در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ویدیویی از عروسک های لولیتا

با توجه به اینکه ماجرای عروسک های جنسی لولیتا خیلی وقته تموم شده و خبری از لیلیداک نیست بازم بازار لولیتا برای خیلی ها داغه. توی چند ماه اخیر عکس های زیادی از طرفدار وبسایت در جستجوی هیولا رسیده بود به دستم که تماما فیک و تقلبی بودند.

توی چند سال اخیر بسیاری از سایت های پورنوگرافی انگلیسی زبان با استفاده از تکنیک های حرفه ای گریم و ادیت ویدیو شروع به ساخت پورن های لولیتایی کردند و اون هارو به فروش گذاشتند تا پول خوبی بدست بیارند که همین اتفاق هم افتاد و سود های کلانی از فروش فیلم های انگشت شمار ساختگی کسب کردند.

اما کمی بعد با خشم کشور خودشون روبرو شدند و جریمه سنگینی رو متحمل شدند و مجبور به پاک کردن ویدیو ها از سایتشون شدند. این شروعی بود به ساخت ویدیو های تقلبی لولیتایی. یکی از ویدیویی که بیشتر کاربرا برای من فرستادند و فکر میکردند که این ویدیو واقعی بود همین ویدیو هستش که براتون داخل این پست گذاشتم.

این ویدیو توسط افراد شخصی ساخته شده و توسط هیچ سایت پورنی پخش نشده اما به هر حال چیزی از تقلبی بودن اون کم نمیکنه و همچنان دروغی بیش نیست. خیلی از عکس های تقلبی رو هم میخواستم داخل این پست جا بدم اما تنها به علت قوانینی که ستاد ساماندهی اینترنتی برای ما وضع میکنه نتونستم اینکار رو بکنم. لطفا از درخواست از عکس های توی تلگرام هم امتنا کنید چون بلافاصله ریپورت و بلاک میکنم.