در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

هتل تسخیر شده بنف اسپرینگز در کانادا

هتل بنف اسپرینگز یکی از زیباترین و جذاب‌ترین هتل‌های کاناداست که با ظرافت تمام سال ۱۸۸۸ در میان کوهستان راکی ساخته شده است. قرار‌گرفتن این هتل باستانی در دل جنگل‌های انبوه و قلب کوهستان و همچنین رخ‌دادن اتفاقات اسرار‌آمیز، آنجا را به یکی از جذاب‌ترین مقصد‌های بازدیدکنندگان ماجراجو و شجاع تبدیل کرده است.

گفته می‌شود که بارها مسافران این هتل هنگام شب ارواح سرگردانی را در نقاط مختلف هتل دیده‌اند.یکی از معروف‌ترین روایاتی که درباره این هتل نقل می‌شود روح سرگردان زنی در لباس عروسی است که مسافران بارها شاهد رقص و چرخیدن وی در راه‌پله‌ها و سالن رقص هتل بوده‌اند.

درباره روح این عروس گفته می‌شود که سال‌ها پیش در دهه ۱۹۲۰، جشن عروسی بسیار باشکوهی در این هتل برگزار شده بود، اما متاسفانه این جشن پایان خوشی نداشته و گویا لباس عروس نگون‌بخت هنگام پایین‌آمدن از پله‌ها به یکی از شمع‌های روشن روی پله‌ها گیر کرده و آتش می‌گیرد.

عروس شوربخت با دیدن این صحنه وحشت کرده، تعادل خود را از دست داده و از بالای پله‌ها به پایین پرتاب می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

روح دیگری که در این هتل توسط مسافران مشاهده شده، مربوط به یکی از کارمندان سابق این هتل به نام سم مک‌کالی است که به‌عنوان پیشخدمت مشغول به کار بوده و سال ۱۹۶۷، از کار بازنشسته شده است.

براساس گفته‌ها وی پس از بازنشستگی به همکاران خود گفته که دوباره به هتل بازخواهد گشت، اما گویا اجل مهلتش نداده و چندی بعد جان خود را از دست داده است. از زمان مرگ وی تا کنون بارها گزارش شده که مسافران هتل هنگامی که پشت در اتاق مانده‌اند یا به مشکلی برخورده‌اند مردی متشخص با یونیفرمی قدیمی به کمک آنها آمده و پس از حل‌کردن مشکل‌شان ناپدید شده است.