در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

نقد و بررسی فیلم آلیس در سرزمین عجایب

همانطور که قول داده بودیم نقد و بررسی آلیس در سرزمین عجایب رو آماده کردیم و این نقد خیلی بزرگتر از چیزی هستش که شما تصور میکنید. قبل از شروع نقد باید بگم که نباید به صورت متعصبانه به این نقد نگاه کرد و یکمی ذهنتون رو باز کنید.

ماجرای اصلی فیلم از ۱۳ بعد از کودکی آلیس شروع میشود ۱۳ عددمقدس ماسونها و صهیونها هست همان طور که بار ها اشاره شد فراماسونری فرزند کابالا هست و صهیونیست فرزند فراماسونری یعنی صهیونیسم نوه کابالا هست و نسبت خونی با هم دارند. در ادامه در مراسم ازدواج آلیس وی از روی کت همسرش یک کرم ابریشم آبی را برمیدارد جالب این جاست که این حرکت دقیقا در دقیقه ۱۱ اتفاق می افتد. این کرم بسیار دارای مفهوم هست از جمله شباهت ان به مار مقدس که نماد ابلیس و فریب ادم و هوا به شکل مار وارد بهشت میشود!

تصویری از کرم ابریشم مورد نظر

یک خرگوش آلیس را به شکلی زیرکانه به سمت یک درختی که در کنار ان یک گودال هست راهنمایی میکند و آلیس درون گودال می افتد و وارد یک اتاق بسته که کف آن شطرنجی است قرار میگیرد صفحه شطرنجی مهمترین نماد ماسونها و جادوگران هست و نماد ترکیب دنیای اجنه و انسانها هست وخرگوش در نماد های پلی بوی و نماد تیز هوشی و یهودی مخفی یا مارانوس هست!

صفحه شطرنجی

دروازه ورودی به سرزمین عجایب کاملا برگرفته از لژ های ماسونی و معبد دروغین سلیمان است که نماد دو ستون ودرب ورودی که تشکیل دروازه ستارگان را میدهد و بر روی یک ستون خورشید و دیگری ماه نماد دنیای اجنه و انسانها هست و نمادی از مراسم قربانی کردن انسان ها هست!

دروازه ای شبیه به لژ های ماسونی و معبد دروغین سلیمان

در این میان به واسطه خوردن یک نوشیدنی و پنیر سایز قد او بزرگ و کوچک میشود و بالاخره انقدر کوچک میشود که میتواند از درب کوچکی عبور کند. بعد از عبور وی از در, سرزمین عجیبی را مشاهده میکند که دروازه ورودی سرزمین ما را یاد ۲ ستون معبد سلیمان میاندازد. بنابراین آغاز ورود وی به سرزمین به واسطه ی یک صفحه شطرنجی بعلاوه ستون های معروف است که همین دو عامل دقیقا از ابزار ورود جنیان به بعد انسان ها است. یهویان معتقدند درب ورودی معبد کف شطرنجی داشته و اجنه اسیر حضرت سلیمان هنگام ظاهر شدن روی همین صفحه ظاهر میشدند و در هنگام گذر از دروازه در چند لحظه یک خوک سبز از کنار آلیس میگذر. بعد از ورود, آلیس با برخی از موجودات سرزمین که برخی از آنان آبی پوشیده اند روبه رو میشود. همان طور که در مطالب قبلی اشاره شد, موجودات به رنگ آبی نمایان گر یکی از راز های ماسونی است که در ادامه آن رابررسی میکنیم. اجنه و شیاطین به هنگام ظهور آبی رنگ هستند و این نماد از هزاران سال بل در نگارهای باستانی هم وجود داشته است!

خوک های سبز

قرار میشود که الیس را نزد “آبسولم” ببرند. آلیس از یکی از کاراکتر ها میپرسد که وی کسیت؟ او هم میگوید که وی موجود بسیار باهوشیه! آبلوسم یک کرم ابریشم آبی است که در تصویر پایین در حال کشیدن چیزی شبیه به قلیان است که شاید نماد شرق و بیانگر اصالت شرقی باشد. حال این که چرا وی باید آبی باید را بررسی میکنیم!

