در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

کتاب گمشده انکی

  • نام کتاب: گمشده انکی
  • نام نویسنده: زکریا سیچین
  • نام مترجم: مهر

حدود ۴۴۵۰۰۰ سال پیش فضانوردان سیاره ای ناشناخته در جستجوی طلا به زمین آمدند . پس از فرودی ناموفق در یکی از دریا های زمین ، تا ساحل قدم زنان ادامه دادند و در آنجا اریدو (خانه ای در دوردست) را به پا کردند . مدتی بعد اریدو ی تازه تاسیس به یک پایگاه ماموریتی کامل با یک مرکز کنترل ماموریت ، یک ایستگاه فضایی، فعالیت های معدنی و حتی پایگاهی بین راهی در مریخ دگردیسی پیدا کرد. نیاز به نیروی انسانی آن ها را مجبور کرد تا از مهندسان ژنتیک برای خلق انسان های اولیه ی کارگر، استفاده کنند. طوفان سهمگینی که زمین را در نوردیده بود شروعی دوباره را تحمیل کرد. فضانوردان فرا زمینی به خدایان زمینیان تبدیل شدند، نوع بشر را ساختند و آن ها را به پرستش کردن تعلیم دادند. نزدیک به ۴ هزار سال پیش همه ی آنچه ساخته شده بود، در یک فاجعه ی اتمی به ویرانه ای تبدیل شد، فاجعه ای که در خلال سلطه جویی ها و جنگ های مهاجران فرا زمینی رخ داد.

آنچه بر روی زمین رخ داده، به ویژه اتفاقاتی که از شروع تاریخ بشر گذشته است ، توسط زکریا سیچین از کتب مقدس، کتیبه های رسی، افسانه های اساطیری و یافته های باستان شناسی، در سری کتاب های تاریخچه ی زمین جمع آوری شده است. اما پیش از همه ی این اتفاقات:

  • چه بر زمین گذشته، چه بر نیبیرو ، سیاره ی مادری فضانوردان رخ داده که آن ها را در جستجوی طلا به سفر فضایی وا داشته و در ادامه ، خلق نوع بشر …
  • چه احساسات ، رقابت ها ، اعتقادات و روحیاتی (و شاید هم فقدان همه ی این ها) بازیگران اصلیِ این حماسه های فرازمینی و فضایی را برانگیخته است ؟
  • چه روابطی مسبب بروز کشمکش ها بر روی زمین و نیبیرو شد ؟ تنش هایی بین سنت و تجدد ، مهاجران نیبیرو و اهالی زمین و اینکه هرآنچه رخ داد حکم سرنوشت برای اتفاق افتادن بود؟
  • آیا سرنوشتی که اتفاقات گذشته را در خود جای داده، کلید آینده را به همراه دارد ؟

برای دریافت این کتاب بر روی اینجا کلیک کنید