در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ناپدید شدن ناگهانی خانواده جمیسون

به نظر شما احتمال اینکه یک نفر یا یک خانواده به طور ناگهانی ناپدید شود چقدر است؟ حتما شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که حتی این فکر به ذهنتان نمیرسد که یک روزی به طور ناگهانی ناپدید شوید. خانواده جمیسون هم جزو این دسته از افراد بود ولی روزی به طور ناگهانی ناپدید شد و هیچ سرنخی از آن ها پیدا نشد.

خانواده جمیسون از نظر اقوام آنها خانواده ای بدون دشمن و بدون هیچ مشکلی بودند و صمیمیت زیادی بین اعضای آن بود و تا حالا سر یک موضوع خاصی توجه کسی رو جلب نکرده بودند.

این خانواده از ۳ نفر تشکیل شده بود:

پدر خانواده: بابی جَمیسون
مادر خانواده: شرلین جَمیسون
دختر خانواده: مدیسون جَمیسون

هر ۳ نفر در تاریخ ۸ اکتبر ۲۰۰۹ ناپدید شدند و تا به امروز هیچ خبری درباره وضعیت آنها در دسترس نیست

بابی و شرلین جمیسون

اولین نکته مشکوک در مورد ناپدید شدن این خانواده ماشین خالی آنها بود که در نزدیکی شهرک کینتا در ایالت اوکلاهما رها شده بود. از آنها هیچ اثری نبود اما سگ آنها در آن اطراف پیدا شده بود و چون چیزی نخورده بود بسیار ضعیف و مریض شده بود. بررسی ها حاکی از آن بود که این خانواده سگ را درون ماشین تنها گذاشته بودند و سگ با زرکی خود از ماشین پیدا شده و در آنجا ها پرسه بزند.

کارت هویت اعضای خانواده و موبایل و جی پی اس و ۳۲ هزار دلار پول نقد درون ماشین باعث شد که پلیس به این ماجرا مشکوک شود و تحقیقات خود را برای پیدا کردن این خانواده آغاز کند.

در ابتدا نظریه های زیادی طرح شد از قبیل حمله خرس یا گرگ های خاکستری و یا خودکشی دسته جمعی اما پلیس تمامی این نظریات را رد کرد.

اما یکی از نظریاتی که خیلی توجه پلیس را جلب کرد و باعث شد به این نظریه اهمیت بیشتری بدهند تئوری دخالت بابی جمیسون به قاچاق مواد مخدر بود و این موضوع با فیلمی که دوربین امنیتی یک بانک از آنها که در حال جا به جا کردن وسایلشان بودند قدرت پیدا کرد.

بررسی های تماس شرلین جمیسون با مادرش نشان میداد که شرلین بار ها پشت تلفن به مادرش اعتراض کرده که وجود روح را در خانه شان حس میکند و آن روح مدتی طولانی است که با آنها زندگی میکند! هر چند پلیس دخالت فردی به نام “وایپر” را دلیل مرگ این خانواده میداند. در واقع پلیس تا حدی مطمئن بود فردی به اسم “وایپر” این خانواده را بهقتل رسانده است.

در ۳ جولای ۲۰۱۳ دو شکارچی در اعماق جنگل های آن منطقه (حدودا ۱۵ کیلیومتر دورتر از محل پارک ماشین خانواده جمیسون) ۳ اسکلت یافتند که دوتای آنها مربوط به دو فرد بالغ و دیگری مربوط به یک بچه میشود که در ابتدا پلیس گمان میکرد که این ۳ اسکلت مربوط به این خانواده باشند اما با تست دی ان ای مشخص شد که این اسکلت مربوط به این خانواده نمیشود و مربوط به پرونده دیگری است که در سال ۲۰۰۵ رخ داده بود.

یکی از عجیب ترین نکات پرونده این خانواده فیلمی است که توسط یک دوربین امنیتی گرفته شده. روانسناشان با دیدن این ویدیو عنوان کردند که این دو بسیار آشفته بوده و مسیر خانه تا ماشین را ۱۸ بار رفتند و برگشتند و هر بار فقط یک وسیله تکراری را جا به جا کردند و در بین این رفت و برگشت ها دوبار لباس هایشان عوض شده!

تصویری که توسط دوربین امنیتی گرفته شده است

با وجود تلاش ها و جستجو های بسیار گسترده بعد از سال ها هنوز هیچ سرنخی از این خانواده پیدا نشده.