هفتمین راز ماسونی از ۱۳ راز, Blue Jinn یا جن ابی نام دارد. جن پرستان و ماسون ها معتقد اند که هنگام احضار جن, وی به رنگ آبی است. و جن را احضار میکنند تا مشکلاتشان را برطرف کند دقیقا همین کاری که آبسولم برای آنان انجام میدهد و در مقابل حل مشکلات انسانها باید به مقدس توهین کنند!

از مدتی آبسولم به کاراکتر خرگوش میگوید که “اوراکلوم” را باز کند (اوراکلوم در واقع یک تقویمی است که از ابتدا تا انتهای جهان در آن موجود است) و در تقویم ثبت شده که در یک روز موعود قرار است فردی به نام آلیس بیاید تا جهان را از شر ملکه قرمز (ملکه پلیدی ها) نجات دهد. هنگامی که تقویم را باز میکنند, آبسولم به خرگوش میگوید که روز باشکوه را به آلیس نشان دهد, یعنی همان روزی که جنگ قرار است رخ دهد. این کتاب تقویم اشاره به ده ها کتابی دارد که که در دست ایلومیناتی ها و علمای یهود هست که از اخبار اینده جهان خبر میدهد و مخفی هستند!

کرم آبی و یکی از صفحات اوراکلوم

بعد از آن ناگهان ارتش ملکه قرمز به سمت الیس و بقیه حمله ور میشوند در این میان موجودی شبیه به خرس میخواهد به آلیس صدمه بزند که کاراکتر موش (درمورد موش در نقد نارنیا توضیحات مفصلی داده شده است) با شجاعت تمام چشم راست موجود شبیه یه خرس را در میاورد و چشم را نزد خود نگه می دارد. موش نماد یهودیت هست و در اینجا موجودی با هوش و ناجی معرفی میشود. نکته جالب این جاست که ارتش ملکه قرمز نیز مانند خود ملکه, قرمز است همان طور که ارتش ملکه سفید (ملکه خوبی ها) به رنگ سفید اند. در این جا هم شاید باز هم پروژه انگاره بد نسبت به رنگ قرمز رقم خورده است. در دکترین فرانسیس فوکویاما رنگ قرمز, رنگ شهادت در پرنده شیعه است. و عموم شیعیان در جنگ های اخیر سربند “یا حسین” یا “لبیک یا حسین” بر سر خود میبندند که به رنگ قرمز است و در آن طرف معادله ملکه سفید یا نور قرار دارد که عموما در فیلم ها طرف خوب رنگش سفید است!

ارتش ملکه قرمز

در ادامه آلیس با کاراکتر گربه ی آبی روبه رو میشود که مانند جنیان در یک لحظه ناپدید و در لحظه ای دیگر پدیدار میشود. در این جا کاملا فرض جن آبی بر این کاراکتر صدق میکند. گربه ای آرام و متین که نقش مهمی را در آینده ایفا خواهد کرد. این موجودات آبی رنگ نماد اجنه هستند که در اخر زمان به کمک سپاه ابلیس میایند و در حال حاضر ایلومیناتی ها به احضار اجنه به طور مستمر و دائم به کمک خواستن از انها میپردازند. تحلیلی که درباره ی نشان دادن بسیار زیاد موجودات خوب آبی در فیلم ها میشود این است که آنان در حال آماده کردن تدریجی ذهن ها برای پروژه علنی کردن دین واحد شیطانی جهانی است . بدین ترتیب که قرار است موجودات دورغین فضایی (جن ها) که به رنگ آبی اند با انسان ها همکاری کنند. (همکاری مستقیم و علنی جن ها با انسان ها) که این همان آغاز دوباره جن و جن پرستی باستان به شکل نوین, در پوسته ی جدید است.

