فروش میرسونم، ولی خب الان یه کار بهتر پیدا کردم: اونا تبدیل میکنم به اسباب بازی جنسی.
تو هم میتونی یک دونه ازین اسباب بازیا سفارش ولی اونا ارزون نیستن قیمتشون حدود سی هزار دلار تا چهل هزارتاست، ولی اونا تا اخر عمر ارضاتون میکنن و مثله یک عروسک میشن ولی یک عروسک زنده!!!!
من این دخترا رو میخرم و اونارو لخت میارن توی خونه ی من، بعدش کامل از نظر سلامتی بررسی میکنم و میبرمشون حمام تمیزشون میکنم چون اونا خیلی کثیفن شاید حتی چندسال باشه که حمام نکردن، بعد اونارو میبرم توی تخت جراحی و بیهوششون میکنم
به اونا یه هویت جدید میدم و اسم جدید بهشون میدم یتیم خانه تمام اطلاعات اونارو نابود میکنه جوری که اونا اصلا وجود ندارن فقط به عنوان یه اسباب بازی هستن.
خودمم چنتا ازین اسباب بازیا دارم مثلا: داشا که یازده ساله هست و مراحل تبدیلش تازه داره تموم میشه، تانیا که دوازده ساله هست و دوسال پیش تبدیلش کردم و لودا که چهارده ساله هست و چهار ماهه حامله هستش.
خب فردای اون صبح وقت یه عملیات بزرگه وقتی که بیهوششون کردم تا زمانی که بیهوش هستن من کارمو انجام میدم، احتمالا میپرسید اونا چرا مقاومت نمیکنن، خب اینکه خیلی راحته، چون من دست و پاهاشون رو قطع میکنم درسته!!! دست هاشون رو تا شونه قطع میکنم و پاهاشون رو تا بالای زانو، دیگه این دختر به هیچ‌وجه نمیتونه فرار کنه.
خب مرحله بعدی یکم سخته و بیشتر دخترا توی این مرحله کشته میشن، خب وقتی که من دست و پاهاشون رو قطع کردم همینطوری ولشون نمیکنم, یه میله اهنی پنج سانتی به صورت خیلی نزدیک وصل میکنم به استخون دست و پاشون یه سر دیگه میله که از زخم بیرون هستش رو بهش یه حلقه ی o شکل وصل میکنم و اون موقع هرموقع خواستید کاری انجام بدید میتونید اونارو به هر شی ای که میخواید وصل کنید و لذت ببرید. البته باید صبر کرد تا زخم ها کامل خوب شوند و بعد استفاده شوند. من خودم چنتا از عروسکامو به هرجای خونه که بخوام وصل میکنم اينجورى دکور خونه من بسیار زیبا میشه و منم میتونم توی اون حالت ازشون استفاده کنم.
ولی دست و پا قطع کردن پایان کار نیست و عملیات هنوز ادامه داره، بعد از اون تار های صوتی رو از بین میبرم که دیگه نتونه حرف بزنه یا حتی صدایی در بیاره و تموم دنداناشو میکشم و وقتی دهنشو خالی کردم یه قطعه سیلیکونی فرو میکنم توی فَکش و لثه هاشو با لایه های نرم میپوشونم که نتونه گاز بگیره اما هنوز میتونه چیزارو به ارومی بجوعه.
خب وقتی عملیات تموم شد بهشون دوهفته وقت میدم که زخما خوب بشن بعد تمرینشون شروع میشه.
خب از اونجایی که دیگه اون یه دختر نیست و تبدیل شده به یک اسباب بازی و نمیتونه چیزی بخوره باید ما بهش غذا بدیم، من روزی یک وعده بهشون غذا میدم با بطری بچه که محتویات داخلش شامل چیزیایی ضروری بدن مثله ویتامینا و مواد مغذی میشه بعد از اون دیگه نباید چیزی بخوره وگرنه چاق میشه چون نمیتونه حرکت کنه.
روزی حدود دو یا سه بارم بهشون آب، چای یا لیموناد میدم. اول برای یادگیری شیشه بچه رو خودم میزارم توی دهنش اما بعد چند وقت شیشه رو میزارم کنار و خودش باید سعی کنه بلندش کنه و یاد بگیره و بعدش چشماش رو میبندم که نتونه ببینه و اون باید بدون دیدن، شیشه رو پیدا کنه و بخوره. خب این دخترا همونجور که غذا میخورن باید دفع هم بکنن، من روزی دوبار میبرمشون دستشویی چون دست ندارن شما باید کاراشون رو انجام بدین ولی چون غذای زیادی نمیخورن پس زیاد نیازی به دست شویی نیست.
از اوجایی که نمیتونن حرف بزنن من بهشون یاد میدم که چطوری ارتباط برقرار کنن و چطوری از سکس لذت ببرن، من هرروز به کسشون شلاق میزنم و با ویبراتور اونارو تحریک میکنم تا اونجایی که دیگه نمیتونن فرق بین درد و لذت رو تشخیص بدن. به نوک سینه هاشون انبردست وصل میکنم و نرمشون میکنم، و هروز داخل اندام تناسلیشون

