در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

مستند شکارچی توطئه

مستند شکارچی توطئه کاری است از طرف تیم در جستجوی هیولا تا شما چشمتون رو نسبت به حقایق باز کنید. بزارید یه مقدمه چینی کنم برای دیدن کل ویدیو. من پیش از این توی پست ” بررسی موزیک ویدیو This Is War ” هم گفته بودم که در دولت بزرگی مثل آمریکا شاید رئیس جمهور بالاترین مقام را دارا باشد اما این چیزی هستش که شما میبینید و در اصل کسانی هستند در مقام آن ها خیلی از رئسای جمهور بالاتر هستش اما کسی نه اسم اون هارو میدونه نه اسم مقامشون رو و حتی خود رئیس جمهور هم از وجود برخی از این مقام ها بی خبر هستش. اکثر تصمیماتی که برای این دولت گرفته میشود را اون ها میگیرند و توسط رئیس جمهور این قانون اجرا میشه.

بی شک همتون همورابی رو میشناسید. داستانش توی کتاب تاریخمون بوده. پادشاهی که قوانین رو روی تکه سنگ بزرگی مینویسه و میزاره تو مرکز شهر و بالای سنگ عکس خودش هست که جلوی بت هستش. وقتی متفکران ازش پرسیدند که اون عکس بالای سنگ چه معنایی میده گفت:

مردم میتوانند حرف مرا زمین بیاندازند و از من سرپیچی و علیه من اقدام کنند. اما به خدای خود هم میتوانند این کار رو انجام بدهند؟؟ من وانمود به گرفتن دستورات از خدای بت اینها کردم و اینها بر این باورند که این قوانین را خدایشات تنظیم کرده و هیچ وقت علیه این قوانین برنمیخیزند

حالا این افراد خیلی چیز ها میدونند که خیلی از وجود وجود اون قضایا بی خبرند. داستان ویدیو این هستش که فردی به اسم Francis Rousseau طی اقدامی نسخه وزیر, وزیر دفاع و ژنرال آمریکارو داخل یک اتاق دارین که یک ویدئو پروژکتور به آنجا وصله دعوت میکنه و بعد از معرفی خودش میگه:

من مسئول گروه تحقیقاتی غیر رسمی هستم که در نقشه سازمان شما دیده نمیشود. بی شک شماها وقتی به این مقام های بالا دست پیدا کردید با خودتون گفتید ازین به بعد ما از چیزایی با خبر میشیم که مردم عادی اونهارو نمیدونند. اجازه شک رو بمن بدید. در مقابل اطلاعات من شما هیچ چیز نمیدانید

و شروع میکنه ریز به ریز یه ماجرایی رو از زمان نازی ها تا سال ۲۰۱۶ تعریف کردن.