در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ماجرای پرونده حل نشده الینور میلز

در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۱۹۲۲ گروهی نوجوان که اطراف نیوجرسی پرسه میزدند تصادفا جسید زن و مردی را کشف کردند. کلاه مرد صورتش را پنهان کرده بود و یک کارت پستال روی کفشش گذاشته شده بود و سر زن روی شانه راست مرد بود. تیکه هایی از کاغذ بر روی آن دو ریخته شده بود که بعدا مشخص شده که کاغذ های تکه پاره شده نامه های عاشقانه بوده. واضح بود که قاتل یا قاتلان از عمد جنازه ها را در این پوزیشن قرار داده اند.پلیس متوجه شد که مرد از ناحیه سر هدف شلیک یک گلوله قرار گرفته. وزن بر اثر اصابت ۳ گلوله در سرش جان باخته به علاوه اینکه گلویش برده و زبانش کنده شده. پلیس سریعا عملیات احراز هویت را انجام داد. مشخص شد که آن مرد رونرد ادواردوهال (Reverend Edward W Hall) واعظ کلیسای New Burnswick است و زن الینور میلز (Eleanor Mills) خواننده گروه کرکلیسا بوده.

هر دوی آنها با آنکه متاهل بودند اما مدتی به صورتی پنهانی در ارتباط بودند. خبرنگاران و جمعیت پیش از انتقال نعش ها در صحنه حاضر شدند و بر اثر ازدحام مدارک احتمالی زیادی مخدوش شد. کارت پستال بین گزارشگران, پلیس و افراد کنجکاو دست به دست شد, بدین ترتیب اثر انگشت مجرمین محو شد. پلیس بلافاصله به همسران مقتولین شک کرد که آنها ادعا کردند در آن روز در خانه به سر میبردند و زمانی که همسران آنها بازنگشته به دنبال آنها گشته اند ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدند.

دو تن از برادران خانم الینور میلز (Eleanor Mills) نیز در لیست مظنونین قرار داشتند. بعد آنها نوبت گروهی از کارگران محلی بود که اظهار داشتند در شب مورد نظر صدای شلیک ها را شنیده اند. و خانم هال و چندین مرد را در حوالی صحنه جرم دیده اند. مامورین پلیس به دلیل شواهد ضد و نقیضی که در دست داشتند سر در گم شده بودند. برجسته ترین شاهد که به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده بود یک زن پرورش دهنده خوک بود که جراید لقب او را Pig Lady گذاشته بودند. ولی هر بار اظهاراتی متفاوت ارائه میداد. خانم هال و برادرانش دستگیر شدند و محاکمه آنها در تاریخ ۳ نوامبر ۱۹۲۶ آغاز شد و عده کثیری به عنوان شاهد فراخوانده شدند. شاهد داغ ماجرا (Pig Lady) به حدی ناخوش بود که رو تخت بیمارستان در دادگاه حاضر شد .

اظهارات (Pig Lady) به قدری بی اعتبار و غیرموثق بود که مادرش ناگهان وسط جلسه دادگاه از جا برخواست و فریاد زد دخترش دروغ گو است. اظهارات شاهدان دیگر به نیز به نظر غیر قابل استناد بود و بازجویان قادر به حل پرونده نبودند. برخی معتقد بودند گروهی به اسم Ku Klux Klan مسئول این جرایم هستند. برخی دیگر معتقد بودند که جوانانی که این جنازه ها را یافتند مقصر بودند. حتی برخی متقد بودند خانم هال و برادرش قاتل اند. برخی دیگر Pig Lady را مقصر میدانستند. این پرونده هرگز حل نشد