سوزن میزارم و با موم داغ اندام تناسلیشون رو شکنجه میکنم و بعد میدوزمشون، در حین این شکنجه ها چشماشون رو میبندم اما یک دوربین فیلم برداری همیشه در حال ظبط کردن شکنجه ها هست و بعد اون فیلم هارو براش پخش میکنم به علاوه اینکه باشد روزی یک ساعت فیلم های هاردکور پورن و شکنجه تماشا کنه.
در این مرحله اون علاوه براینکه از نظر بدنی تبدیل به یک برده شده حتی از نظر روحی و فکری هم تبدیل به برده شده و دیگه مغزش مقاومت نمیکنه اون دیگه نمیتونه با چیزی ارتباط برقرار کنه چون نمیتونه حرف بزنه و فقط میتونه احساس کنه و این چیزیه که یک برده واقعی باید باشه.
خب میرسیم به مراحل اخر، من اونارو با دارو به یک خواب ملایم میفرستم و هدفون میزارم روی گوششون و برای چندین ساعت، صداهای بسیار بسیار بلند براشون پخش میکنم تا جایی که پرده گوش هم پاره بشه و قدرت شنوایی هم از دست بره، بعد از اون چشماشون رو با لیزر تقریبا کور میکنم ولی اون ها کاملا کور نمیشن و هنوز میتونن ما رو به عنوان سایه ای ببینن و نور های قوی رو تشخیص بدن.
خب از اوجایی که تقریبا همه ی حواس های ان ها از بین رفته، من وقتی شکنجه روشون انجام میدم از عکس‌العمل و طرز نفس کشیدنشون میفهمم که دارن درد رو احساس میکنن و این خیلی خوبه.
بعد از انجام این مراحل صبر میکنم تا ریکاور بشن و بعد اون ها تبدیل به یک اسباب بازی لولیتا بی سرپناه شده اند اونا نمیتونن چیزی بشنون، چیزی بگن و چیزی ببینن پس مراقبت از ان ها بسیار اسونه و فقط نیاز به غذا دارن و تمیز کردن شما میتونید هرکاری میخواید یا اون ها انجام بدین چون اون ها شکنجه سنگین شدن و حتی میتونید از ان ها به عنوان دکور خونه هم استفاده کنید، ولی مراقب باشد چون اون ها هنوز میتونن حامله بشن پس از کاندوم استفاده کنید مگر اینکه از برده لولیتای حامله خوشتون بیاد، با من در ارتباط باشید اگه یکی از این برده ها لازم دارید.

تمامی این کار ها و به وجود اومدن این برده ها برمیگرده به زمانی که رمان جنجالی به نام لولیتا منتشر شد. از اون به بعد بود که افرادی اومدند و شروع به ساختن عروسک های جنسی لولیتا کردند
برای دانلود رمان لولیتا بدون هیچ سانسوری اینجا کلیک کنید

توجه: این دکتر دیوانه بعد چند سالی غیبت باز هم برگشته اما اینبار با کلی تغییرات. با توضیحاتی بسیار متنوع تر از توضیحات قبلی. ارایه محصولی جدید تر از آنچه که در ذهن شما میگذرد. با تیمی مجهز. در جستجوی هیولا به سختی متن جدید این دکتر دیوانه رو بعد از ماه ها جستجوی درون محیط دارک وب پیدا و به صورت کاملا روان و خوانا ترجمه کرده است. قسمت خیلی کوچکی از این متن را بخوانید:

من با يك منوي جديدتر و بهتر برگشتم! اين دفعه يك سورپرايز هم براي مشتري هاي ساديست دارم.مدت دو سال سايت violet desires توسط مزاحمين از دسترس خارج شده بود و اين بار من در يك شبكه اي مجهزتر و بهتر در… برای خواندن ادامه ماجرا متن زیر را بخوانید

تیم در جستجوی هیولا بعد از کلی زحمت و خرج کردن توانست توضحات جدید در مورد این دکتر دیوانه را بیابد و به زبان روان ترجمه کند و توی این راه کلی خرج به وجود آمد. با حمایت از ما نگذارید این خرج ها مارا از پا در بیاورد.

 حجم: ۱MB
 فرمت: PDF
 قیمت اصلی این پی دی اف: ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۱۰,۰۰۰ تومان

 توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و این PDF را خیلی پایین تر از قیمت اصلی در سایت برای فروش گذاشتیم. بر اساس صحبت هایی که با اعضای تیم داشتیم راضی نبودند تا قسمت جدید این ماجرا را مانند قسمت اول رایگان پخش کنیم و تصمیم گرفتیم بخش دوم برای کسانی باشد که برای خواندن مطلبی که به دستشان میرسد ارزش بالایی قائل باشند. اما ما هم نامردی نکردیم و این قسمت را با قیمت فوق العاده اندکی در دستان شما قرار میدیم.