در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ماجرای واقعی به وجود آمدن عروسک های Hello Kitty

سازنده ی عروسک ها و کارتن محبوب و بامزه ی Hello Kitty یک زن ژاپنی بود. اما داستان به همین سادگی نیست. به گفته ی نزدیکان و مدارکی که به تازگی به دست رسیده است مشخص شد داستان ساخت این عروسک و این شخصیت از جایی میاید که دختر این خانوم که از سرطان دهان و زبان رنج میبرد از سمت دکتر ها جواب شده بود.

عکسی از فردی که این شخصیت را خلق کرد

هیچکس اعتقاد نداشت که این دختر ممکن است زنده بماند. مادر این دختر برای بهبود و درمان سرطان دهان این دختر دست به هرکاری و هر دارویی زد اما جواب نگرفت. در اخر که نا امید شده بود متوصل به خدا و کلیسا شد اما باز هم جوابی نگرفت. زن وقتی از هرجایی نا امید شده بود توسط یکی از اشنایانش با گروهی اشنا میشود که اظهار داشتند اگر کاری که وی میگویند را انجام بدهد، دختر او را درمان میکنند. زیرا درمان سرطان را میدانند.

تصویری مربوط به دختر سرطانی

خواسته این گروه این بود که این زن موجودی را خلق کند که بچه ها عاشق آن شوند. بچه ها اورا دوست داشته باشند. از این روز زن قبول میکند و این شخصیت به وجود میاید.

بعدها به نقل کسانی که مستقیم با این موضوع در رابطه بودند گفته شد که در واقع این زن با خود شیطان معامله کرد. شیطان به زن گفت تا این عروسک را بسازد اما با کمی دقت میشود فهمید که این گروه یا همون شیطان چه کسانی هستند. این داستان شبیه خیلی از داستان های فروش روح و زندگی به شیطان است.

هلو کیتی | Hello Kitty

دو سوال مهم در این داستان مطرح میشود:

این گروه چطور درمان سرطان را میدانستند؟

چرا همیشه در تاریخ به وجود امدن شخصیت های مهم یک گروه که خودشان را شیطان معرفی میکنند حضور دارند؟