در جستجوی هیولا

 

 

http://monster-quest.com/wp-content/uploads/2017/07/samandehi.jpg

کلیپ وجود اشباح در همپتون کورت

یکی از مکانهای پر از ارواح و اشباح ، همپنتون کورت در انگلستان است.ظاهرا روح شاه هنری هفتم بارها در قصر تودور دیده شده . او با پنج زن از شش همسرش در همپتون اقامت داشت. در تاریخ دوازده اکتبر ۱۵۳۷ ملکه جین سیمور برای او پسری به دنیا آورد و بعد از یک هفته درگذشت. شبح ملکه را در کورت کلاک دیده‌اند در حالی که با لباسی سفید برتن و شمعی بر دست، در نزدیک اتاقهای کویینز اولد  ظاهر می‌شود. او از پله‌ها پایین آمده و در تالار سیلور استیک پرسه می‌زند. او در محوطه فرودگاه هم رفت و آمد دارد و تعدادی از ماهیگیران وجود او را در یک نیمه شب تابستانی گزارش کرده‌اند. شبح اسقف اعظم لاود میز در انجا دیده می‌شود ( شبح او همچنین در کتابخانه کالج سنت جان در اکسفورد ، در حالی که سرش روی زمین می‌غلتد میز ، مشاهده شده است ) ، اهالی خانه او را دیده‌اند که بی‌سر و صدا در اتاقهای خانه گردش می‌کند.
احتمالا لیدی ” کاترین هوارد ” مشهورترین شبح همپتون کورت است. او یک دختر هجده سال بود که در سال ۱۵۱۴ به عنوان عروس پادشاهی چاق ، لنگ و پیر وارد آن قصر شد. یک سال بعد از ورود او شایعاتی مبنی بر رفتار ناشایست ملکه بر سر زبانها افتاد. وقتی او را دستگیر کردند او خود را از چنگ سربازان رهانید و به سوی هنری که در کلیسا به نیایش گوش می‌داد دوید و از او تقاضای بخشش و نجات می‌کردذ. اما هنری به او توجهی نکرد. و نگهبانان او را در حالی که تقاضای عفو می‌کرد و ضجه می‌زد با خود کشیدند و بردند. هم اکنون نیز در شب سالگرد آن حادثه در تالاری که هم اکنون تالار ارواح نامیده می‌شود او می‌دود و فریاد مکی‌کشد . افراد زیادی روح او را دیده اند که با سرعت دویده در حالی که موهایی بلند و ژولیده دارد. اما فرصت نیست که او را به دقت ببینند. شبح دیگری که دیده شده ،شبح سبیل پن که ندیمه پسر هانری بوده و در سال ۱۵۶۲ مرد و در قصر به خاک سپرده شد. هنگامی که کلیسای قصر در ۱۸۲۹ خراب شد. قبر او نیز آشکار شد و از آن موقع به بعد ، او ظاهر شده است

اخرین خبر از اونجا هم چند سال پیش بود که دوربین‌های مدار بسته قصر تصویر شبحی را ضبط کرده‌ بودند که از تمام رسانه‌ها گروهی از جمله همین تلویزیون ایران خودمون به نمایش در آمده. این فیلم شبحی رو نشون میده که دری رو باز و بسته میکنه. تیم‌های تحقیقاتی مشخص کردن اون واقعاً یک شبح بوده.