در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ویدیو رمزگذاری شده خودکشی میکی ماوس | Suicide Mouse

در سال ۱۹۳۱ ویدیویی از میکی موس به نام suicide mouse ساخته شد که به اعتقاد خیلی ها شیطانی است. این کلیپ رمزگذاری شده از عجیبترین کلیپ های است که در یوتیوب آپلود شده.

در دو دقیقه اول چیز زیاد خاصی به نظر نمیرسد. میکی موس بسیار ناراحت است و به آرامی در حال قدم زدن است. اما یک مورد عجیب وجود دارد. میکی موس یک مسیر تکراری را طی میکند. در بک گراند میکی موس ساختمان هایی وجود دارند که بعد از گذشت چند ثانیه آن ساختمان ها هی تکرار میشوند اما با این تفاوت که با هر بار تکرار ساختمان ها خراب و خراب تر میشوند و یک موسیقی متن گوش خراش و تقریبا با نوت بد شروع به پخش میکند.

اما از دقیقه ۲ به بعد اتفاقات عجیب رخ میدهد. در دقیقه ۴:۳۰ صداهایی بسیار ضعیف به گوش میرسید گویی کسی در حال عذاب است و در دقیقه ۴:۵۰ این صداها را میتوان به راحتی شنید. در دقیقه ۴:۵۶ یکهو خندان میشود و به نظر میرسد غم او از بین رفته. در اینجا سرعت خرابی خانه های پیش روی میکی موس بیشتر میشوند تا جایی که حتی خیابان ترک بر میدارد. در دقیقه ۵:۱۶ میکی موس تبسم خود را تبدیل به یک خنده جوکر مانند با دهان گشاد میکند و در دقیقه ۵:۳۴ بالاخره چشمان خود را کمی باز میکند در حالی که یک صدای ضعیف از جیغ زدن یک زن به گوش میرسد و در دقیقه ۵:۴۸ زمانی که اولین آتش پشت خانه ها نمایان میشود چشمان خود را بیشتر باز میکند در حالی که صدای جیغ زن به اوج خود رسیده.

در دقیقه ۷:۲۱ زانی که زن صدای جیغش بیشتر میشود میکی موس چهره ای خوفناک به خود گرفته و دوباره سرش را به پایین میاورد با لبخند شیطانی اش. در دقیقه ۷:۴۰ میکی موس سرعت خود را تند میکند و در دقیقه ۸:۰۴ شروع میکند به سرعت دویدن.

بالاخره بعد از کلی دویدن میکی موس با شمشیری کوچک خود را میکشد و بعد اینکه جنازه اش بر روی زمین می افتد و شمشیرش به گوشه ای دیگر شیطانی بالا سر او ظاهر میشود با صدایی ترسناک و سریعا غیب میشود. جالب است مه این شیطان در قسمت های دیگر میکی موس که در تلویزیون های خانگی به نمایش در آمده بوده.

اما چیزی درون این ویدیو بود که کمتر کسی متوجه اون میشه. بین خانه ها دو فضای خالی وجود دارد. زمانی که میکی ماوس به آرامی قدم میزند شیطانی بین خانه ها وجود دارد که با کمی دقت میشود آنها را دید. زمانی که میکی موس به تندی میدود در پشت ساختمان ها درختی را میتوان دید که به نظر میرسد واقعی است در واقع تیکه هایی از یک فیلم هستند و بر روی آن ویدیو میکی موس گذاشته شده.

نوار اصلی این ویدیو چندین سال پیش توسط یکی از عوامل دیزنی دفن شد. کسی نمیداند این نوار کجا دفن شده و هنوز هم کسی راز جیغ و داد های پشت ویدیو را نمیداند.

در نهایت بازم باید بگیم که این یکی ویدیو ممنوعه یوتیوبی هستش و هیچ ربطی به دیپ وب و دارک وب ندارد