در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

هتل وحشت لاس وگاس

هتل؛ واژه ای که با شنیدن آن نا خودآگاه تجملات و زیبایی جلوی چشمانتان نقش می بندد. اما این جا تمام تصوراتت را بر هم خواهد زد. اینجا لوکس که نه، وحشتناک است. اینجا به جای بوی خوش گل در محیط بوی خون مانده به مشام می رسد. به جای استفاده از لوکس ترین تزئینات، پوست انسان زینت بخش اتاق تو خواهد بود… .

هتل وحشت لاس وگاس

اینجا ساخته شده تا سر حد مرگ تو را وحشت زده کند، وحشتی که هیچ گاه فراموشش نخواهی کرد. در پس ساخت این هتل افسانه ای نهفته است؛ افسانه ای که قتل عامِ آن، امروز در حالی که تو شخصیت اصلی داستان هستی، برایت به تصویر کشیده می شود.

هتل وحشت، لاس وگاس | جایی که ترس رهایتان نمی کند

هتل وحشت لاس وگاس

هتلی بی نظیر و بی مثال در دنیا

چمدانت را ببند، عازم لاس وگاس هستیم؛ جایی که شهره است در دنیا برای طیف عظیمی از سرگرمی هایی که به مسافرانش ارائه می دهد. سرگرمی هایی که لذت بخش و خاطره انگیزند و تا مدت ها لحظات خوششان را به مسافران یادآوری خواهند کرد. در این سفر نیاز است تا یک هتل و اقامتگاه را بری اسکان انتخاب کنیم.

هتل وحشت لاس وگاس

ذهنتان را درگیر نکیند، کارناوال از قبل یک هتل فوق العاده برای شما در نظر گرفته است؛ جایی که نظیرش را در هیچ جای دنیا نخواهید یافت. همراهمان بیایید که شب فراموش نشدنی را در پیش دارید… . شبی که تا آخر عمرتان در خاطرتان خواهد ماند…

هتل وحشت لاس وگاس

آماده شوید…

خودتان را آماده کنید برای یک اقامت فراموش نشدنی اما این بار نه به سان یک شاهزاده که در یک هتل لوکس و مجللش حکمرانی می کند، بلکه به سان فردی که به طرز ناباورانه ای وحشت زده است و در میان راهروهای یک هتل تعفن برانگیز و مخوف به دنبال راه نجات می گردد، البته اگر موجودات وحشتناک هتل به شما اجازه ی این را بدهند که لحظه ای آرام گیرید.

هتل وحشت لاس وگاس

امشب، هتلی که به آن آمدید، عجیب ترین اقامت را در یک هتل برای شما رقم خواهند زد. به جای آن که استراحت کنید و کمی آرام شوید، استرس و خیال آن که چه اتفاقی می افتد، رهایتان نمی کند. شاید حتی نتوانید پلک روی هم بگذارید، البته هدف هم همین است. هدف این است که با تمام وجودتان ترس را احساس کنید…

هتل وحشت لاس وگاس

پاهایتان یاری نمی کند…

از زمانی که نزدیک به ساختمان هتل می شوید، ضربان قلبتان تند تر خواهد شد، فکر آن که چه می شود یک لحظه رهایتان نمی کند. شاید حتی فکر برگشت هم به سرتان بزند اما کارناوال بلیطتان را از قبل رزرو کرده و راه برگشتی برایتان باقی نگذاشته است. پاهایتان را توان حرکت نیست؛ شاید حتی با نفس عمیق بتوانید بوی خون خشک شده و مانده را در محیط را حس کنید.

هتل وحشت لاس وگاس

یا این که اگر صدای تپش قلبتان اجازه دهد، شاید بتوانید صدای فریادهایی که در هتل سر داده می شود را واضح بشنوید. رعب آور است، این ها بیشتر شبیه به صحنه هایی است که در فیلم های ترسناک می توان دید؛ اما این واقعی است… . شاید دنیا در هتل وحشت لاس وگاس ( Asylum & Hotel Fear Haunted House ) به پایان رسیده…

هتل وحشت لاس وگاس

زامبی ها به استقبالتان می آیند. وارد لابی شوید. حواستان باشد پایتان را کجا می گذارید، مبادا روی خون های زمین پا بگذارید، حیف است که به این زودی آغشته به خون شوید. زودتر از آن که یک زامبی سد راهتان شود، کلید اتاق را تحویل بگیرید و به سمت آن راهی شوید. هر چه سریعتر بروید… .

