در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان

نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان و یا کتاب دیوانه کننده القابی هست که بر روی این کتاب فوق العاده عجیب و ماورایی گذاشتند. اما نام الضعیف نام دیگر این کتاب است.

این کتاب در سال ۶۹۹ توسط فردی بدوی اهل شام نوشته شد که نام او عبدل ال حضرت بود. بعد از نوشتن این کتاب توسط عبدل ال حضرت بدن تکه تکه اش پیدا شد وهنوز هم دلیل مرگ و یانحوه قتل اون مشخص نشده.

کتاب اصلی (نمونه دیگری از این کتاب توسط اچ پی لاو کرفت نوشته و در ژانر وحشت روانه بازار شد) شامل ۷ جلد است. و در ارتباط با آینده بشریت پیشگویی هایی در آن گنجانده شده است. بنا به ادعایی تعدادی از پیشگویی های نوستر آداموس برگرفته از این کتاب است.

از سال ۱۴۸۷ تا به امروز مدرکی توسط راهب وارمیوس (olaus wormius) به جا مانده است. او در نوشته اش از کتابی بسیار خطرناک یاد میکند که خواننده را تحت تاثیر خود قرار میدهد. راهب وارمیوس (olaus wormius) درون نوشته های دیگرش اظهار داشته که:

وقتی ترجمه کتاب رسید به دستم مقداری از آن را مطالعه کردم و به صورت سراسیمه وار کتاب رو آتش زدم و از بین بردم. زیرا حقایق وحشتناکی درون آن فاش میشود که هنوز هیچکس قادر به درک کامل آن نیست و به زمان بیشتری محتاجیم!

اما ترجمه ای که راهب وارمیوس (olaus wormius) ادعا داشته که درون آتش سوزانده و از بین برده در سال ۱۵۸۶ در پراک به یکباره پیدا شد. اما در دستان کسی که همه او را جادوگر میشناختند. آن افراد دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی، بودند که طبق روایات گفته میشود که این دو بعد از پیدا کردن این کتاب سعی در زنده کردن مردگان داشتند. این دو فرد مردند اما ترجمه دست آنها هم ناپدید شد و در حال حاضر هیچ کسی ترجمه این کتاب را ندارد و هیچوقت نمیشود روی ترجمه این کتاب قیمت گذاشت به این دلیل که خیلی بیشتز از کل ثروت های روی کره زمین ارزش دارد.

نسخه اصلی و نامفهوم این کتاب توسط فردی کلکسیونر به نام الیاس اشمول پیدا شد و به کتابخانه بودلین آکسفورد به عنوان هدیه داده شد. از این کتاب دو نسخه دیگر هم در موزه بریتانیا و واتیکان موجود است.

همانطور که پیش تر گفتیم بعد از مرگ دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی ترجمه این کتاب دیگر یافت نشد اما شایعاتی هم وجود دارد که هیتلر ترجمه آن کتاب را پیدا کرده و میخواهد از طلسم های این کتاب به عنوان قدرت نظامی استفاده کند. هیتلر به دلیل علاقه بی اندازه اش به متافیزیک کتاب های نایاب زیادی داشت و هر کدام از آنها یک گنج بزرگ به حساب می آمدند.

نسخه موجود در موزه بریتانیا در سال ۱۹۴۰ از فهرست خارج و به انبار منتقل شد. سپس همراه جواهرات سلطنتی خانواده پادشاهی در گالر قلعه حفاظت شده قرار گرفت.

آنچه این کتاب را خطر ناک جلوه میدهد. تنها بخش دیوانه کننده آن یعنی بخش صدمات فیزیکیش نیست. بلکه حقایق نوشته شده در کتاب آنقدر بی پرده و بی رحمانه است. که باعث فرو ریختن تمامی باورها و ذهنیت فرد در ارتباط با زندگی میشود. و تنها برای انسانی که کتاب را مطالعه میکند. تاریکی و یک هیچ بزرگ به ارمغان می آورد. یعنی اگر فرد از خواندن این کتاب به مرز جنون نرسد. مجبور است در بی هدفی و تاریکی مطلق زندگی کند…

مدیران تولید محتوا وبسایت در جستجوی هیولا این موضوع را تایید و یا کذیب نمیکنند و درمورد صحت این موضع نظری ندارند اما تمام آنچه که از هزار سال پیش روایت شده و مردم به آن اتقاد داشته اند را برای شما عزیزان جمع آوری کرده تا براحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.


توضیحاتی درباره فایلی که به فروش میرسد

این فایل زیپ شامل ۳ پوشه است
در اولین پوشه یک پی دی اف شامل ۴۱ صفحه از کتاب اصلی و بدون تحریف رستاخیز مردگان است.
در پوشه دوم نیز ۱۴۰ عکس با کیفیت غیرتکراری دیگر از کتاب اصلی و تحریف نشده است.
در پوشه سوم دو پی دی اف وجود دارد که یکی از آنها شامل تحقیقات گسترده فردی بر روی نشانه های کتاب و رموز مخفی کتاب اصلی و شرح دادن برخی از طلسم های این کتاب و سرگذشت فوق العاده وحشتناک عبدل ال حضرت نویسنده این کتاب است که به زبان انگلیسی بوده و پی دی اف دیگری خلاصه ترجمه همان پی دی اف به زبان فارسی است.

اطلاعات داخل این فایل زیپ به ندرت جاییی پیدا میشود و ترجمه پی دی اف انگلیسی برای اولین بار در ایران توسط وبسایت در جستجوی هیولا صورت گرفته.


طرح ویژه سایت برای کسانی که میخواهند این فایل را داشته باشند اما پول کافی ندارند

شما از طرف ما یک لینک بازریابی دریافت میکنید که اون لینک فقط مختص به خود شماست و لینک افراد دیگر با شما فرق دارد
شما میتوانید از طریق این لینک این فایل ۴۰ هزارتومانی را به هر کس که میخواهید به اسم خودتون به فروش برسونید
بعد از هر خرید از طرف شما ما متوجه میشیم و فاکتور خرید رو توی تلگرامتون میفرستیم
زمانی که تعداد فروش های شما به ۴ عدد رسید ما فایل اصلی + ۲۰ هزار تومان دستمزد برای شما میفرستیم و بعد این هر وقت از لینک شما خرید بشه ۵ هزار تومان از هر خرید به شما تعلق میگیرد

به همین سادگی!


 حجم: ۴۹MB
 فرمت: zip
 قیمت اصلی کلیه مجموعه های موجود در کتاب: بیش از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 قیمت با تخفیف ویژه در سایت ما: ۴۰,۰۰۰ تومان
 بعد از پرداخت پول به یک صفحه دیگر منتقل میشوید و بعد گزینه دانلود کتاب رو بزنید. اگر مشکلی داشتید به شماره ۰۹۳۳۲۸۷۵۶۴۶ مراجعه کنید

 توجه: ما تنها برای حمایت از شما عزیزان که این همه وقت کنار ما بودید و کلی از سایت ما خرید کردید و به ما اعتماد کردید احترام گذاشتیم و کتاب هارو با قیمت کمی به فروش میرسانیم تا شما راحت تر بتونین اون هارو تهیه و مطالعه کنید.