در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

ویدیو مرموز Agamemnon counterpart

تقریبا ۹ سال پیش در یوتیوب ویدیویی به نام “Agamemnon counterpart” گذاشته شد و گفته شد که این ویدیو رو در یک جنگل تو ژاپن پیدا شده. حتی شایعه هم شدش که این ویدیو از دیپ وب استخراج شده و در یوتیوب آپلود شده که ادعایی کاملا غلط بود.

محتوای ویدیو یک نوشته ی عجیب در اولشه و بعدش چیزی مثل کارتون ظاهر میشه با یک موسیقیه عجیب. ناگهان موسیقی قطع میشه و صدای یه فریاد خیلی بلند میاد و صحنه های کارتونیه خیلی عجیب و ترسناکی ظاهر میشه! شایعاته این ویدیو ازین قراره که تو ژاپن دو تا مرده متجاوز که به دانش آموزا تجاوز میکردن صداشونو ضبط کردن و باهاش ویدیو ساختن و بعد قربانیاشونو کشتند.

خیلی از ویدیو های رمزگذاری شده دیپ وب و دارک وبی هستش که واقعا نشانه از یک قتل میدهند و یا صدای عذاب کشیدن شکنجه شدگان در پشت ویدیو ها به صورت مرموزانه ای مخفی شده و یا تصاویری از مقتولین در لایه هایی از ویدیو جای میدهند. مردم این ویدیو رو هم به دیپ وب و دارک وب ربط دادند که شایعه بودن این ادعاها سریعا ثابت شد.

اما واقعا این ویدیو چی بود و چه چیز مرموزی در آن وجود داشت؟ تمامی مطالبی که درباره این ویدیو پخش شده تماما کذب هستند و در واقع این ویدیو به دست پسری به نام جیسون “Jason” ساخته شده که اگر به وبسایت این پسر سر بزنید میبینید که سایتش پره از این ویدیو ها!

اما شاید براتون سوال باشه صداهای داخل فیلم چیه؟ آهنگ اول ویدیو مربوط هستش به یک فیلم آمریکایی قدیمی و صداهای فریاد هم مربوط میشه به یک فیلم فرانسوی که در سال ۱۹۷۲ ساخته شده. باز با این حال مشخص نیست که چرا این پسر این اسم عجیب و بی معنی را برای این ویدیو انتخاب کرده و یا حتی قصدش از ساخت کلیپ های اینچنینی چیست؟