هتل وحشت لاس وگاس

قدم به قدم تا وحشت

وارد راهروهای هتل شوید؛ خواه نا خواه باید از این دالان ها عبور کنید تا به اتاقتان برسید. راهروهایی که در آن ها بوی تعفن راه نفستان را می بندد. این جا به بدترین شکل ممکن طراحی شده است. تا آن جا که امکان داشته راهروها و درب ها را به شکل قدیمی و کنهه طراحی کرده اند، انگار پا به دنیایی گذاشته اید که سال هاست متروکه است… .

هتل وحشت لاس وگاس

در و دیوارها سرخ اند؛ سرخ به رنگ خون، خون هایی که روی دیوارها شره کرده اند… . پیدا کردن اتاقتان به همین راحتی ها نیست… . در حالی که صدای ظربان قلبتان در سرتان می پیچد و به دنبال دری هستید که شماره ی اتاقتان را نشان دهد، هر چه می گردید کمتر پیدا می کنید، چرا که برخی از درها به صورت مخفی طراحی شده اند و این ترس را دو چندان می کند… .

هتل وحشت لاس وگاس

شاید هم اشتباهی وارد در دیگری شوید؛ دری که شما را به یک قسمت دیگر از هتل می برد. این قسمت شاید اتاق دندانپزشکی یا سردخانه باشد… . هیچ چیز این جا بعید نیست.

هتل وحشت لاس وگاس

وارد اتاقتان شوید…

از راهروها که عبور کنید شماره ی اتاق را که پیدا کنید، می توانید وارد اتاقتان شوید با این خیال که این جا دیگر امن است… . اما در هتل وحشت هیج جای امنی وجود ندارد. باید بترسید، ترسی با تمام وجود… . خودتان خواستید که به این مکان بیایید و ترس واقعی را تجربه کنید.

هتل وحشت لاس وگاس

پس از لحظه لحظه ای که این جایید و با زامبی هایی که هدفشان کشتن شماست در جنگید، لذت ببرید… . این جا دیگر راه فرار ندارید؛ مجبورید قدم روی خون بگذارید یا شاید برای باز شدن راهتان مجبور باشید تکه ای از پوست انسان را که درگوشه ای افتاده است را از روی زمین بردارید… . البته: صد در صد این پوستِ انسان، واقعی نیست… .

هتل وحشت لاس وگاس

تمام داستان این نیست…

فقط این نیست؛ در اتاق که مستقر شدید بروید و گشتی در هتل بزنید. می توانید از آشپزخانه دیدن کنید یا به قسمت اسپا بروید، یا این که اگر نا خوش هستید می توانید پیش پرستار هتل بروید و از او بخواهید شما را معاینه کند. یا حتی می توانید از کوره ای دیدن کنید که لاشه ها و اجساد را در آن می سوزانند… .

هتل وحشت لاس وگاس

در هر حال اینجا کامل است؛ به تمام نیاز ها و خواسته های احتمالی شما توجه شده است. همه چیز مهیا است تا اقامت خوبی داشته باشید. با تمام این مسائل افرادی هستند که اقامت در این هتل آن ها را راضی نمی کند و تا گرفتن مراسم عروسی شان در این هتل پیش می روند؛ حتما مراسم زیبا و خاطره انگیزی خواهد بود.

هتل وحشت لاس وگاس

هتل وحشت لاس و گاس “Hotel Fear & Asylum” | حرفه ای در القای حس وحشت

برای لحظه ای گوشه ای بنشینید و آرام بگیرید… . هرچه قدر که ترسناک و تعفن آمیز باشد، باز هم کسی قصد کشتن شمارا ندارد. این جا یک محل تفریحی است، جایی که ساخته شد تا این بار حس ترس رادر شما زنده کند؛ درست در مقابل اماکن تفریحی که آرامش را به شما هدیه می دهند.

هتل وحشت لاس وگاس

ساختمان هتل داستان دارد، داستانی که به اندازه ی ایده ی ساخت چنین مکانی جالب و حیرت آور است. هتل وحشت چیزی در حدود ۱۵ سال در زمینه ی القای حس ترس و وحشت سابقه دارد، پس خیالتان راحت ؛ کارش را خوب بلد است… .

هتل وحشت لاس وگاس

مرکز وحشت در دنیا…

به اینجا مرکز وحشت دنیا می گویند؛ جایی که جست و جو گران وحشت را به سمت خود فرا می خواند. هتلی با مساحت چیزی در حدود ۱۴۰۰ متر در دو طبقه که در شهر لاس وگاس ساخته شده است.

