در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

موسیقی رمزگذاری شده شکنجه دختربچه

چند سال پیش کلیپی درون یوتیوب آپلود شد که در چند ماه اول توجهی خاصی روی اون نبود و تنها میشد اون رو به عنوان یک گالری کلیپ ترسناک با موسیقی متن وحشتناک شناخت. اما بعد از گذشت چند ماه از انتشار کلیپ به انتشار خبری این کلیپ بسیار معروف شد. البته نه به خاطر عکس هایش بلکه به خاطر موسیقی متن آن.

یک ادیتور حرفه ای مدیا با انتشار خبری در فیسبوک خودش از رمزی بودن این کلیپ خبر داد. این معروفیت زمانی به اوج خودش رسید که ادیتور های دیگر هم تایید کردند که این موسیقی متن دستکاری شده هستش.

پس از تحقیقات بسیار معلوم شد که این موسیقی از یکی از سایت های دارک وبی استخراج شده و به سورفیس وب راه پیدا کرده. موسیقی متن این کلیپ صدای داد و فریاد های حاصل از شکنجه یک دختر بچه بوده که به صورت بسیار حرفه ای ادیت شده و به صورت یک شعر در آمده.

بعد از این جریانات اف بی آی انرژی بسیاری برای پیدا کردن عوامل آن سایت کرد (سایتی که آن موسیقی را برای دانلود گذاشته). اما در نهایت نه توانست سایت را ببندد و نه عوامل سایت را پیدا کند و نه از جریان شکنجه آن دختر بچه اطلاع پیدا کند. تیم در جستجوی هیولا در آخرین باری که از آن سایت بازدید کرد متوجه شد که سایت مورد نظر موسیقی را برداشته.