گربه آبی

ادامه ماجرای جالبی اتفاق می افتد آلیس برای پیدا کردن شمشیر برّان (شمشیری که جابرووکی با آن باید کشته شود) به قصر ملکه قرمز میرود و ملکه از او نامش را می پرسد و وی میگوید آم..(آم به معنی فکر کردن است) و ملکه هم گمان میکند که نام او ام هست و وی را آم صدا میزند, اما آم (OM) که بود؟ خدای هندی ها همان خدایی که در کابالا پرستش میشود. آم بت مقدس هندو هست و در مصر با کمی تغییر آمون نامیده میشود و همان خدا در ایران باستان میترا نامیده میشود خدایی یک شکل با نام های شبیه به هم که نماد شخص ابلیس هست. این عکس جالب است بدانید که در برخی از شاخه های مدیتیشن, هنگام تمرکز با تمام وجود باید مدام بگویند آم, آم همان طور که سوفیان در هنگام رقص معروف خود جملاتی عربی میگویند!

زمانی که ملکه نام آلیس را میپرسد

همان طور که اشاره شد رنگ قرمز ملکه شاید نمایان گر قسمت دوم دکترین فرانسیس فوکو یاما باشد یعنی همان بال شهادت که قرمز رنگ است اما برای بهتر نشان دادن این فرض نگاهی هم به معماری ملکه قرمز میاندازیم که تا حد زیادی شبیه به مساجد مسلمان هاست. مانند این عکس البته کاخ ملکه سفید هم ورودی های قوسی شکل دارد که یک تفاوت دارد و آن هم بر روی برخی ورودی ها چیزی شبیه به چشم نقش بسته.

کاخ ملکه قرمز

آلیس برای پیدا کردن شمشیر برّان, به محل نگه داری خرس سفید میرود (همان خرسی که میخواست وی را بکشد) و آلیس برای آرام کردن وی چشم راست او را پس میدهد. این حرکت در حقیقت نشان از سیره ی منجی بودن و ناجی بودن است. نکته ی جالب اینجاست که آلیس چشم راست وی را پس میدهد و خرس را از تک چشم بودن (نشان دجال) رهایی میبخشد, ظاهرا ماجرای چشم چپ (نه تک چشم), بر خلاف تصور همه که به فراماسونری و نظام سلطه نسبت داده میشود, در فیلم های شاخص و کارتون ها, اغلب به موجودات سبز یا قرمز نسبت داده میشود. این روند تا آن جا که ما مشاهده کردیم بسیار متداول شده. معمولا شخصیت های یک چشم که چشم در پیشانی دارند افراد خوب ماجرا اند افراد سبز یا قرمز طرف بد ماجرا هستند!

خرس تک چشم

آلیس به هر ترتیب شمشیر بران را میابد و و با کمک خرس سفید به سمت ملکه سفید میرود. صندلی ملکه سفید سطح شطرنجی (سفید و آبی) دارد. در مطالب قبلی اشاره شد که در لژ های فراماسونری معمولا کف لژ شطرنجی است. آن هم به دو رنگ سفید و سیاه یا سفید و آبی. ماسون ها چون عموم کارهاشان با جن و جنگیری برطرف میشود, برای احضار جن ها نیاز به چند وسیله دارند یکی از این وسیله ها, صفحه ی شطرنجی است. از پیامبر روایتی است که شیطان در میان سایه و آفتاب زندگی میکند (صفحه شطرنجی سیاه و سفید) و جالب است که نگاه کردن به صفحه شطرنجی از نظر شرع اسلام جایز نیست. اما درمورد صفحه شطرنجی آبی، رنگ آبی اطلاق به جن هاست چرا که  همان طور که اشاره شد در هفتمین اصول سیزده گانه ماسون ها رنگ آبی به جن ها نسبت داده شده و البته به کار بردن رنگ آبی در قصر ملکه سفید و موجودات آبی طرفدار ملکه نشان از تفکرات ایلومتانی و فراماسونری پنهان در شخصیت ملکه سفید دارد.

صندلی شطرنجی