هتل وحشت لاس وگاس

برای ساخت این مرکز وحشت چیزی در حدود ۱۰ میلیون دلار هزینه شده است؛ هزینه ای که شاید به نظر شما کمی سنگین و زیاد باشد اما از نظر صاحبان هتل وحشت ارزشش را دارد، ارزش آن که حس ترس را در میهمانان زنده کنند، چرا که انسان ها به همان اندازه که به دنبال آرامش اند در مقابل از ترس و هیجان نیز استقبال می کنند.

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

داستان و ایده ی ساخت هتل وحشت لاس وگاس از کجا می آید…

تمام هدف ساخت این هتل از زبان سازندگانش در سه کلمه خلاصه می شود : ترس ، ترس و ترس. تمام تلاش آن ها این بوده که جاذبه ی تفریحی متفاوتی از آن چه تا به حال وجود داشته، ایجاد کنند. اما با وجود این هدف که به تنهایی خود توجیح کننده ی ساخت چنین مکانی است، اما جالب است بدانید که در پسِ خود یک داستان واقعی هم دارد.

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

داستانی که به یک خانواده با نام خانواده ی دکتر واندرز (Vanders) که در محله ی Meadview در لاس وگاس زندگی می کردند مربوط می شود. طبق گفته ها و داستان ها آن ها توسط فردی با نام مورتومر فِوُری (Mortomer Feoray) که نوه ی بنیان گذار و صاحب هتلی با نام Feoray بوده است، قتل عام شده اند.

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

البته مورتومر فِوُری هر کس را که در این هتل اقامت می کرد به نحوی به قتل می رساند؛ چر که می گویند او از کودکی دچار اختلالات روانی بود و همین اختلالات سبب می شد تا او دست به چنین قتل های خبیثانه ای بزند. این داستان الهام بخش کمپانی با نام R & J شد تا این مکان را که متروکه رها شده بود را تبدیل به یک هتلی کنند که داستان مورتومر فِوُری قاتل را به تصویر بکشد.

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

ایده ی ساخت چنین مکانی هم از آن جا به سراغ این کمپانی که در واقع متعلق به ریک و جان استرلاک است، آمد که برای جشن هالووین یک سال، حیاط خانه شان را به طرز عجیب وزیبایی تزئین کردند و مورد تشویق دوستان و خانواده قرار گرفتند. همین تشویق ها بود که به آن ها انگیزه ی ساخت این هتل را داد.

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

متصدیان وحشت

همه اینجا دست در دست هم داده اند تا شما را وحشت زده کنند؛ از طراحی هتل تا افرادی که مشخصا شغلشان این است؛ آن ها متصدیان وحشت هستند. افرادی در این هتل مشغول به کار هستند، شغلشان این است که زامبی و خون آشام باشند؛ جالب است… . فکرش را بکنید؛ صبح به صبح که به سر کار می روید، شما را گریم کنند و لباسی چندش آور بر تنتان کند و بگویند: بروید.

هتل وحشت لاس وگاس

ترس را با تمام وجود و از نزدیک حس کنید

اگر می خواهید شما هم یکی از میهمانان این هتل باشید و یک شب را در کنار زامبی ها صبح کنید و تا صبح از ترس فریاد بکشید، می توانید بلیط خود را رزرو کنید. کار سختی هم نیست، کافی است خود را به لاس وگاس برسانید و از آن جا به این آدرس بروید. البته قبل از رفتن حتما وب سایت هتل را بررسی کنید و از دایر بودن برنامه های هتل اطمینان حاصل کنید.

هتل وحشت لاس وگاس

آدرس: ۴۳۰۰ مرغزار LN، لاس وگاس، NV ۸۹،۱۰۷

Address: ۴۳۰۰ Meadows Ln, Las Vegas, NV ۸۹۱۰۷

قیمت بلیط ها:

بلیط معمولی: به ازای هر نفر ۱۵.۰۰ دلار
بلیط وی آی پی: به ازای هر نفر ۲۰.۰۰ دلار

هتل وحشت لاس وگاس
هتل وحشت لاس وگاس

چطور بود؟!
به اندازه ای که می گویند وحشتناک بود؟
اگر بگویند رایگان می توانید یک شب را در این هتل بمانید ، آیا حاضرید این کار را انجام دهید؟!
تا چه حد شجاع هستید… .